Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
BATE II

BATE 2 Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

10
Partits pronosticats
50.0%
Previsibilitat
LLLWLW
Forma recent
1.27
Gols / partit
BATE II va encaixar gol en els últims 19 partits
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

BATE II vs Niva, 1. Division, inici a les 11:30. Quotes: 9.10 local, 7.00 empat, 1.14 visitant. Best Tip: guanya l'equip visitant, quota 1.14, confiança 5.0/10. Resultat final 2–4, pronòstic encertat.
FT
BATE 22
Niva4
▾9.10
▾7.00
▴1.14
2
▴1.14
O2.5
▾1.21
Sí
▾1.62
2
▴1.14
5.0
✓ 2
▴1.145.0
BATE II vs FC Slutsk, 1. Division, inici a les 13:30. Quotes: 11.00 local, 5.50 empat, 1.18 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 2.02, confiança 5.0/10. Resultat final 0–1, pronòstic fallat.
FT
BATE 20
Slutsk1
11.00
5.50
1.18
2
1.18
O2.5
2.02
Sí
3.45
O2.5
2.02
5.0
O2.5
2.025.0
Slonim vs BATE II, 1. Division, inici a les 14:30. Quotes: 1.56 local, 4.20 empat, 4.25 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.45, confiança 5.0/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Slonim2
BATE 21
1.56
4.20
4.25
1
1.56
O2.5
1.45
Sí
1.55
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
BATE II vs Uni Minsk, 1. Division, inici a les 13:00. Quotes: 2.25 local, 3.55 empat, 2.60 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.50, confiança 2.6/10. Resultat final 3–1, pronòstic fallat.
FT
BATE 23
Uni Minsk1
▾2.25
▾3.55
▴2.60
X2
▴1.50
U3.5
1.55
No
2.50
X2
▴1.50
2.6
X2
▴1.502.6
Molodechno-DYuSSh 4 vs BATE II, 1. Division, inici a les 15:00. Quotes: 1.34 local, 5.00 empat, 5.80 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.34, confiança 5.0/10. Resultat final 3–0, pronòstic encertat.
FT
Molodechno3
BATE 20
▾1.34
▴5.00
▴5.80
1
▾1.34
O2.5
1.26
Sí
1.48
1
▾1.34
5.0
✓ 1
▾1.345.0
Orsha vs BATE II, 1. Division, inici a les 15:30. Quotes: 2.10 local, 3.75 empat, 2.72 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.35, confiança 3.5/10. Resultat final 1–2, pronòstic fallat.
FT
Orsha1
BATE 22
▾2.10
▾3.75
▴2.72
1
▾2.10
O2.5
1.39
Sí
1.40
1X
▾1.35
3.5
1X
▾1.353.5
BATE II vs Volna, 1. Division, inici a les 15:00. Quotes: 5.70 local, 4.85 empat, 1.36 visitant. Best Tip: guanya l'equip visitant, quota 1.36, confiança 5.0/10. Resultat final 5–3, pronòstic fallat.
FT
BATE 25
Volna3
▴5.70
▴4.85
▾1.36
2
▾1.36
O2.5
1.36
Sí
1.58
2
▾1.36
5.0
2
▾1.365.0
Smorgon vs BATE II, 1. Division, inici a les 16:00. Quotes: 1.62 local, 4.00 empat, 4.10 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.36, confiança 1.3/10. Resultat final 2–0, pronòstic fallat.
FT
Smorgon2
BATE 20
▾1.62
▴4.00
▴4.10
X2
▴2.02
O2.5
1.36
No
▾2.60
O2.5
▴1.36
1.3
O2.5
▴1.361.3

Estadístiques de temporada

1. Division Bielorússia · Temporada 2026
30Partits Taxa de victòries 17%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits161430
Victòries325
Empats347
Derrotes10818
Gols a favor271239
Gols en contra393170
Mitjana de gols a favor1.70.91.3
Mitjana de gols en contra2.42.22.3
Porteries a zero011
Partits sense marcar369
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local5-3
Visitant3-4
Derrota més àmplia
Local2-5
Visitant5-0
Més gols marcats
Local5
Visitant4
Més gols encaixats
Local5
Visitant5
Ratxes
Victòries2
Derrotes8
Penals
1/ 2
50.00% Convertits
Minuts de gol (a favor vs en contra)
3–7
0-15
4–9
16-30
9–21
31-45
6–9
46-60
8–9
61-75
9–14
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0-153
16-302
31-4512
46-6012
61-757
76-9013
55Grogues
3Vermelles
Gols marcats
Més de 0.570%
21 Partits
Més de 1.533%
10 Partits
Més de 2.517%
5 Partits
Més de 3.57%
2 Partits
Més de 4.53%
1 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
E. Grivenev E. Grivenev 19 FWD -
V. Orlovskiy V. Orlovskiy 21 FWD -
V. Kiselev V. Kiselev 20 FWD -
N. Mirskiy N. Mirskiy 20 FWD -
V. Golovachenko V. Golovachenko 21 FWD -
Y. Shumskiy Y. Shumskiy 20 MID -
G. Protasenya G. Protasenya 20 MID -
K. Apanasevich K. Apanasevich 18 MID -
A. Shkondin A. Shkondin 20 MID -
E. Rusakov E. Rusakov 19 MID -
P. Kolosovskiy P. Kolosovskiy 20 MID -
M. Mardas M. Mardas 19 MID -
A. Sakhonchik A. Sakhonchik 19 MID -
M. Telesh M. Telesh 20 MID -
Y. Kulesh Y. Kulesh 19 MID -
A. Sinkevich A. Sinkevich 20 DEF -
M. Svidinskiy M. Svidinskiy 21 DEF -
E. Chuevskiy E. Chuevskiy 20 DEF -
I. Chernykh I. Chernykh 21 DEF -
N. Neskoromny N. Neskoromny 20 DEF -
D. Vergeychik D. Vergeychik 20 DEF -
Z. Shevchik Z. Shevchik 19 DEF -
N. Nikonorov N. Nikonorov 19 DEF -
D. Sokol D. Sokol 24 GK -
M. Klyakin M. Klyakin 17 GK -
D. Martinovich D. Martinovich 19 GK -

Classificació

Bielorússia - 1. Division
# Equip J G P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Pronòstics d'apostes de BATE II

Busques pronòstics de BATE II? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a BATE II generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 10 partits de BATE II, amb una precisió del Best Tip de 50.0%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de 1. Division, BATE II ha aconseguit 5 victòries, 7 empats i 18 derrotes en 30 partits, marcant 39 gols (1.3 per partit) i encaixant-ne 70, amb 1 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de BATE II continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

BATE II és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.