Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Minsk II

Minsk 2 Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

19
Partits pronosticats
57.9%
Previsibilitat
LWLLLD
Forma recent
1.60
Gols / partit
Minsk II va encaixar gol en els últims 8 partits
Més d'1.5 gols en els últims 8 partits de Minsk II
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

Minsk II vs Orsha, 1. Division, inici a les 11:30. Quotes: 1.82 local, 3.65 empat, 3.40 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.50, confiança 1.9/10. Resultat final 1–5, pronòstic encertat.
FT
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
No
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Volna vs Minsk II, 1. Division, inici a les 14:00. Quotes: 2.15 local, 3.75 empat, 2.67 visitant. Best Tip: fins a 3 gols en total, quota 1.60, confiança 3.3/10. Resultat final 1–4, pronòstic fallat.
FT
Volna1
Minsk 24
2.15
3.75
2.67
2
2.67
U3.5
1.60
No
2.57
U3.5
1.60
3.3
U3.5
1.603.3
Minsk II vs Smorgon, 1. Division, inici a les 16:00. Quotes: 2.67 local, 3.45 empat, 2.25 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.36, confiança 8.0/10. Resultat final 0–2, pronòstic encertat.
FT
Minsk 20
Smorgon2
2.67
3.45
2.25
2
2.25
O2.5
1.67
Sí
1.58
X2
1.36
8.0
✓ X2
1.368.0
Bumprom vs Minsk II, 1. Division, inici a les 13:00. Quotes: 1.97 local, 3.50 empat, 3.20 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.49, confiança 5.9/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
BumProm Gomel2
Minsk 21
1.97
3.50
3.20
1
1.97
O2.5
1.49
Sí
1.47
O2.5
1.49
5.9
✓ O2.5
1.495.9
Shakhter Soligorsk vs Minsk II, 1. Division, inici a les 12:30. Quotes: 1.80 local, 4.00 empat, 3.30 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.42, confiança 5.0/10. Resultat final 2–0, pronòstic fallat.
FT
Soligorsk2
Minsk 20
1.80
4.00
3.30
X2
1.82
O2.5
1.37
Sí
1.42
BTTS
1.42
5.0
BTTS
1.425.0
Minsk II vs Osipovichy, 1. Division, inici a les 16:00. Quotes: 1.58 local, 4.20 empat, 4.15 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.36, confiança 2.7/10. Resultat final 1–1, pronòstic fallat.
FT
Minsk 2 1
Osipovichy1
1.58
4.20
4.15
1
1.58
O2.5
1.36
No
2.55
O2.5
1.36
2.7
O2.5
1.362.7
Lida vs Minsk II, 1. Division, inici a les 13:00. Quotes: 1.72 local, 3.90 empat, 3.70 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.48, confiança 8.0/10. Resultat final 3–2, pronòstic encertat.
FT
Lida3
Minsk 22
1.72
3.90
3.70
1
1.72
O2.5
▾1.48
Sí
▾1.52
O2.5
▾1.48
8.0
✓ O2.5
▾1.488.0
Minsk II vs Niva, 1. Division, inici a les 14:30. Quotes: 5.15 local, 5.00 empat, 1.39 visitant. Best Tip: guanya l'equip visitant, quota 1.39, confiança 8.0/10. Resultat final 3–4, pronòstic encertat.
FT
Minsk 23
Niva4
▾5.15
▴5.00
▾1.39
2
▾1.39
O2.5
1.26
Sí
1.44
2
▾1.39
8.0
✓ 2
▾1.398.0
FC Energetik-Bgu Minsk vs Minsk II, 1. Division, inici a les 15:00. Quotes: 1.88 local, 3.65 empat, 3.35 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.48, confiança 5.4/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Energetik-BGU2
Minsk 21
1.88
3.65
3.35
2
3.35
O2.5
1.48
Sí
1.48
O2.5
1.48
5.4
✓ O2.5
1.485.4
Minsk II vs Ostrovets FC, 1. Division, inici a les 15:30. Quotes: 2.30 local, 3.50 empat, 2.57 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.38, confiança 6.2/10. Resultat final 1–2, pronòstic encertat.
FT
Minsk 21
Ostrovets2
2.30
3.50
2.57
1
2.30
O2.5
1.39
Sí
1.38
BTTS
1.38
6.2
✓ BTTS
1.386.2

Estadístiques de temporada

1. Division Bielorússia · Temporada 2026
30Partits Taxa de victòries 33%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits151530
Victòries2810
Empats303
Derrotes10717
Gols a favor142842
Gols en contra372158
Mitjana de gols a favor0.91.91.4
Mitjana de gols en contra2.51.41.9
Porteries a zero145
Partits sense marcar628
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local2-1
Visitant0-4
Derrota més àmplia
Local0-6
Visitant3-1
Més gols marcats
Local3
Visitant4
Més gols encaixats
Local6
Visitant3
Ratxes
Victòries4
Derrotes4
Penals
2/ 4
50.00% Convertits
Minuts de gol (a favor vs en contra)
4–3
0-15
8–6
16-30
5–11
31-45
7–6
46-60
8–12
61-75
8–19
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0-155
16-305
31-458
46-6013
61-7513
76-9012
61Grogues
4Vermelles
Gols marcats
Més de 0.573%
22 Partits
Més de 1.537%
11 Partits
Més de 2.520%
6 Partits
Més de 3.510%
3 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
A. Radin A. Radin 17 FWD -
N. Romanov N. Romanov 18 FWD -
P. Struk P. Struk 18 FWD -
V. Malyutin V. Malyutin 20 FWD -
D. Denisenko D. Denisenko 19 MID -
S. Penchuk S. Penchuk 24 MID -
A. Bogdan A. Bogdan 19 MID -
Y. Yatsyno Y. Yatsyno 20 MID -
E. Kindruk E. Kindruk 20 MID -
A. Migdalenok A. Migdalenok 22 MID -
D. Volkovets D. Volkovets 19 MID -
K. Malitskiy K. Malitskiy 25 MID -
A. Garnastay A. Garnastay 19 MID -
Z. Drachev Z. Drachev 17 MID -
I. Ivanov I. Ivanov 20 MID -
Dmitry Morozov Dmitry Morozov 19 MID -
T. Voytekhovich T. Voytekhovich 18 MID -
M. Bondarenko M. Bondarenko 20 MID -
I. Rodionov I. Rodionov 20 MID -
R. Sitnikov R. Sitnikov 19 DEF -
V. Dobishchuk V. Dobishchuk 18 DEF -
V. Grekovich V. Grekovich 20 DEF -
A. Tumanov A. Tumanov 22 DEF -
V. Ganchuk V. Ganchuk 19 DEF -
T. Borisenkov T. Borisenkov 20 DEF -
V. Ignatjev V. Ignatjev 22 GK -
M. Sukharenko M. Sukharenko 21 GK -

Classificació

Bielorússia - 1. Division
# Equip J G P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Pronòstics d'apostes de Minsk II

Busques pronòstics de Minsk II? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Minsk II generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 19 partits de Minsk II, amb una precisió del Best Tip de 57.9%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de 1. Division, Minsk II ha aconseguit 10 victòries, 3 empats i 17 derrotes en 30 partits, marcant 42 gols (1.4 per partit) i encaixant-ne 58, amb 5 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Minsk II continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Minsk II és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.