Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Slonim

Slonim Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€1.10m Ø 23.8 1. Division
17
Ennustatud mängud
58.8%
Ennustatavuse määr
LLWWDW
Hiljutine vorm
1.53
Väravad / mäng
Slonim: viimases 7 mängus löödi alla 3.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Slonim vs FC Energetik-Bgu Minsk, 1. Division, algus kell 10:30. Koefitsiendid: 3.35 koduvõit, 3.80 viik, 1.80 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.39, usaldus 4.0/10. Lõppseis 0–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Slonim0
Energetik-BGU3
▴3.35
3.80
▾1.80
1X
▴1.78
O2.5
1.39
Jah
1.42
O2.5
1.39
4.0
✓ O2.5
1.394.0
FC Slutsk vs Slonim, 1. Division, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.78 koduvõit, 3.60 viik, 3.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.57, usaldus 2.1/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Slutsk2
Slonim 0
▴1.78
▾3.60
3.60
X
▾3.60
O2.5
1.57
Jah
1.56
O2.5
1.57
2.1
O2.5
1.572.1
Slonim vs Dinamo Minsk II, 1. Division, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.02 koduvõit, 3.75 viik, 2.92 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.52, usaldus 3.4/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Slonim2
Dinamo Minsk 20
2.02
3.75
2.92
1X
1.31
O2.5
1.52
Jah
1.51
O2.5
1.52
3.4
O2.5
1.523.4
Ostrovets FC vs Slonim, 1. Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.90 koduvõit, 3.55 viik, 2.07 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.31, usaldus 2.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ostrovets1
Slonim2
2.90
3.55
2.07
X2
1.31
O2.5
1.72
Jah
1.64
X2
1.31
2.0
✓ X2
1.312.0
Slonim vs Shakhter Soligorsk, 1. Division, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 2.20 koduvõit, 3.65 viik, 2.65 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.44, usaldus 5.4/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Slonim1
Soligorsk1
▾2.20
▾3.65
▴2.65
1
▾2.20
O2.5
1.44
Jah
1.43
O2.5
1.44
5.4
O2.5
1.445.4
Slonim vs BATE II, 1. Division, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 1.56 koduvõit, 4.20 viik, 4.25 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.45, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Slonim2
BATE 21
1.56
4.20
4.25
1
1.56
O2.5
1.45
Jah
1.55
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
Uni Minsk vs Slonim, 1. Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 3.75 viik, 1.92 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.27, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Uni Minsk 0
Slonim1
▴3.10
▴3.75
▾1.92
2
▾1.92
O2.5
1.46
Jah
1.47
X2
▾1.27
8.0
✓ X2
▾1.278.0
Slonim vs Molodechno-DYuSSh 4, 1. Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 3.75 viik, 2.22 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.44, usaldus 5.9/10. Lõppseis 0–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Slonim0
Molodechno0
▴2.57
3.75
▾2.22
2
▾2.17
O2.5
1.44
Jah
1.43
O2.5
1.44
5.9
O2.5
1.445.9
Slonim vs Orsha, 1. Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.95 koduvõit, 3.40 viik, 3.35 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.95, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Slonim1
Orsha2
▴1.95
3.40
▾3.35
1
▴1.95
O2.5
1.51
Jah
1.48
1
▴1.95
8.0
1
▴1.958.0

Hooaja statistika

1. Division Valgevene · Hooaeg 2026
31Mängud Võidumäär 52%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud161531
Võidud7916
Viigid415
Kaotused5510
Löödud väravad252853
Sisse lastud väravad201838
Keskm. löödud väravad1.61.91.7
Keskm. sisse lastud väravad1.31.21.2
Nullimängud459
Mängud väravata448
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-0
Võõrsil2-5
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil3-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil5
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Seeriad
Võit4
Kaotus2
Penaltid
6/ 8
75.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
6–3
0-15
7–6
16-30
8–7
31-45
6–5
46-60
8–5
61-75
15–10
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-153
16-308
31-456
46-6012
61-7516
76-909
57Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.574%
23 mängu
Üle 1.558%
18 mängu
Üle 2.526%
8 mängu
Üle 3.56%
2 mängu
Üle 4.56%
2 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
V. Berg V. Berg 31 FWD -
V. Papava V. Papava 22 FWD -
S. Dzarasov S. Dzarasov 21 FWD -
Wilhelm Berg Wilhelm Berg 24 MID -
E. Kudinov E. Kudinov 25 MID -
M. Klunok M. Klunok 25 MID -
E. Petrov E. Petrov 21 MID -
I. Furmanov I. Furmanov 19 MID -
I. Semin I. Semin 23 MID -
A. Chizh A. Chizh 23 MID -
Dmitri Vechorko Dmitri Vechorko 24 DEF -
E. Mashagin E. Mashagin 25 DEF -
R. Mushulov R. Mushulov 20 DEF -
V. Dziov V. Dziov 21 DEF -
V. Para V. Para 21 DEF -
K. Krutorozhkin K. Krutorozhkin 25 DEF -
V. Shalychev V. Shalychev 24 DEF -
A. Agapov A. Agapov 27 GK -

Tabel

Valgevene - 1. Division
# Meeskond M V P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Slonim ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Slonim ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Slonim meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 17 mängu, milles on osalenud Slonim, parima vihje täpsusega 58.8%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 1. Division hooajal on Slonim saavutanud 16 võitu, 5 viiki ja 10 kaotust 31 mängus, lüües 53 väravat (1.7 mängu kohta) ja lastes sisse 38, sealhulgas 9 mängu väravat sisse laskmata.

Slonim hinnanguline turuväärtus on praegu €1.10m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Slonim ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Slonim on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.