Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Orsha

Orsha Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

€1.02m Ø 25.1 1. Division
16
Partits pronosticats
50.0%
Previsibilitat
WWDLLD
Forma recent
1.87
Gols / partit
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

Orsha vs Bumprom, 1. Division, inici a les 12:00. Quotes: 3.20 local, 4.10 empat, 1.78 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.33, confiança 5.0/10. Resultat final 3–2, pronòstic encertat.
FT
Orsha3
BumProm Gomel2
▴3.20
4.10
▾1.78
X
4.10
O2.5
1.33
Sí
1.38
O2.5
1.33
5.0
✓ O2.5
1.335.0
Minsk II vs Orsha, 1. Division, inici a les 11:30. Quotes: 1.82 local, 3.65 empat, 3.40 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.50, confiança 1.9/10. Resultat final 1–5, pronòstic encertat.
FT
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
No
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Orsha vs Niva, 1. Division, inici a les 11:00. Quotes: 5.75 local, 4.25 empat, 1.41 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.32, confiança 8.0/10. Resultat final 0–0, pronòstic fallat.
FT
Orsha0
Niva0
▾5.75
▾4.25
▴1.41
2
▴1.41
O2.5
1.32
Sí
1.48
O2.5
1.32
8.0
O2.5
1.328.0
FC Energetik-Bgu Minsk vs Orsha, 1. Division, inici a les 13:00. Quotes: 1.54 local, 4.15 empat, 4.45 visitant. Best Tip: fins a 3 gols en total, quota 1.61, confiança 3.3/10. Resultat final 5–1, pronòstic fallat.
FT
Energetik-BGU5
Orsha1
▴1.54
▾4.15
▾4.45
2
▾4.45
U3.5
1.61
Sí
1.55
U3.5
1.61
3.3
U3.5
1.613.3
Orsha vs FC Slutsk, 1. Division, inici a les 13:00. Quotes: 6.40 local, 4.70 empat, 1.34 visitant. Best Tip: guanya l'equip visitant, quota 1.34, confiança 2.1/10. Resultat final 0–3, pronòstic encertat.
FT
Orsha 0
Slutsk3
▴6.40
▴4.70
▾1.34
2
▾1.34
U3.5
▴1.85
Sí
▾1.54
2
▾1.34
2.1
✓ 2
▾1.342.1
Dinamo Minsk II vs Orsha, 1. Division, inici a les 14:30. Quotes: 1.87 local, 4.10 empat, 3.05 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.31, confiança 8.0/10. Resultat final 0–0, pronòstic fallat.
FT
Dinamo Minsk 20
Orsha0
▴1.87
4.10
▾3.05
X
4.10
O2.5
1.31
Sí
1.36
O2.5
1.31
8.0
O2.5
1.318.0
Orsha vs Ostrovets FC, 1. Division, inici a les 13:00. Quotes: 2.60 local, 3.90 empat, 2.15 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.37, confiança 2.0/10. Resultat final 2–3, pronòstic encertat.
FT
Orsha2
Ostrovets3
▾2.60
▴3.90
▴2.15
X2
▴1.37
O2.5
▴1.43
No
▾2.60
X2
▴1.37
2.0
✓ X2
▴1.372.0
Slonim vs Orsha, 1. Division, inici a les 14:00. Quotes: 1.95 local, 3.40 empat, 3.35 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.95, confiança 8.0/10. Resultat final 1–2, pronòstic fallat.
FT
Slonim1
Orsha2
▴1.95
3.40
▾3.35
1
▴1.95
O2.5
1.51
Sí
1.48
1
▴1.95
8.0
1
▴1.958.0
Orsha vs Dinamo II, 1. Division, inici a les 15:30. Quotes: 2.45 local, 3.65 empat, 2.35 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.45, confiança 5.0/10. Resultat final 1–4, pronòstic encertat.
FT
Orsha1
Dinamo Minsk 24
▾2.45
▾3.65
▴2.35
1
▾2.45
O2.5
1.45
Sí
1.43
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
Orsha vs BATE II, 1. Division, inici a les 15:30. Quotes: 2.10 local, 3.75 empat, 2.72 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.35, confiança 3.5/10. Resultat final 1–2, pronòstic fallat.
FT
Orsha1
BATE 22
▾2.10
▾3.75
▴2.72
1
▾2.10
O2.5
1.39
Sí
1.40
1X
▾1.35
3.5
1X
▾1.353.5

Estadístiques de temporada

1. Division Bielorússia · Temporada 2026
31Partits Taxa de victòries 29%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits161531
Victòries369
Empats336
Derrotes10616
Gols a favor182038
Gols en contra352358
Mitjana de gols a favor1.11.31.2
Mitjana de gols en contra2.21.51.9
Porteries a zero134
Partits sense marcar6410
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local3-1
Visitant1-5
Derrota més àmplia
Local0-4
Visitant5-1
Més gols marcats
Local3
Visitant5
Més gols encaixats
Local4
Visitant5
Ratxes
Victòries2
Derrotes3
Penals
1/ 2
50.00% Convertits
Minuts de gol (a favor vs en contra)
3–5
0-15
6–10
16-30
5–8
31-45
4–13
46-60
7–9
61-75
12–13
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0-154
16-3011
31-4512
46-6011
61-756
76-909
57Grogues
1Vermelles
Gols marcats
Més de 0.568%
21 Partits
Més de 1.535%
11 Partits
Més de 2.513%
4 Partits
Més de 3.53%
1 Partits
Més de 4.53%
1 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
A. Shalin A. Shalin 29 FWD -
M. Kalinovskiy M. Kalinovskiy 20 FWD -
N. Bobchenok N. Bobchenok 26 FWD -
N. Safronov N. Safronov 18 FWD -
I. Veras I. Veras 28 FWD -
E. Nikoporenok E. Nikoporenok 23 MID -
M. Zhestarev M. Zhestarev 23 MID -
A. Chernodarov A. Chernodarov 24 MID -
A. Gonzhurov A. Gonzhurov 22 MID -
V. Puninskiy V. Puninskiy 23 MID -
D. Tamelo D. Tamelo 33 MID -
I. Tikhonov I. Tikhonov 22 MID -
I. Seleznev I. Seleznev 18 MID -
S. Zaets S. Zaets 22 MID -
S. Irshev S. Irshev 27 DEF -
N. Volchenko N. Volchenko 23 DEF -
M. Timchenko M. Timchenko 24 DEF -
T. Adamchik T. Adamchik 23 DEF -
S. Absamadov S. Absamadov 25 DEF -
M. Makarov M. Makarov 24 GK -
R. Kravchenko R. Kravchenko 21 GK -

Classificació

Bielorússia - 1. Division
# Equip J G P
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Pronòstics d'apostes de Orsha

Busques pronòstics de Orsha? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Orsha generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 16 partits de Orsha, amb una precisió del Best Tip de 50.0%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de 1. Division, Orsha ha aconseguit 9 victòries, 6 empats i 16 derrotes en 31 partits, marcant 38 gols (1.2 per partit) i encaixant-ne 58, amb 4 porteries a zero.

Orsha té actualment un valor de mercat estimat de €1.02m.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Orsha continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Orsha és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.