Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
B36 II

B36 II Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

10
Predikované zápasy
90.0%
Míra úspěšnosti
WLWWLL
Aktuální forma
2.40
Góly / zápas
B36 II: gól ve všech posledních 10 zápasech
B36 II: více než 2.5 gólu v 92 % z posledních 12 zápasů
B36 II: série 13 zápasů s gólem
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

B36 II vs HB II, 1. Deild, výkop 18:00. Kurzy: 1.87 domácí, 4.00 remíza, 3.15 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.34, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 6–0, tip nevyšel.
Konec
B36 II6
HB II0
1.87
4.00
3.15
2
3.15
O2.5
1.30
Ano
1.34
ODG
1.34
5.0
ODG
1.345.0
Vikingur II vs B36 II, 1. Deild, výkop 17:30. Kurzy: 1.50 domácí, 4.55 remíza, 4.60 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.27, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Konec
Vikingur Gota 23
B36 II1
▾1.50
▾4.55
▴4.60
1
▾1.50
O3.5
▾1.47
Ano
▾1.27
ODG
▾1.27
5.0
✓ ODG
▾1.275.0
B36 II vs NSI II, 1. Deild, výkop 18:00. Kurzy: 1.78 domácí, 3.95 remíza, 3.60 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.30, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 5–2, tip vyšel.
Konec
B36 II5
NSI II2
▾1.78
▾3.95
▴3.60
2
▴3.60
O3.5
▾1.67
Ano
▴1.30
ODG
▴1.30
5.0
✓ ODG
▴1.305.0
Hoyvik vs B36 II, 1. Deild, výkop 16:00. Kurzy: 2.80 domácí, 3.75 remíza, 2.07 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.27, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–4, tip vyšel.
Konec
Hoyvik2
B36 II4
▴2.80
▾3.75
▾2.07
1
▴2.80
O3.5
▾1.67
Ano
▾1.27
ODG
▾1.27
5.0
✓ ODG
▾1.275.0
B71 vs B36 II, 1. Deild, výkop 12:00. Kurzy: 1.22 domácí, 6.30 remíza, 9.40 hosté. Best Tip: domácí vyhrají alespoň o 2 góly, kurz 1.72, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 5–3, tip vyšel.
Konec
B715
B36 II3
▴1.22
6.30
▾9.40
1
▴1.22
O3.5
▾1.70
Ano
▾1.65
H1
1.72
5.0
✓ H1
1.725.0
IF II vs B36 II, 1. Deild, výkop 15:00. Kurzy: 1.90 domácí, 3.60 remíza, 3.30 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.36, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 9–3, tip vyšel.
Konec
IF II9
B36 II3
▾1.90
▾3.60
▴3.30
1
▾1.90
O2.5
1.35
Ano
▾1.36
ODG
▾1.36
5.0
✓ ODG
▾1.365.0
B36 II vs Hoyvik, 1. Deild, výkop 19:30. Kurzy: 1.53 domácí, 4.50 remíza, 5.25 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.42, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–3, tip vyšel.
Konec
B36 II1
Hoyvik3
▴1.53
▾4.50
▾5.25
1
▴1.53
O2.5
1.30
Ano
▾1.42
ODG
▾1.42
5.0
✓ ODG
▾1.425.0
AB vs B36 II, 1. Deild, výkop 15:00. Kurzy: 2.00 domácí, 3.60 remíza, 3.00 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.50, důvěra 4.9/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Konec
AB 3
B36 II 1
2.00
3.60
3.00
1X
1.30
O2.5
1.50
Ano
1.45
O2.5
1.50
4.9
✓ O2.5
1.504.9
HB II vs B36 II, 1. Deild, výkop 19:30. Kurzy: 8.00 domácí, 5.75 remíza, 1.25 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.29, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–4, tip vyšel.
Konec
HB II1
B36 II4
8.00
5.75
1.25
2
1.25
O2.5
1.29
Ano
1.58
O2.5
1.29
5.0
✓ O2.5
1.295.0
B36 II vs KI II, 1. Deild, výkop 20:00. Kurzy: 1.41 domácí, 5.00 remíza, 5.20 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.44, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–2, tip nevyšel.
Konec
B36 II0
KI II2
1.41
5.00
5.20
1
1.41
O2.5
1.44
Ne
2.34
O2.5
1.44
5.0
O2.5
1.445.0
Vikingur II vs B36 II, 1. Deild, výkop 14:00. Kurzy: 1.49 domácí, 4.75 remíza, 4.75 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.22, důvěra 7.3/10. Konečný výsledek 3–1.
Konec
Vikingur Gota 23
B36 II1
1.49
4.75
4.75
1X
1.14
O2.5
1.22
Ano
1.32
O2.5
1.22
7.3
O2.5
1.227.3
Kurzy: 7.50 domácí, 5.84 remíza, 1.26 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.26, důvěra 8.1/10. Konečný výsledek 1–4.
Konec
Streymur 21
B36 II4
7.50
5.84
1.26
2
1.26
O2.5
1.33
Ano
1.65
2
1.26
8.1
2
1.268.1
Kurzy: 3.05 domácí, 4.10 remíza, 1.85 hosté. Best Tip: alespoň jeden tým nedá gól, kurz 3.20, důvěra 7.0/10. Konečný výsledek 3–0.
Konec
B36 II3
Undrid0
3.05
4.10
1.85
X2
1.30
O2.5
1.29
Ne
3.20
ODG ne
3.20
7.0
ODG ne
3.207.0
Kurzy: 2.60 domácí, 4.60 remíza, 2.05 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.32, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 1–3.
Konec
NSI II1
B36 II3
2.60
4.60
2.05
2
2.05
O3.5
1.77
Ano
1.32
ODG
1.32
8.5
ODG
1.328.5

Statistiky sezóny

1. Deild Faerské o. · Sezóna 2026
26Zápasy Procento výher 38%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy131326
Výhry4610
Remízy112
Prohry8614
Vstřelené góly252954
Inkasované góly333366
Průměr vstřelených gólů1.92.22.1
Průměr inkasovaných gólů2.52.52.5
Čistá konta145
Bez vstřeleného gólu314
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí5-1
Hosté0-5
Nejtěžší porážka
Domácí0-4
Hosté9-3
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí5
Hosté5
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí4
Hosté9
Série
Výhry3
Prohry4
Penalty
0/ 1
0% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
9–9
0-15
8–8
16-30
5–13
31-45
7–11
46-60
9–13
61-75
16–12
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.585%
22 zápasů
Nad 1.554%
14 zápasů
Nad 2.542%
11 zápasů
Nad 3.515%
4 zápasů
Nad 4.512%
3 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Faerské o. - 1. Deild
# Tým Z G B
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

Tipy a predikce na zápasy B36 II

Hledáte tipy na B36 II? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu B36 II od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 10 zápasů týmu B36 II a úspěšnost Best Tip u nich činí 90.0%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu B36 II v aktuální sezóně 1. Deild: odehrané zápasy 26, výhry 10, remízy 2, prohry 14, vstřelené góly 54 (2.1 na zápas), inkasované góly 66 a čistá konta 5.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na B36 II zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

B36 II je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.