Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
B36 II

B36 II Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

10
Broj prognoza
90.0%
Predvidljivost
WLWWLL
Nedavna forma
2.40
Prosjek golova
B36 II zabija u 10 susreta zaredom
B36 II: više od 2.5 gola u 92% zadnjih 12 susreta
B36 II zabija u 13 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

B36 II vs HB II, 1. Deild, početak u 18:00. Kvote: 1.87 domaćin, 4.00 neriješeno, 3.15 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.34, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 6–0, tip promašen.
Kraj
B36 II6
HB II0
1.87
4.00
3.15
2
3.15
O2.5
1.30
GG
1.34
GG
1.34
5.0
GG
1.345.0
Vikingur II vs B36 II, 1. Deild, početak u 17:30. Kvote: 1.50 domaćin, 4.55 neriješeno, 4.60 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.27, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Vikingur Gota 23
B36 II1
▾1.50
▾4.55
▴4.60
1
▾1.50
O3.5
▾1.47
GG
▾1.27
GG
▾1.27
5.0
✓ GG
▾1.275.0
B36 II vs NSI II, 1. Deild, početak u 18:00. Kvote: 1.78 domaćin, 3.95 neriješeno, 3.60 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.30, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 5–2, tip pogođen.
Kraj
B36 II5
NSI II2
▾1.78
▾3.95
▴3.60
2
▴3.60
O3.5
▾1.67
GG
▴1.30
GG
▴1.30
5.0
✓ GG
▴1.305.0
Hoyvik vs B36 II, 1. Deild, početak u 16:00. Kvote: 2.80 domaćin, 3.75 neriješeno, 2.07 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.27, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–4, tip pogođen.
Kraj
Hoyvik2
B36 II4
▴2.80
▾3.75
▾2.07
1
▴2.80
O3.5
▾1.67
GG
▾1.27
GG
▾1.27
5.0
✓ GG
▾1.275.0
B71 vs B36 II, 1. Deild, početak u 12:00. Kvote: 1.22 domaćin, 6.30 neriješeno, 9.40 gost. Best Tip: domaćin pobjeđuje s najmanje 2 gola razlike, kvota 1.72, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 5–3, tip pogođen.
Kraj
B715
B36 II3
▴1.22
6.30
▾9.40
1
▴1.22
O3.5
▾1.70
GG
▾1.65
H1
1.72
5.0
✓ H1
1.725.0
IF II vs B36 II, 1. Deild, početak u 15:00. Kvote: 1.90 domaćin, 3.60 neriješeno, 3.30 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.36, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 9–3, tip pogođen.
Kraj
IF II9
B36 II3
▾1.90
▾3.60
▴3.30
1
▾1.90
O2.5
1.35
GG
▾1.36
GG
▾1.36
5.0
✓ GG
▾1.365.0
B36 II vs Hoyvik, 1. Deild, početak u 19:30. Kvote: 1.53 domaćin, 4.50 neriješeno, 5.25 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.42, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
B36 II1
Hoyvik3
▴1.53
▾4.50
▾5.25
1
▴1.53
O2.5
1.30
GG
▾1.42
GG
▾1.42
5.0
✓ GG
▾1.425.0
AB vs B36 II, 1. Deild, početak u 15:00. Kvote: 2.00 domaćin, 3.60 neriješeno, 3.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.50, povjerenje 4.9/10. Konačni rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
AB 3
B36 II 1
2.00
3.60
3.00
1X
1.30
O2.5
1.50
GG
1.45
O2.5
1.50
4.9
✓ O2.5
1.504.9
HB II vs B36 II, 1. Deild, početak u 19:30. Kvote: 8.00 domaćin, 5.75 neriješeno, 1.25 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.29, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–4, tip pogođen.
Kraj
HB II1
B36 II4
8.00
5.75
1.25
2
1.25
O2.5
1.29
GG
1.58
O2.5
1.29
5.0
✓ O2.5
1.295.0
B36 II vs KI II, 1. Deild, početak u 20:00. Kvote: 1.41 domaćin, 5.00 neriješeno, 5.20 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.44, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–2, tip promašen.
Kraj
B36 II0
KI II2
1.41
5.00
5.20
1
1.41
O2.5
1.44
NG
2.34
O2.5
1.44
5.0
O2.5
1.445.0
Vikingur II vs B36 II, 1. Deild, početak u 14:00. Kvote: 1.49 domaćin, 4.75 neriješeno, 4.75 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.22, povjerenje 7.3/10. Konačni rezultat 3–1.
Kraj
Vikingur Gota 23
B36 II1
1.49
4.75
4.75
1X
1.14
O2.5
1.22
GG
1.32
O2.5
1.22
7.3
O2.5
1.227.3
Kvote: 7.50 domaćin, 5.84 neriješeno, 1.26 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.26, povjerenje 8.1/10. Konačni rezultat 1–4.
Kraj
Streymur 21
B36 II4
7.50
5.84
1.26
2
1.26
O2.5
1.33
GG
1.65
2
1.26
8.1
2
1.268.1
Kvote: 3.05 domaćin, 4.10 neriješeno, 1.85 gost. Best Tip: barem jedan tim ne daje gol, kvota 3.20, povjerenje 7.0/10. Konačni rezultat 3–0.
Kraj
B36 II3
Undrid0
3.05
4.10
1.85
X2
1.30
O2.5
1.29
NG
3.20
NG
3.20
7.0
NG
3.207.0
Kvote: 2.60 domaćin, 4.60 neriješeno, 2.05 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.32, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 1–3.
Kraj
NSI II1
B36 II3
2.60
4.60
2.05
2
2.05
O3.5
1.77
GG
1.32
GG
1.32
8.5
GG
1.328.5

Statistika sezone

1. Deild Farski Otoci · Sezona 2026
26Utakmice Postotak pobjeda 38%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice131326
Pobjede4610
Remiji112
Porazi8614
Postignuti golovi252954
Primljeni golovi333366
Prosjek postignutih golova1.92.22.1
Prosjek primljenih golova2.52.52.5
Čiste mreže145
Bez postignutog gola314
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin5-1
Gost0-5
Najteži poraz
Domaćin0-4
Gost9-3
Najviše postignutih golova
Domaćin5
Gost5
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost9
Nizovi
Pobjede3
Porazi4
Jedanaesterci
0/ 1
0% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
9–9
0-15
8–8
16-30
5–13
31-45
7–11
46-60
9–13
61-75
16–12
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.585%
22 utakmica
Više od 1.554%
14 utakmica
Više od 2.542%
11 utakmica
Više od 3.515%
4 utakmica
Više od 4.512%
3 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Farski Otoci - 1. Deild
# Momčad U G B
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

B36 II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za B36 II? NerdyTips nudi nogometne tipove za B36 II koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 10 utakmica u kojima je igrala momčad B36 II, uz točnost Best Tip prognoza od 90.0%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni 1. Deild, B36 II bilježi 10 pobjeda, 2 remija i 14 poraza u 26 utakmica, uz 54 postignutih golova (2.1 po utakmici) i 66 primljenih, te 5 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za B36 II ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

B36 II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.