Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
B36 II

B36 II Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€220.00Th. Ø 23.2 1. Deild
10
Ennustatud mängud
90.0%
Ennustatavuse määr
WLWWLL
Hiljutine vorm
2.40
Väravad / mäng
B36 II lõi värava kõigis viimases 10 mängus
B36 II: 92% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
B36 II lõi viimases 13 mängus värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

B36 II vs HB II, 1. Deild, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 1.87 koduvõit, 4.00 viik, 3.15 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.34, usaldus 5.0/10. Lõppseis 6–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
B36 II6
HB II0
1.87
4.00
3.15
2
3.15
O2.5
1.30
Jah
1.34
BTTS
1.34
5.0
BTTS
1.345.0
Vikingur II vs B36 II, 1. Deild, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 1.50 koduvõit, 4.55 viik, 4.60 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.27, usaldus 5.0/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Vikingur Gota 23
B36 II1
▾1.50
▾4.55
▴4.60
1
▾1.50
O3.5
▾1.47
Jah
▾1.27
BTTS
▾1.27
5.0
✓ BTTS
▾1.275.0
B36 II vs NSI II, 1. Deild, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 1.78 koduvõit, 3.95 viik, 3.60 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.30, usaldus 5.0/10. Lõppseis 5–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
B36 II5
NSI II2
▾1.78
▾3.95
▴3.60
2
▴3.60
O3.5
▾1.67
Jah
▴1.30
BTTS
▴1.30
5.0
✓ BTTS
▴1.305.0
Hoyvik vs B36 II, 1. Deild, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.80 koduvõit, 3.75 viik, 2.07 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.27, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Hoyvik2
B36 II4
▴2.80
▾3.75
▾2.07
1
▴2.80
O3.5
▾1.67
Jah
▾1.27
BTTS
▾1.27
5.0
✓ BTTS
▾1.275.0
B71 vs B36 II, 1. Deild, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 1.22 koduvõit, 6.30 viik, 9.40 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.72, usaldus 5.0/10. Lõppseis 5–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
B715
B36 II3
▴1.22
6.30
▾9.40
1
▴1.22
O3.5
▾1.70
Jah
▾1.65
H1
1.72
5.0
✓ H1
1.725.0
IF II vs B36 II, 1. Deild, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.90 koduvõit, 3.60 viik, 3.30 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.36, usaldus 5.0/10. Lõppseis 9–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
IF II9
B36 II3
▾1.90
▾3.60
▴3.30
1
▾1.90
O2.5
1.35
Jah
▾1.36
BTTS
▾1.36
5.0
✓ BTTS
▾1.365.0
B36 II vs Hoyvik, 1. Deild, algus kell 19:30. Koefitsiendid: 1.53 koduvõit, 4.50 viik, 5.25 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.42, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
B36 II1
Hoyvik3
▴1.53
▾4.50
▾5.25
1
▴1.53
O2.5
1.30
Jah
▾1.42
BTTS
▾1.42
5.0
✓ BTTS
▾1.425.0
AB vs B36 II, 1. Deild, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.00 koduvõit, 3.60 viik, 3.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 4.9/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
AB 3
B36 II 1
2.00
3.60
3.00
1X
1.30
O2.5
1.50
Jah
1.45
O2.5
1.50
4.9
✓ O2.5
1.504.9
HB II vs B36 II, 1. Deild, algus kell 19:30. Koefitsiendid: 8.00 koduvõit, 5.75 viik, 1.25 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.29, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
HB II1
B36 II4
8.00
5.75
1.25
2
1.25
O2.5
1.29
Jah
1.58
O2.5
1.29
5.0
✓ O2.5
1.295.0
B36 II vs KI II, 1. Deild, algus kell 20:00. Koefitsiendid: 1.41 koduvõit, 5.00 viik, 5.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.44, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
B36 II0
KI II2
1.41
5.00
5.20
1
1.41
O2.5
1.44
Ei
2.34
O2.5
1.44
5.0
O2.5
1.445.0
Vikingur II vs B36 II, 1. Deild, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.49 koduvõit, 4.75 viik, 4.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.22, usaldus 7.3/10. Lõppseis 3–1.
Lõpp
Vikingur Gota 23
B36 II1
1.49
4.75
4.75
1X
1.14
O2.5
1.22
Jah
1.32
O2.5
1.22
7.3
O2.5
1.227.3
Koefitsiendid: 2.60 koduvõit, 4.60 viik, 2.05 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.32, usaldus 8.5/10. Lõppseis 1–3.
Lõpp
NSI II1
B36 II3
2.60
4.60
2.05
2
2.05
O3.5
1.77
Jah
1.32
BTTS
1.32
8.5
BTTS
1.328.5
Koefitsiendid: 7.50 koduvõit, 5.84 viik, 1.26 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.26, usaldus 8.1/10. Lõppseis 1–4.
Lõpp
Streymur 21
B36 II4
7.50
5.84
1.26
2
1.26
O2.5
1.33
Jah
1.65
2
1.26
8.1
2
1.268.1
Koefitsiendid: 3.05 koduvõit, 4.10 viik, 1.85 võõrsilvõit. Best Tip: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 3.20, usaldus 7.0/10. Lõppseis 3–0.
Lõpp
B36 II3
Undrid0
3.05
4.10
1.85
X2
1.30
O2.5
1.29
Ei
3.20
BTTS ei
3.20
7.0
BTTS ei
3.207.0

Hooaja statistika

1. Deild Fääri saared · Hooaeg 2026
26Mängud Võidumäär 38%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud131326
Võidud4610
Viigid112
Kaotused8614
Löödud väravad252954
Sisse lastud väravad333366
Keskm. löödud väravad1.92.22.1
Keskm. sisse lastud väravad2.52.52.5
Nullimängud145
Mängud väravata314
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu5-1
Võõrsil0-5
Suurim kaotus
Kodu0-4
Võõrsil9-3
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil5
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil9
Seeriad
Võit3
Kaotus4
Penaltid
0/ 1
0% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
9–9
0-15
8–8
16-30
5–13
31-45
7–11
46-60
9–13
61-75
16–12
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.585%
22 mängu
Üle 1.554%
14 mängu
Üle 2.542%
11 mängu
Üle 3.515%
4 mängu
Üle 4.512%
3 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Fääri saared - 1. Deild
# Meeskond M V P
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

B36 II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid B36 II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale B36 II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 10 mängu, milles on osalenud B36 II, parima vihje täpsusega 90.0%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 1. Deild hooajal on B36 II saavutanud 10 võitu, 2 viiki ja 14 kaotust 26 mängus, lüües 54 väravat (2.1 mängu kohta) ja lastes sisse 66, sealhulgas 5 mängu väravat sisse laskmata.

B36 II hinnanguline turuväärtus on praegu €220.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud B36 II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

B36 II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.