Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Nijlen

Nijlen Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

21
Predikované zápasy
71.4%
Míra úspěšnosti
WLDWLW
Aktuální forma
1.33
Góly / zápas
Nijlen: série 9 zápasů s inkasovaným gólem
Nijlen: žádná červená karta v posledních 40 zápasech
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

Nijlen vs Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 3.22 domácí, 3.81 remíza, 1.86 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.56, důvěra 6.7/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Konec
Nijlen1
Bocholter0
▴3.22
▴3.81
▾1.86
1
▴3.22
O2.5
1.56
Ano
▴1.53
O2.5
1.56
6.7
O2.5
1.566.7
Rupel Boom vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 13:30. Kurzy: 1.58 domácí, 4.20 remíza, 3.80 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 2.00, důvěra 7.3/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Konec
Boom1
Nijlen0
1.58
4.20
3.80
2
3.80
O2.5
1.33
Ano
1.40
X2
2.00
7.3
X2
2.007.3
Nijlen vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 4.35 domácí, 4.70 remíza, 1.44 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.44, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 3–3, tip vyšel.
Konec
Nijlen3
Hades3
4.35
4.70
1.44
1X
2.27
O2.5
1.31
Ano
1.44
ODG
1.44
8.0
✓ ODG
1.448.0
Diegem Sport vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.51 domácí, 4.45 remíza, 5.50 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.38, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–4, tip vyšel.
Konec
Diegem1
Nijlen4
1.51
▾4.45
▴5.50
1
1.51
O2.5
▾1.38
Ano
▾1.50
O2.5
▾1.38
8.0
✓ O2.5
▾1.388.0
Nijlen vs Racing M, Second Amateur Division - VFV B, výkop 13:30. Kurzy: 2.75 domácí, 3.85 remíza, 2.22 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.67, důvěra 6.0/10. Konečný výsledek 1–5, tip vyšel.
Konec
Nijlen1
KRC Mechelen5
▴2.75
▴3.85
▾2.22
X
▴3.85
O2.5
▾1.67
Ano
▾1.60
O2.5
▾1.67
6.0
✓ O2.5
▾1.676.0
Sint-Truiden II vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 2.07 domácí, 3.85 remíza, 2.65 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.37, důvěra 7.3/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
St. Truiden 21
Nijlen2
2.07
3.85
2.65
1
2.07
O2.5
1.37
Ano
1.37
ODG
1.37
7.3
✓ ODG
1.377.3
Nijlen vs Wellen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 3.30 domácí, 4.20 remíza, 1.72 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.38, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Nijlen1
Wellen1
3.30
4.20
1.72
2
1.72
O2.5
1.34
Ano
1.38
ODG
1.38
5.0
✓ ODG
1.385.0
Rotselaar vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:15. Kurzy: 2.32 domácí, 3.45 remíza, 2.50 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.37, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 0–2, tip nevyšel.
Konec
Rotselaar0
Nijlen2
2.32
3.45
2.50
1
2.32
O2.5
1.37
Ano
1.34
O2.5
1.37
8.0
O2.5
1.378.0

Statistiky sezóny

Second Amateur Division - VFV B Belgie · Sezóna 2026
11Zápasy Procento výher 36%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy6511
Výhry134
Remízy202
Prohry325
Vstřelené góly7815
Inkasované góly18523
Průměr vstřelených gólů1.21.61.4
Průměr inkasovaných gólů3.01.02.1
Čistá konta112
Bez vstřeleného gólu123
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí1-0
Hosté1-4
Nejtěžší porážka
Domácí0-5
Hosté2-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí5
Hosté2
Série
Výhry1
Prohry2
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.573%
8 zápasů
Nad 1.536%
4 zápasů
Nad 2.518%
2 zápasů
Nad 3.59%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Belgie - Second Amateur Division - VFV B
# Tým Z G B
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Tipy a predikce na zápasy Nijlen

Hledáte tipy na Nijlen? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Nijlen od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 21 zápasů týmu Nijlen a úspěšnost Best Tip u nich činí 71.4%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Nijlen v aktuální sezóně Second Amateur Division - VFV B: odehrané zápasy 11, výhry 4, remízy 2, prohry 5, vstřelené góly 15 (1.4 na zápas), inkasované góly 23 a čistá konta 2.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Nijlen zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Nijlen je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.