Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Nijlen

Nijlen Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

21
Ennustatud mängud
71.4%
Ennustatavuse määr
WLDWLW
Hiljutine vorm
1.33
Väravad / mäng
Nijlen lasi viimases 9 mängus sisse vähemalt 1 värava
Nijlen ei saanud viimases 40 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Nijlen vs Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 3.22 koduvõit, 3.81 viik, 1.86 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.56, usaldus 6.7/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Nijlen1
Bocholter0
▴3.22
▴3.81
▾1.86
1
▴3.22
O2.5
1.56
Jah
▴1.53
O2.5
1.56
6.7
O2.5
1.566.7
Rupel Boom vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 13:30. Koefitsiendid: 1.58 koduvõit, 4.20 viik, 3.80 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 2.00, usaldus 7.3/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Boom1
Nijlen0
1.58
4.20
3.80
2
3.80
O2.5
1.33
Jah
1.40
X2
2.00
7.3
X2
2.007.3
Nijlen vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 4.35 koduvõit, 4.70 viik, 1.44 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.44, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Nijlen3
Hades3
4.35
4.70
1.44
1X
2.27
O2.5
1.31
Jah
1.44
BTTS
1.44
8.0
✓ BTTS
1.448.0
Diegem Sport vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.51 koduvõit, 4.45 viik, 5.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.38, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Diegem1
Nijlen4
1.51
▾4.45
▴5.50
1
1.51
O2.5
▾1.38
Jah
▾1.50
O2.5
▾1.38
8.0
✓ O2.5
▾1.388.0
Nijlen vs Racing M, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 13:30. Koefitsiendid: 2.75 koduvõit, 3.85 viik, 2.22 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.67, usaldus 6.0/10. Lõppseis 1–5, vihje oli tabamus.
Lõpp
Nijlen1
KRC Mechelen5
▴2.75
▴3.85
▾2.22
X
▴3.85
O2.5
▾1.67
Jah
▾1.60
O2.5
▾1.67
6.0
✓ O2.5
▾1.676.0
Sint-Truiden II vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 3.85 viik, 2.65 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.37, usaldus 7.3/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
St. Truiden 21
Nijlen2
2.07
3.85
2.65
1
2.07
O2.5
1.37
Jah
1.37
BTTS
1.37
7.3
✓ BTTS
1.377.3
Nijlen vs Wellen, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 3.30 koduvõit, 4.20 viik, 1.72 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.38, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Nijlen1
Wellen1
3.30
4.20
1.72
2
1.72
O2.5
1.34
Jah
1.38
BTTS
1.38
5.0
✓ BTTS
1.385.0
Rotselaar vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:15. Koefitsiendid: 2.32 koduvõit, 3.45 viik, 2.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.37, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Rotselaar0
Nijlen2
2.32
3.45
2.50
1
2.32
O2.5
1.37
Jah
1.34
O2.5
1.37
8.0
O2.5
1.378.0

Hooaja statistika

Second Amateur Division - VFV B Belgia · Hooaeg 2026
11Mängud Võidumäär 36%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud6511
Võidud134
Viigid202
Kaotused325
Löödud väravad7815
Sisse lastud väravad18523
Keskm. löödud väravad1.21.61.4
Keskm. sisse lastud väravad3.01.02.1
Nullimängud112
Mängud väravata123
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu1-0
Võõrsil1-4
Suurim kaotus
Kodu0-5
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil2
Seeriad
Võit1
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.573%
8 mängu
Üle 1.536%
4 mängu
Üle 2.518%
2 mängu
Üle 3.59%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Belgia - Second Amateur Division - VFV B
# Meeskond M V P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Nijlen ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Nijlen ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Nijlen meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 21 mängu, milles on osalenud Nijlen, parima vihje täpsusega 71.4%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Second Amateur Division - VFV B hooajal on Nijlen saavutanud 4 võitu, 2 viiki ja 5 kaotust 11 mängus, lüües 15 väravat (1.4 mängu kohta) ja lastes sisse 23, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Nijlen ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Nijlen on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.