Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Nijlen

Nijlen Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

21
Elemzett mérkőzések
71.4%
Kiszámíthatóság
WLDWLW
Legutóbbi forma
1.33
Gólok / mérkőzés
Nijlen legalább 1 gólt kapott az utóbbi 9 mérkőzésen
Nijlen nem kapott piros lapot az utóbbi 40 mérkőzésen
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Nijlen vs Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 19:00. Odds: hazai 3.22, döntetlen 3.81, vendég 1.86. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.56, megbízhatóság 6.7/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Vége
Nijlen1
Bocholter0
▴3.22
▴3.81
▾1.86
1
▴3.22
O2.5
1.56
Igen
▴1.53
O2.5
1.56
6.7
O2.5
1.566.7
Rupel Boom vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 13:30. Odds: hazai 1.58, döntetlen 4.20, vendég 3.80. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 2.00, megbízhatóság 7.3/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Vége
Boom1
Nijlen0
1.58
4.20
3.80
2
3.80
O2.5
1.33
Igen
1.40
X2
2.00
7.3
X2
2.007.3
Nijlen vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 19:00. Odds: hazai 4.35, döntetlen 4.70, vendég 1.44. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.44, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 3–3, a tipp bejött.
Vége
Nijlen3
Hades3
4.35
4.70
1.44
1X
2.27
O2.5
1.31
Igen
1.44
BTTS
1.44
8.0
✓ BTTS
1.448.0
Diegem Sport vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 19:00. Odds: hazai 1.51, döntetlen 4.45, vendég 5.50. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.38, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–4, a tipp bejött.
Vége
Diegem1
Nijlen4
1.51
▾4.45
▴5.50
1
1.51
O2.5
▾1.38
Igen
▾1.50
O2.5
▾1.38
8.0
✓ O2.5
▾1.388.0
Nijlen vs Racing M, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 13:30. Odds: hazai 2.75, döntetlen 3.85, vendég 2.22. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.67, megbízhatóság 6.0/10. Végeredmény 1–5, a tipp bejött.
Vége
Nijlen1
KRC Mechelen5
▴2.75
▴3.85
▾2.22
X
▴3.85
O2.5
▾1.67
Igen
▾1.60
O2.5
▾1.67
6.0
✓ O2.5
▾1.676.0
Sint-Truiden II vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 19:00. Odds: hazai 2.07, döntetlen 3.85, vendég 2.65. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.37, megbízhatóság 7.3/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Vége
St. Truiden 21
Nijlen2
2.07
3.85
2.65
1
2.07
O2.5
1.37
Igen
1.37
BTTS
1.37
7.3
✓ BTTS
1.377.3
Nijlen vs Wellen, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 19:00. Odds: hazai 3.30, döntetlen 4.20, vendég 1.72. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.38, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Vége
Nijlen1
Wellen1
3.30
4.20
1.72
2
1.72
O2.5
1.34
Igen
1.38
BTTS
1.38
5.0
✓ BTTS
1.385.0
Rotselaar vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, kezdés 19:15. Odds: hazai 2.32, döntetlen 3.45, vendég 2.50. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.37, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–2, a tipp nem jött be.
Vége
Rotselaar0
Nijlen2
2.32
3.45
2.50
1
2.32
O2.5
1.37
Igen
1.34
O2.5
1.37
8.0
O2.5
1.378.0

Szezonstatisztikák

Second Amateur Division - VFV B Belgium · Szezon 2026
11Mérkőzések Győzelmi arány 36%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések6511
Győzelmek134
Döntetlenek202
Vereségek325
Lőtt gólok7815
Kapott gólok18523
Lőtt gólok átlaga1.21.61.4
Kapott gólok átlaga3.01.02.1
Kapott gól nélküli mérkőzések112
Gól nélküli mérkőzések123
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai1-0
Vendég1-4
Legnagyobb vereség
Hazai0-5
Vendég2-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai5
Vendég2
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek2
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.573%
8 Mérkőzések
Több mint 1.536%
4 Mérkőzések
Több mint 2.518%
2 Mérkőzések
Több mint 3.59%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Belgium - Second Amateur Division - VFV B
# Csapat M G P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Nijlen – tippek és fogadási előrejelzések

Nijlen tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Nijlen-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 21 Nijlen-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 71.4%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Second Amateur Division - VFV B idényben Nijlen mérlege 11 mérkőzés után 4 győzelem, 2 döntetlen és 5 vereség; 15 lőtt gól (meccsenként 1.4), 23 kapott gól és 2 kapott gól nélküli mérkőzés.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Nijlen-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Nijlen csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.