Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Nijlen

Nijlen Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

21
Perlawanan diramal
71.4%
Kadar kebolehramalan
WLDWLW
Prestasi terkini
1.33
Gol / perlawanan
Nijlen dibolosi sekurang-kurangnya 1 gol dalam 9 perlawanan terakhir
Nijlen tiada kad merah dalam 40 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Nijlen vs Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:00. Odds: 3.22 tuan rumah, 3.81 seri, 1.86 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.56, keyakinan 6.7/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan meleset.
Tamat
Nijlen1
Bocholter0
▴3.22
▴3.81
▾1.86
1
▴3.22
O2.5
1.56
Ya
▴1.53
O2.5
1.56
6.7
O2.5
1.566.7
Rupel Boom vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 13:30. Odds: 1.58 tuan rumah, 4.20 seri, 3.80 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 2.00, keyakinan 7.3/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan meleset.
Tamat
Boom1
Nijlen0
1.58
4.20
3.80
2
3.80
O2.5
1.33
Ya
1.40
X2
2.00
7.3
X2
2.007.3
Nijlen vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:00. Odds: 4.35 tuan rumah, 4.70 seri, 1.44 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.44, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 3–3, ramalan tepat.
Tamat
Nijlen3
Hades3
4.35
4.70
1.44
1X
2.27
O2.5
1.31
Ya
1.44
BTTS
1.44
8.0
✓ BTTS
1.448.0
Diegem Sport vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:00. Odds: 1.51 tuan rumah, 4.45 seri, 5.50 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.38, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 1–4, ramalan tepat.
Tamat
Diegem1
Nijlen4
1.51
▾4.45
▴5.50
1
1.51
O2.5
▾1.38
Ya
▾1.50
O2.5
▾1.38
8.0
✓ O2.5
▾1.388.0
Nijlen vs Racing M, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 13:30. Odds: 2.75 tuan rumah, 3.85 seri, 2.22 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.67, keyakinan 6.0/10. Keputusan akhir 1–5, ramalan tepat.
Tamat
Nijlen1
KRC Mechelen5
▴2.75
▴3.85
▾2.22
X
▴3.85
O2.5
▾1.67
Ya
▾1.60
O2.5
▾1.67
6.0
✓ O2.5
▾1.676.0
Sint-Truiden II vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:00. Odds: 2.07 tuan rumah, 3.85 seri, 2.65 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.37, keyakinan 7.3/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
St. Truiden 21
Nijlen2
2.07
3.85
2.65
1
2.07
O2.5
1.37
Ya
1.37
BTTS
1.37
7.3
✓ BTTS
1.377.3
Nijlen vs Wellen, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:00. Odds: 3.30 tuan rumah, 4.20 seri, 1.72 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.38, keyakinan 5.0/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Nijlen1
Wellen1
3.30
4.20
1.72
2
1.72
O2.5
1.34
Ya
1.38
BTTS
1.38
5.0
✓ BTTS
1.385.0
Rotselaar vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:15. Odds: 2.32 tuan rumah, 3.45 seri, 2.50 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.37, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan meleset.
Tamat
Rotselaar0
Nijlen2
2.32
3.45
2.50
1
2.32
O2.5
1.37
Ya
1.34
O2.5
1.37
8.0
O2.5
1.378.0

Statistik musim

Second Amateur Division - VFV B Belgium · Musim 2026
11Perlawanan Kadar kemenangan 36%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan6511
Menang134
Seri202
Kalah325
Gol dijaringkan7815
Gol dibolosi18523
Purata gol dijaringkan1.21.61.4
Purata gol dibolosi3.01.02.1
Tanpa bolos112
Gagal menjaringkan gol123
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah1-0
Pelawat1-4
Kekalahan terbesar
Tuan rumah0-5
Pelawat2-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah3
Pelawat4
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah5
Pelawat2
Rentetan
Menang1
Kalah2
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0Kuning
0Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.573%
8 Perlawanan
Lebih 1.536%
4 Perlawanan
Lebih 2.518%
2 Perlawanan
Lebih 3.59%
1 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Belgium - Second Amateur Division - VFV B
# Pasukan P G M
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Ramalan & tip pertaruhan Nijlen

Mencari ramalan Nijlen? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Nijlen daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 21 perlawanan melibatkan Nijlen dengan ketepatan Best Tip sebanyak 71.4%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Second Amateur Division - VFV B semasa, Nijlen mencatatkan 4 kemenangan, 2 seri dan 5 kekalahan dalam 11 perlawanan, menjaringkan 15 gol (1.4 setiap perlawanan) dan dibolosi 23 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Nijlen yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Nijlen hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.