Red Lions Tipy, statistiky a forma
AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.
5
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
DDLWDL
Aktuální forma
0.80
Góly / Zápas
Red Lions je doma v posledních 8 zápasech neporažený
Red Lions je venku v posledních 7 zápasech bez výhry
Žádné nadcházející zápasy
Tým Red Lions nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.
Poslední zápasy
Mitundu Baptist vs Red Lions, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.27 domácí, 2.87 remíza, 3.15 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.38, důvěra 7.9/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Mitundu Baptist1
Red Lions1Red Lions vs Masters FC, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.02 domácí, 2.95 remíza, 3.65 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.42, důvěra 7.1/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Red Lions0
Masters FC0Be Forward Wanderers vs Red Lions, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.30 domácí, 5.00 remíza, 9.10 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.30, důvěra 8.8/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Be Forward WanderersForward W2
Red Lions1Red Lions vs Moyale Barracks, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.95 domácí, 3.05 remíza, 3.85 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.50, důvěra 8.2/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Red Lions1
Moyale Barracks0Red Lions vs Kamuzu Barracks, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.10 domácí, 2.90 remíza, 3.60 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.60, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Red Lions0
Kamuzu Barracks0Blue Eagles vs Red Lions, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.82 domácí, 3.10 remíza, 4.30 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.41, důvěra 5.1/10. Konečný výsledek 3–2, tip nevyšel.
Blue Eagles3
Red Lions2
Konec
▴2.27
2.87
▾3.15
1
U2.5
Ne
U2.5
7.9
✓ U2.5
Konec
▾2.02
2.95
3.65
1
U2.5
Ne
U2.5
7.1
✓ U2.5
Konec
▾1.30
▴5.00
▴9.10
1
U2.5
Ne
1
8.8
✓ 1
Konec
▾1.95
▴3.05
▴3.85
2
U2.5
Ne
U2.5
8.2
✓ U2.5
Konec
▴2.10
▴2.90
▾3.60
2
U2.5
Ne
X2
5.0
✓ X2
Konec
▾1.82
▴3.10
4.30
1
U2.5
Ne
U2.5
5.1
U2.5
Statistiky sezóny
Super League
15Zápasy
Procento výher 33%
Přehled výkonů
| Stat | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 8 | 7 | 15 |
| Výhry | 5 | 0 | 5 |
| Remízy | 3 | 2 | 5 |
| Prohry | 0 | 5 | 5 |
| Vstřelené góly | 8 | 4 | 12 |
| Obdržené góly | 1 | 12 | 13 |
| Průměr vstřelených gólů | 1.0 | 0.6 | 0.8 |
| Průměr obdržených gólů | 0.1 | 1.7 | 0.9 |
| Čistá konta | 7 | 1 | 8 |
| Bez vstřeleného gólu | 2 | 4 | 6 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté-
Nejtěžší porážka
Domácí-
Hosté3-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí1
Hosté3
Série
Výhry1
Prohry2
Penalty
2/ 2
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
1Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.560%
9 zápasů
Nad 1.513%
2 zápasů
Nad 2.57%
1 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
16 | 22-7 | 33 |
| 2 |
|
16 | 28-11 | 32 |
| 3 |
|
16 | 24-18 | 31 |
| 4 |
|
16 | 23-11 | 29 |
| 5 |
|
16 | 13-16 | 24 |
| 6 |
|
16 | 17-17 | 22 |
| 7 |
|
16 | 17-14 | 21 |
| 8 |
|
16 | 13-14 | 21 |
| 9 |
|
16 | 13-14 | 21 |
| 10 |
|
16 | 17-19 | 21 |
| 11 |
|
16 | 10-15 | 20 |
| 12 |
|
16 | 10-19 | 18 |
| 13 |
|
16 | 15-23 | 17 |
| 14 |
|
16 | 12-19 | 13 |
| 15 |
|
16 | 13-21 | 13 |
| 16 |
|
16 | 15-24 | 12 |
V aktuální sezóně Super League zaznamenal tým Red Lions 5 výher, 5 remíz a 5 proher v 15 zápasech, vstřelil 12 gólů (0.8 na zápas) a inkasoval 13, přičemž udržel 8 čistých kont.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Red Lions zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
Red Lions je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.