Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Kamuzu Barracks

Kamuzu Barracks Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

Ø 35.4 Super League
13
Predikované zápasy
46.2%
Míra úspěšnosti
LLDLDW
Aktuální forma
1
Góly / Zápas
Kamuzu Barracks je venku v posledních 6 zápasech bez výhry
Příští zápas Super League · so 17. října · 13:30
Kamuzu Barracks
VS13:30
Mitundu Baptist
Odemknout predikci
Předplaťte si pro zobrazení

Poslední zápasy

Ekhaya vs Kamuzu Barracks, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.95 domácí, 2.95 remíza, 3.90 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.47, důvěra 6.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Ekhaya2
Kamuzu Barracks0
▴1.95
2.95
▾3.90
X
2.95
U2.5
1.47
Ne
1.56
U2.5
1.47
6.0
✓ U2.5
1.476.0
Kamuzu Barracks vs CIVO United, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.25 domácí, 2.87 remíza, 3.15 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.37, důvěra 4.6/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Konec
Kamuzu Barracks0
CIVO UnitedCivo Utd1
2.25
▴2.87
▾3.15
1
2.25
U2.5
1.37
Ne
1.54
U2.5
1.37
4.6
✓ U2.5
1.374.6
Moyale Barracks vs Kamuzu Barracks, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.45 domácí, 2.82 remíza, 2.95 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.47, důvěra 4.1/10. Konečný výsledek 2–2, tip nevyšel.
Konec
Moyale Barracks2
Kamuzu Barracks2
▴2.45
▾2.82
▾2.95
X
▾2.82
U2.5
▾1.47
Ano
2.06
U2.5
▾1.47
4.1
U2.5
▾1.474.1
Kamuzu Barracks vs Be Forward Wanderers, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 4.90 domácí, 3.35 remíza, 1.65 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.65, důvěra 2.0/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
Kamuzu Barracks0
Be Forward WanderersForward W2
▴4.90
3.35
▾1.65
X2
1.16
U2.5
▴1.65
Ano
▾1.93
U2.5
1.65
2.0
✓ U2.5
1.652.0
Red Lions vs Kamuzu Barracks, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.10 domácí, 2.90 remíza, 3.60 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.60, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Konec
Red Lions0
Kamuzu Barracks0
▴2.10
▴2.90
▾3.60
2
▾3.60
U2.5
▴1.50
Ne
▴1.61
X2
▾1.60
5.0
✓ X2
▾1.605.0
Kamuzu Barracks vs MAFCO, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 2.10 domácí, 2.87 remíza, 3.50 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.40, důvěra 4.5/10. Konečný výsledek 4–1, tip nevyšel.
Konec
Kamuzu Barracks 4
MAFCO1
▾2.10
▴2.87
▴3.50
X
▴2.87
U2.5
▴1.40
Ne
▴1.55
U2.5
▴1.40
4.5
U2.5
▴1.404.5
Kamuzu Barracks vs Blue Eagles, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 4.50 domácí, 3.30 remíza, 1.72 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.55, důvěra 1.3/10. Konečný výsledek 2–1, tip nevyšel.
Konec
Kamuzu Barracks2
Blue Eagles1
▾4.50
3.30
▴1.72
1X
▾1.91
U2.5
▴1.55
Ne
1.55
U2.5
▴1.55
1.3
U2.5
▴1.551.3

Statistiky sezóny

Super League Malawi · Sezóna 2026
15Zápasy Procento výher 20%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy8715
Výhry213
Remízy123
Prohry549
Vstřelené góly9615
Obdržené góly14822
Průměr vstřelených gólů1.10.91.0
Průměr obdržených gólů1.81.11.5
Čistá konta011
Bez vstřeleného gólu347
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-1
Hosté1-3
Nejtěžší porážka
Domácí1-4
Hosté2-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí4
Hosté2
Série
Výhry2
Prohry5
Penalty
2/ 2
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
2–4
0-15
3–2
16-30
1–5
31-45
2–4
46-60
4–4
61-75
4–2
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
3Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.553%
8 zápasů
Nad 1.527%
4 zápasů
Nad 2.513%
2 zápasů
Nad 3.57%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Malawi - Super League
# Tým Z G B
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

Tipy a predikce na zápasy Kamuzu Barracks

Hledáte tipy na Kamuzu Barracks? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Kamuzu Barracks vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 13 zápasů týmu Kamuzu Barracks s úspěšností nejlepšího tipu 46.2%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Super League zaznamenal tým Kamuzu Barracks 3 výher, 3 remíz a 9 proher v 15 zápasech, vstřelil 15 gólů (1.0 na zápas) a inkasoval 22, přičemž udržel 1 čistých kont.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Kamuzu Barracks zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Kamuzu Barracks je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.