Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Be Forward Wanderers

Be Forward Wanderers Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

11
Predikované zápasy
72.7%
Míra úspěšnosti
WLLLWW
Aktuální forma
1.20
Góly / Zápas
Be Forward Wanderers neměl v posledních 38 zápasech žádnou červenou kartu
Žádné nadcházející zápasy

Tým Be Forward Wanderers nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Be Forward Wanderers vs Red Lions, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.30 domácí, 5.00 remíza, 9.10 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.30, důvěra 8.8/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Be Forward WanderersForward W2
Red Lions1
▾1.30
▴5.00
▴9.10
1
▾1.30
U2.5
▴1.92
Ne
▾1.46
1
▾1.30
8.8
✓ 1
▾1.308.8
Kamuzu Barracks vs Be Forward Wanderers, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 4.90 domácí, 3.35 remíza, 1.65 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.65, důvěra 2.0/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
Kamuzu Barracks0
Be Forward WanderersForward W2
▴4.90
3.35
▾1.65
X2
1.16
U2.5
▴1.65
Ano
▾1.93
U2.5
1.65
2.0
✓ U2.5
1.652.0
Moyale Barracks vs Be Forward Wanderers, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 4.40 domácí, 3.00 remíza, 1.87 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.47, důvěra 5.8/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Moyale Barracks 1
Be Forward WanderersForward W1
▾4.40
▾3.00
▴1.87
X
▾2.95
U2.5
▾1.47
Ano
▾2.11
U2.5
▾1.47
5.8
✓ U2.5
▾1.475.8
Be Forward Wanderers vs Masters FC, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.21 domácí, 5.20 remíza, 12.00 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.21, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Konec
Be Forward WanderersForward W1
Masters FC1
▾1.21
▴5.20
▴12.00
1
▾1.21
U3.5
1.26
Ne
1.33
1
▾1.21
8.5
1
▾1.218.5
CIVO United vs Be Forward Wanderers, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 4.45 domácí, 3.10 remíza, 1.78 hosté. Nejlepší tip: výhra hostů, kurz 1.78, důvěra 6.6/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
CIVO UnitedCivo Utd0
Be Forward WanderersForward W2
▴4.45
▴3.10
▾1.78
2
▾1.78
U2.5
1.47
Ne
1.50
2
▾1.78
6.6
✓ 2
▾1.786.6
Be Forward Wanderers vs MAFCO, Super League, výkop 13:30. Kurzy: 1.33 domácí, 4.25 remíza, 8.40 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.33, důvěra 4.2/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Konec
Be Forward WanderersForward W3
MAFCO0
▾1.33
▴4.25
▴8.40
1
▾1.33
U2.5
▴1.75
Ne
▾1.44
1
▾1.33
4.2
✓ 1
▾1.334.2

Statistiky sezóny

Super League Malawi · Sezóna 2026
15Zápasy Procento výher 53%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy7815
Výhry358
Remízy325
Prohry112
Vstřelené góly121527
Obdržené góly6511
Průměr vstřelených gólů1.71.91.8
Průměr obdržených gólů0.90.60.7
Čistá konta246
Bez vstřeleného gólu101
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-1
Hosté0-4
Nejtěžší porážka
Domácí1-2
Hosté2-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí2
Hosté2
Série
Výhry2
Prohry1
Penalty
2/ 2
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
6–4
0-15
1–3
16-30
6–2
31-45
4–1
46-60
3–1
61-75
6–1
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.593%
14 zápasů
Nad 1.553%
8 zápasů
Nad 2.520%
3 zápasů
Nad 3.513%
2 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Malawi - Super League
# Tým Z G B
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

Tipy a predikce na zápasy Be Forward Wanderers

Hledáte tipy na Be Forward Wanderers? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Be Forward Wanderers vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 11 zápasů týmu Be Forward Wanderers s úspěšností nejlepšího tipu 72.7%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Super League zaznamenal tým Be Forward Wanderers 8 výher, 5 remíz a 2 proher v 15 zápasech, vstřelil 27 gólů (1.8 na zápas) a inkasoval 11, přičemž udržel 6 čistých kont.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Be Forward Wanderers zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Be Forward Wanderers je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.