Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Spartak Moskva U19

Spartak Moskva U19 Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

66
Predikované zápasy
60.6%
Míra úspěšnosti
LLDDWL
Aktuální forma
1.27
Góly / Zápas
Příští zápas Youth Championship · pá 16. října · 13:00
Rubin Kazan U19
VS13:00
Spartak M
Odemknout predikci
Předplaťte si pro zobrazení

Poslední zápasy

Spartak Moskva U19 vs Ural U20, Youth Championship, výkop 13:00. Kurzy: 1.43 domácí, 4.65 remíza, 4.90 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.43, důvěra 5.3/10. Konečný výsledek 0–1, tip nevyšel.
Konec
Spartak Moskva U19Spartak M0
Ural U20Ural U19 1
▾1.43
▴4.65
▴4.90
1
▾1.43
O2.5
1.25
Ne
▾2.72
1
▾1.43
5.3
1
▾1.435.3
Zenit U19 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.34 domácí, 5.00 remíza, 5.90 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.23, důvěra 3.7/10. Konečný výsledek 3–2, tip vyšel.
Konec
Zenit U193
Spartak Moskva U19Spartak M2
▾1.34
▴5.00
▴5.90
X2
▴2.70
O2.5
▾1.23
Ano
▾1.43
O2.5
▴1.23
3.7
✓ O2.5
▴1.233.7
Spartak Moskva U19 vs Krasnodar U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 3.60 domácí, 3.55 remíza, 1.82 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.38, důvěra 6.6/10. Konečný výsledek 0–0, tip nevyšel.
Konec
Spartak Moskva U19Spartak M0
Krasnodar U190
▴3.60
▴3.55
▾1.82
2
▾1.82
O2.5
1.38
Ano
▴1.39
O2.5
1.38
6.6
O2.5
1.386.6
Rostov U19 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 2.32 domácí, 3.30 remíza, 2.67 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.36, důvěra 8.4/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Konec
Rostov U190
Spartak Moskva U19Spartak M 20
2.32
3.30
2.67
1
2.32
O2.5
1.37
Ano
1.34
1X
1.36
8.4
✓ 1X
1.368.4
Spartak Moskva U19 vs Rodina Moscow U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 3.20 domácí, 3.55 remíza, 1.95 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.25, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 3–1, tip nevyšel.
Konec
Spartak Moskva U19Spartak M3
Rodina Moscow U19Rodina M1
3.20
3.55
1.95
2
1.95
O2.5
1.29
Ano
1.31
X2
1.25
8.5
X2
1.258.5
Chertanovo U20 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 4.85 domácí, 3.90 remíza, 1.54 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.35, důvěra 6.4/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Konec
Chertanovo U20Chertanov1
Spartak Moskva U19Spartak M0
▴4.85
▴3.90
▾1.54
X
▴3.90
O2.5
1.35
Ano
▴1.45
O2.5
1.35
6.4
O2.5
1.356.4
Spartak Moskva U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, výkop 16:00. Kurzy: 7.80 domácí, 5.80 remíza, 1.22 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.26, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 0–2, tip nevyšel.
Konec
Spartak Moskva U19Spartak M0
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
▾7.80
▴5.80
▾1.22
1X
▴3.35
O2.5
▾1.26
Ano
▴1.60
O2.5
▾1.26
8.5
O2.5
▾1.268.5
Fakel U19 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 4.75 domácí, 4.10 remíza, 1.52 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.41, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Konec
Fakel U191
Spartak Moskva U19Spartak M1
▾4.75
▴4.10
▾1.52
X
▴4.10
O2.5
1.41
Ano
▴1.52
O2.5
1.41
8.0
O2.5
1.418.0
Spartak Moskva U19 vs Krylya Sovetov U19, Youth Championship, výkop 14:00. Kurzy: 1.42 domácí, 4.65 remíza, 5.57 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.31, důvěra 3.7/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Spartak Moskva U19Spartak M2
Krylya Sovetov U19Krylya U191
1.42
4.65
5.57
2
5.57
O2.5
1.31
Ano
1.45
O2.5
1.31
3.7
✓ O2.5
1.313.7

Spartak M Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
StřelyNa branku / zápas
4.3
Držení míče
51%
RohyPrůměr na zápas
5.8
Procento výher
30%

Statistiky sezóny

Youth Championship Rusko · Sezóna 2026
24Zápasy Procento výher 29%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy121224
Výhry617
Remízy3710
Prohry347
Vstřelené góly251338
Obdržené góly221941
Průměr vstřelených gólů2.11.11.6
Průměr obdržených gólů1.81.61.7
Čistá konta437
Bez vstřeleného gólu268
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté2-3
Nejtěžší porážka
Domácí1-6
Hosté3-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí6
Hosté3
Série
Výhry2
Prohry2
Penalty
3/ 3
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
4–5
0-15
2–6
16-30
8–7
31-45
8–8
46-60
6–4
61-75
11–10
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
5Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.567%
16 zápasů
Nad 1.550%
12 zápasů
Nad 2.538%
9 zápasů
Nad 3.54%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Rusko - Youth Championship
# Tým Z G B
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Tipy a predikce na zápasy Spartak Moskva U19

Hledáte tipy na Spartak Moskva U19? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Spartak Moskva U19 vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 66 zápasů týmu Spartak Moskva U19 s úspěšností nejlepšího tipu 60.6%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Youth Championship zaznamenal tým Spartak Moskva U19 7 výher, 10 remíz a 7 proher v 24 zápasech, vstřelil 38 gólů (1.6 na zápas) a inkasoval 41, přičemž udržel 7 čistých kont.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Spartak Moskva U19 zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Spartak Moskva U19 je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.