Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
CSKA Moskva U19

CSKA Moskva U19 Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€121.40m Ø 24.3 Youth Championship
56
Predikované zápasy
67.9%
Míra úspěšnosti
WWWWWW
Aktuální forma
3
Góly / Zápas
CSKA Moskva U19 dal 4+ góly v posledních 3 zápasech
CSKA Moskva U19 skóroval ve všech z posledních 10 zápasů
CSKA Moskva U19 měl over 2.5 gólu v 83% z posledních 12 zápasů
Žádné nadcházející zápasy

Tým CSKA Moskva U19 nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

CSKA Moskva U19 vs Akademiya Konoplev U20, Youth Championship, výkop 13:00. Kurzy: 1.44 domácí, 4.55 remíza, 4.90 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.29, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip nevyšel.
Konec
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
Akademiya Konoplev U20Akademiya0
▾1.44
▴4.55
4.90
1
▾1.44
O2.5
1.29
Ano
▴1.43
O2.5
1.29
8.0
O2.5
1.298.0
CSKA Moskva U19 vs Fakel U19, Youth Championship, výkop 13:00. Kurzy: 1.10 domácí, 7.80 remíza, 13.00 hosté. Nejlepší tip: domácí vyhrají alespoň o 2 góly, kurz 1.60, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 6–1, tip vyšel.
Konec
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U196
Fakel U191
▾1.10
▴7.80
▴13.00
1
▾1.10
O2.5
1.25
Ne
▾1.75
H1
1.60
8.0
✓ H1
1.608.0
Dinamo Moskva U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, výkop 17:00. Kurzy: 3.70 domácí, 3.75 remíza, 1.75 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.19, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 2–4, tip vyšel.
Konec
Dinamo Moskva U19Dinamo M2
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U194
▴3.70
▴3.75
▾1.75
2
▾1.75
O2.5
1.27
Ano
▴1.31
X2
▾1.19
8.0
✓ X2
▾1.198.0
CSKA Moskva U19 vs Nizhny Novgorod U19, Youth Championship, výkop 13:00. Kurzy: 1.10 domácí, 7.50 remíza, 14.00 hosté. Nejlepší tip: domácí vyhrají alespoň o 2 góly, kurz 1.60, důvěra 10/10. Konečný výsledek 5–1, tip vyšel.
Konec
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U195
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
1.10
▴7.50
▾14.00
1
1.10
O3.5
▾1.72
Ano
▴2.02
H1
1.60
10
✓ H1
1.6010
CSKA Moskva U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.88 domácí, 3.85 remíza, 3.15 hosté. Nejlepší tip: padne více než 3.5 gólu, kurz 1.66, důvěra 6.4/10. Konečný výsledek 3–2, tip vyšel.
Konec
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
1.88
3.85
3.15
1
1.88
O3.5
1.66
Ano
1.28
O3.5
1.66
6.4
✓ O3.5
1.666.4
Spartak Moskva U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, výkop 16:00. Kurzy: 7.80 domácí, 5.80 remíza, 1.22 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.26, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 0–2, tip nevyšel.
Konec
Spartak Moskva U19Spartak M0
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
▾7.80
▴5.80
▾1.22
1X
▴3.35
O2.5
▾1.26
Ano
▴1.60
O2.5
▾1.26
8.5
O2.5
▾1.268.5
CSKA Moskva U19 vs Dynamo Makhachkala U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.14 domácí, 6.30 remíza, 13.00 hosté. Nejlepší tip: domácí vyhrají alespoň o 2 góly, kurz 1.64, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 4–0, tip vyšel.
Konec
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U194
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M0
1.14
6.30
13.00
1
1.14
O3.5
1.71
Ano
1.80
H1
1.64
8.0
✓ H1
1.648.0
CSKA Moskva U19 vs Rubin Kazan U20, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 1.13 domácí, 6.90 remíza, 11.00 hosté. Nejlepší tip: padne více než 3.5 gólu, kurz 1.64, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Konec
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U19 1
▾1.13
▴6.90
▾11.00
1
▾1.13
O3.5
1.64
Ano
▴1.75
O3.5
1.64
8.0
✓ O3.5
1.648.0
Sochi U20 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, výkop 15:00. Kurzy: 3.64 domácí, 3.65 remíza, 1.88 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.37, důvěra 4.3/10. Konečný výsledek 1–3, tip nevyšel.
Konec
Sochi U20Sochi U191
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
3.64
3.65
1.88
2
1.88
U3.5
1.37
Ne
2.18
U3.5
1.37
4.3
U3.5
1.374.3

CSKA Moscow U19 Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
StřelyNa branku / zápas
8.9
Držení míče
59%
RohyPrůměr na zápas
8.5
Procento výher
80%

Statistiky sezóny

Youth Championship Rusko · Sezóna 2026
24Zápasy Procento výher 75%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy121224
Výhry10818
Remízy022
Prohry224
Vstřelené góly383977
Obdržené góly132033
Průměr vstřelených gólů3.23.33.2
Průměr obdržených gólů1.11.71.4
Čistá konta448
Bez vstřeleného gólu000
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí6-1
Hosté0-5
Nejtěžší porážka
Domácí2-3
Hosté4-2
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí6
Hosté5
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté4
Série
Výhry5
Prohry1
Penalty
7/ 7
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
15–6
0-15
7–8
16-30
14–2
31-45
9–3
46-60
16–6
61-75
13–4
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
2Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.5100%
24 zápasů
Nad 1.592%
22 zápasů
Nad 2.563%
15 zápasů
Nad 3.542%
10 zápasů
Nad 4.521%
5 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Rusko - Youth Championship
# Tým Z G B
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Tipy a predikce na zápasy CSKA Moskva U19

Hledáte tipy na CSKA Moskva U19? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu CSKA Moskva U19 vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 56 zápasů týmu CSKA Moskva U19 s úspěšností nejlepšího tipu 67.9%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně Youth Championship zaznamenal tým CSKA Moskva U19 18 výher, 2 remíz a 4 proher v 24 zápasech, vstřelil 77 gólů (3.2 na zápas) a inkasoval 33, přičemž udržel 8 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota CSKA Moskva U19 činí €121.40m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na CSKA Moskva U19 zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

CSKA Moskva U19 je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.