Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Spartak Moskva U19

Spartak Moskva U19 Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

66
Прогнозирани мачове
60.6%
Ниво на предвидимост
LLDDWL
Скорошна форма
1.27
Голове / мач
Следващ мач Youth Championship · пт, 16 октомври · 13:00 ч.
Rubin Kazan U19
VS13:00
Spartak M
Отключи прогнозата
Абонирайте се, за да видите

Последни мачове

Spartak Moskva U19 срещу Ural U20, Youth Championship, начален час 13:00. Коефициенти: 1.43 домакин, 4.65 равен, 4.90 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.43, доверие 5.3/10. Краен резултат 0–1, прогнозата не излезе.
Край
Spartak Moskva U19Spartak M0
Ural U20Ural U19 1
▾1.43
▴4.65
▴4.90
1
▾1.43
O2.5
1.25
Не
▾2.72
1
▾1.43
5.3
1
▾1.435.3
Zenit U19 срещу Spartak Moskva U19, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 1.34 домакин, 5.00 равен, 5.90 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.23, доверие 3.7/10. Краен резултат 3–2, прогнозата излезе.
Край
Zenit U193
Spartak Moskva U19Spartak M2
▾1.34
▴5.00
▴5.90
X2
▴2.70
O2.5
▾1.23
Да
▾1.43
O2.5
▴1.23
3.7
✓ O2.5
▴1.233.7
Spartak Moskva U19 срещу Krasnodar U19, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 3.60 домакин, 3.55 равен, 1.82 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.38, доверие 6.6/10. Краен резултат 0–0, прогнозата не излезе.
Край
Spartak Moskva U19Spartak M0
Krasnodar U190
▴3.60
▴3.55
▾1.82
2
▾1.82
O2.5
1.38
Да
▴1.39
O2.5
1.38
6.6
O2.5
1.386.6
Rostov U19 срещу Spartak Moskva U19, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 2.32 домакин, 3.30 равен, 2.67 гост. Топ избор: домакинът печели или равенство, коефициент 1.36, доверие 8.4/10. Краен резултат 0–0, прогнозата излезе.
Край
Rostov U190
Spartak Moskva U19Spartak M 20
2.32
3.30
2.67
1
2.32
O2.5
1.37
Да
1.34
1X
1.36
8.4
✓ 1X
1.368.4
Spartak Moskva U19 срещу Rodina Moscow U19, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 3.20 домакин, 3.55 равен, 1.95 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.25, доверие 8.5/10. Краен резултат 3–1, прогнозата не излезе.
Край
Spartak Moskva U19Spartak M3
Rodina Moscow U19Rodina M1
3.20
3.55
1.95
2
1.95
O2.5
1.29
Да
1.31
X2
1.25
8.5
X2
1.258.5
Chertanovo U20 срещу Spartak Moskva U19, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 4.85 домакин, 3.90 равен, 1.54 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.35, доверие 6.4/10. Краен резултат 1–0, прогнозата не излезе.
Край
Chertanovo U20Chertanov1
Spartak Moskva U19Spartak M0
▴4.85
▴3.90
▾1.54
X
▴3.90
O2.5
1.35
Да
▴1.45
O2.5
1.35
6.4
O2.5
1.356.4
Spartak Moskva U19 срещу CSKA Moskva U19, Youth Championship, начален час 16:00. Коефициенти: 7.80 домакин, 5.80 равен, 1.22 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.26, доверие 8.5/10. Краен резултат 0–2, прогнозата не излезе.
Край
Spartak Moskva U19Spartak M0
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
▾7.80
▴5.80
▾1.22
1X
▴3.35
O2.5
▾1.26
Да
▴1.60
O2.5
▾1.26
8.5
O2.5
▾1.268.5
Fakel U19 срещу Spartak Moskva U19, Youth Championship, начален час 15:00. Коефициенти: 4.75 домакин, 4.10 равен, 1.52 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.41, доверие 8.0/10. Краен резултат 1–1, прогнозата не излезе.
Край
Fakel U191
Spartak Moskva U19Spartak M1
▾4.75
▴4.10
▾1.52
X
▴4.10
O2.5
1.41
Да
▴1.52
O2.5
1.41
8.0
O2.5
1.418.0
Spartak Moskva U19 срещу Krylya Sovetov U19, Youth Championship, начален час 14:00. Коефициенти: 1.42 домакин, 4.65 равен, 5.57 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.31, доверие 3.7/10. Краен резултат 2–1, прогнозата излезе.
Край
Spartak Moskva U19Spartak M2
Krylya Sovetov U19Krylya U191
1.42
4.65
5.57
2
5.57
O2.5
1.31
Да
1.45
O2.5
1.31
3.7
✓ O2.5
1.313.7

Spartak M Средни статистики

Последни 10 мача
УдариТочни удари / мач
4.3
Владение
51%
КорнериСредно на мач
5.8
Процент победи
30%

Статистики за сезона

Youth Championship Русия · Сезон 2026
24Мачове Процент победи 29%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове121224
Победи617
Равенства3710
Загуби347
Вкарани голове251338
Допуснати голове221941
Средно вкарани голове2.11.11.6
Средно допуснати голове1.81.61.7
Мачове без допуснат гол437
Мачове без отбелязан гол268
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин3-0
Гост2-3
Най-тежка загуба
Домакин1-6
Гост3-0
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин6
Гост3
Серии
Победи2
Загуби2
Дузпи
3/ 3
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
4–5
0-15
2–6
16-30
8–7
31-45
8–8
46-60
6–4
61-75
11–10
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
5Червени
Отбелязани голове
Над 0.567%
16 мача
Над 1.550%
12 мача
Над 2.538%
9 мача
Над 3.54%
1 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Русия - Youth Championship
# Отбор М Г Т
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Прогнози и съвети за залагания за Spartak Moskva U19

Търсите прогнози за Spartak Moskva U19? NerdyTips предлага футболни прогнози за Spartak Moskva U19, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 66 мача с участието на Spartak Moskva U19 с точност на най-добрата прогноза от 60.6%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Youth Championship Spartak Moskva U19 записа 7 победи, 10 равенства и 7 загуби в 24 мача, отбелязвайки 38 гола (1.6 на мач) и допускайки 41, при 7 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Spartak Moskva U19 остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Spartak Moskva U19 е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.