Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Trenčín II

Trencin B Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

Ø 19.1 3. liga - West
18
Predikované zápasy
83.3%
Míra úspěšnosti
LLLDLW
Aktuální forma
1.60
Góly / zápas
Trenčín II: série 23 zápasů s inkasovaným gólem
Trenčín II: žádná červená karta v posledních 40 zápasech
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

Castkovce vs Trencin II, 3. liga - West, výkop 12:00. Kurzy: 2.90 domácí, 3.65 remíza, 2.55 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.44, důvěra 6.2/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Konec
Castkovce1
Trencin B0
▴2.90
▴3.65
▾2.55
2
▾2.55
O2.5
1.47
Ano
1.44
ODG
1.44
6.2
ODG
1.446.2
Trencin II vs MSK Senec, 3. liga - West, výkop 09:30. Kurzy: 1.63 domácí, 3.90 remíza, 4.50 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.63, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 0–1, tip nevyšel.
Konec
Trencin B0
MSK Senec1
1.63
3.90
4.50
1
1.63
O2.5
1.50
Ano
1.57
1
1.63
8.0
1
1.638.0
Gabcikovo vs Trencin II, 3. liga - West, výkop 13:30. Kurzy: 1.70 domácí, 3.90 remíza, 3.90 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.48, důvěra 6.2/10. Konečný výsledek 3–2, tip vyšel.
Konec
Gabcikovo3
Trencin B2
▾1.70
▴3.90
▴3.90
2
▴3.90
O2.5
1.43
Ano
1.48
ODG
1.48
6.2
✓ ODG
1.486.2
Trencin II vs Belusa, 3. liga - West, výkop 09:30. Kurzy: 2.38 domácí, 3.55 remíza, 2.62 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.42, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Trencin B1
Belusa1
2.38
3.55
2.62
1
2.38
O2.5
1.44
Ano
1.42
ODG
1.42
5.0
✓ ODG
1.425.0
Trencin II vs Nitra, 3. liga - West, výkop 09:30. Kurzy: 3.70 domácí, 3.90 remíza, 1.72 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.72, důvěra 3.8/10. Konečný výsledek 2–4, tip vyšel.
Konec
Trencin B2
Nitra4
▴3.70
▴3.90
▾1.72
2
▾1.72
O2.5
1.42
Ano
1.46
2
▾1.72
3.8
✓ 2
▾1.723.8
Nove Zamky vs Trencin II, 3. liga - West, výkop 14:30. Kurzy: 1.80 domácí, 3.60 remíza, 3.75 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.57, důvěra 5.1/10. Konečný výsledek 2–5, tip vyšel.
Konec
Nove Zamky2
Trencin B5
1.80
3.60
3.75
1
1.80
O2.5
1.57
Ano
1.54
O2.5
1.57
5.1
✓ O2.5
1.575.1
Trencin II vs Velke Ludince, 3. liga - West, výkop 09:30. Kurzy: 1.65 domácí, 3.90 remíza, 4.20 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.48, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 5–1, tip vyšel.
Konec
Trencin B5
Velke Ludince1
▴1.65
▾3.90
▴4.20
1
▴1.70
O2.5
1.48
Ano
▾1.51
O2.5
1.48
5.0
✓ O2.5
1.485.0
Spartak Myjava vs Trencin II, 3. liga - West, výkop 18:00. Kurzy: 1.41 domácí, 4.50 remíza, 5.30 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.41, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Myjava2
Trencin B0
1.41
4.50
5.30
1
1.41
O2.5
1.32
Ano
1.47
1
1.41
8.0
✓ 1
1.418.0
Malacky vs Trencin II, 3. liga - West, výkop 16:00. Kurzy: 2.40 domácí, 3.90 remíza, 2.45 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.47, důvěra 4.9/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Malacky1
Trencin B0
▾2.40
▴3.90
▴2.45
1
▾2.40
O2.5
▴1.45
Ano
▴1.46
1X
▾1.47
4.9
✓ 1X
▾1.474.9

Statistiky sezóny

3. liga - West Slovensko · Sezóna 2026
13Zápasy Procento výher 31%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy7613
Výhry224
Remízy202
Prohry347
Vstřelené góly131023
Inkasované góly131124
Průměr vstřelených gólů1.91.71.8
Průměr inkasovaných gólů1.91.81.8
Čistá konta000
Bez vstřeleného gólu235
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí5-1
Hosté2-5
Nejtěžší porážka
Domácí0-3
Hosté2-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí5
Hosté5
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí4
Hosté3
Série
Výhry2
Prohry3
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–1
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.562%
8 zápasů
Nad 1.546%
6 zápasů
Nad 2.531%
4 zápasů
Nad 3.523%
3 zápasů
Nad 4.515%
2 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Slovensko - 3. liga - West
# Tým Z G B
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Tipy a predikce na zápasy Trenčín II

Hledáte tipy na Trenčín II? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Trenčín II od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 18 zápasů týmu Trenčín II a úspěšnost Best Tip u nich činí 83.3%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Trenčín II v aktuální sezóně 3. liga - West: odehrané zápasy 13, výhry 4, remízy 2, prohry 7, vstřelené góly 23 (1.8 na zápas), inkasované góly 24 a čistá konta 0.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Trenčín II zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Trenčín II je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.