Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Ventura County

Ventura County Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€600.00Th. Ø 23.7 MLS Next Pro
31
Predikované zápasy
61.3%
Míra úspěšnosti
LWWDWD
Aktuální forma
2.47
Góly / Zápas
Ventura County skóroval ve všech z posledních 10 zápasů
Ventura County je v posledních 9 zápasech neporažený
Ventura County je doma v posledních 9 zápasech neporažený
Žádné nadcházející zápasy

Tým Ventura County nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Real Monarchs vs Ventura County, MLS Next Pro, výkop 22:00. Kurzy: 2.75 domácí, 3.75 remíza, 2.15 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.39, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 2–1, tip nevyšel.
Konec
Real Monarchs2
Ventura County1
▴2.75
▴3.75
▾2.15
2
▾2.15
O2.5
▾1.41
Ne
▴2.90
X2
▾1.39
8.5
X2
▾1.398.5
Ventura County vs Tacoma Defiance, MLS Next Pro, výkop 03:00. Kurzy: 2.12 domácí, 3.70 remíza, 3.05 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.33, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
Konec
Ventura County3
Tacoma Defiance0
▾2.12
▴3.70
▴3.05
1
▾2.12
O2.5
▾1.38
Ano
▾1.35
1X
▾1.33
8.5
✓ 1X
▾1.338.5
The Town vs Ventura County, MLS Next Pro, výkop 21:00. Kurzy: 2.10 domácí, 3.70 remíza, 3.70 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.50, důvěra 4.0/10. Konečný výsledek 1–3, tip vyšel.
Konec
The Town1
Ventura County3
▴2.10
▾3.70
▾3.70
1X
▴1.35
O2.5
▾1.50
Ne
▴2.72
O2.5
▾1.50
4.0
✓ O2.5
▾1.504.0
Los Angeles FC II vs Ventura County, MLS Next Pro, výkop 03:00. Kurzy: 2.20 domácí, 3.60 remíza, 2.75 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.38, důvěra 7.3/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Konec
Los Angeles FC IILos II1
Ventura County1
▴2.20
▾3.60
▾2.75
2
▾2.75
O2.5
▾1.38
Ano
▾1.34
O2.5
▾1.38
7.3
O2.5
▾1.387.3
Colorado Rapids II vs Ventura County, MLS Next Pro, výkop 01:00. Kurzy: 2.38 domácí, 3.55 remíza, 2.80 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.51, důvěra 6.2/10. Konečný výsledek 2–3, tip vyšel.
Konec
Colorado Rapids IIColorado 2
Ventura County3
▾2.38
3.55
▴2.80
X2
▴1.55
O2.5
▴1.51
Ano
▴1.47
O2.5
▴1.51
6.2
✓ O2.5
▴1.516.2
Ventura County vs Portland Timbers II, MLS Next Pro, výkop 03:00. Kurzy: 2.65 domácí, 3.55 remíza, 2.32 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.50, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
Ventura County2
Portland Timbers IIPortland 2
▾2.65
3.55
▴2.32
1
▾2.65
O2.5
▾1.43
Ano
▾1.39
1X
▾1.50
5.0
✓ 1X
▾1.505.0
Houston Dynamo FC II vs Ventura County, MLS Next Pro, výkop 00:00. Kurzy: 1.95 domácí, 3.60 remíza, 3.55 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.49, důvěra 6.4/10. Konečný výsledek 0–2, tip nevyšel.
Konec
Houston Dynamo FC IIHouston II0
Ventura County2
▴1.95
▾3.60
▾3.55
2
▾3.55
O2.5
▴1.49
Ano
▾1.47
O2.5
▴1.49
6.4
O2.5
▴1.496.4
Ventura County vs North Texas, MLS Next Pro, výkop 03:00. Kurzy: 2.23 domácí, 3.60 remíza, 2.98 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.35, důvěra 8.8/10. Konečný výsledek 6–1, tip vyšel.
Konec
Ventura County6
North Texas1
▴2.23
▾3.60
▾2.98
1
▴2.23
U3.5
▾1.61
Ne
▴2.60
1X
▴1.35
8.8
✓ 1X
▴1.358.8

Ventura County Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
Očekávané gólyxG na zápas
1.75
StřelyNa branku / zápas
6
Držení míče
48%
RohyPrůměr na zápas
5.9
DisciplínaKarty / zápas
1.7
Procento výher
70%

Statistiky sezóny

MLS Next Pro USA · Sezóna 2026
27Zápasy Procento výher 67%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy141327
Výhry9918
Remízy000
Prohry549
Vstřelené góly352661
Obdržené góly191837
Průměr vstřelených gólů2.52.02.3
Průměr obdržených gólů1.41.41.4
Čistá konta448
Bez vstřeleného gólu011
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí6-1
Hosté1-3
Nejtěžší porážka
Domácí1-3
Hosté3-2
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí6
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté3
Série
Výhry4
Prohry3
Penalty
12/ 17
70.59% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
4–3
0-15
8–4
16-30
9–7
31-45
15–7
46-60
10–9
61-75
12–3
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0-152
16-301
31-453
46-6011
61-759
76-9013
42Žluté
1Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.596%
26 zápasů
Nad 1.574%
20 zápasů
Nad 2.537%
10 zápasů
Nad 3.511%
3 zápasů
Nad 4.54%
1 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
Luis Müller Luis Müller 24 - 7.76
Jeorgio Kocevski Jeorgio Kocevski 23 MID 6.89
Dylan Vanney Dylan Vanney 18 - 6.83
Jason Bucknor Jason Bucknor 23 DEF 6.82
Jose Magana Jose Magana 18 DEF 6.81
M. Tsakiris M. Tsakiris 17 - 6.69
Gabriel Arnold Gabriel Arnold 18 MID 6.34
R. Dalgado R. Dalgado 19 DEF 6.27
M. Middleby M. Middleby 20 - 6.22
Gustavo Gonzalez Gustavo Gonzalez 18 - 6.17
V. Garcia V. Garcia 15 MID 6.15
Owen Pratt Owen Pratt 17 GK 6.13
E. Preston E. Preston 17 DEF 6.09
L. Saribekyan L. Saribekyan 20 FWD 6.02
E. Loomis E. Loomis 20 MID -
Christian Coreas Christian Coreas 18 FWD -
A. Bibout A. Bibout 21 FWD -
Sullivan Sullivan 23 FWD -
R. Ramos R. Ramos 18 FWD -
Sean Karani Sean Karani 25 FWD -
E. Wynder E. Wynder 22 MID -
Thomas Musto Thomas Musto 22 MID -
C. Rindov C. Rindov 24 DEF -
A. Essengue A. Essengue 22 DEF -
Harbor Miller Harbor Miller 18 DEF -
N. El-Jindaoui N. El-Jindaoui 29 FWD -
B. Scott B. Scott 26 GK -

Tabulka

USA - MLS Next Pro
# Tým Z G B
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Tipy a predikce na zápasy Ventura County

Hledáte tipy na Ventura County? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Ventura County vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 31 zápasů týmu Ventura County s úspěšností nejlepšího tipu 61.3%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně MLS Next Pro zaznamenal tým Ventura County 18 výher, 0 remíz a 9 proher v 27 zápasech, vstřelil 61 gólů (2.3 na zápas) a inkasoval 37, přičemž udržel 8 čistých kont.

V posledních 10 zápasech má Ventura County průměrně 48% držení míče, 1.75 xG a 5.9 rohů na zápas s 70% úspěšností výher.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Ventura County činí €600.00Th..

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Ventura County zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Ventura County je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.