Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Royal Antwerp II

Antwerp B Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€850.00Th. Ø 19.8 Second Amateur Division - VFV B
22
Ennustatud mängud
36.4%
Ennustatavuse määr
WWWLWL
Hiljutine vorm
2
Väravad / mäng
Royal Antwerp II ei saanud viimases 40 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Eendracht Termien vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 3.80 viik, 2.10 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.35, usaldus 7.7/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Eendr. Termien0
Antwerp B2
2.57
3.80
2.10
2
2.10
O2.5
1.35
Jah
1.35
X2
1.35
7.7
✓ X2
1.357.7
Royal Antwerp II vs De Kempen, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 1.82 koduvõit, 3.70 viik, 3.25 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.73, usaldus 4.2/10. Lõppseis 7–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Antwerp B7
De Kempen0
1.82
3.70
3.25
2
3.25
O2.5
1.53
Jah
1.52
X2
1.73
4.2
X2
1.734.2
Royal Antwerp II vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 1.63 koduvõit, 4.10 viik, 3.80 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.36, usaldus 7.5/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Antwerp B3
Rotselaar0
1.63
4.10
3.80
1
1.63
O2.5
1.36
Jah
1.42
O2.5
1.36
7.5
✓ O2.5
1.367.5
Wellen vs Royal II, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.80 koduvõit, 3.85 viik, 2.00 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.46, usaldus 6.2/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Wellen1
Antwerp B0
2.80
3.85
2.00
2
2.00
O2.5
1.47
Jah
1.46
BTTS
1.46
6.2
BTTS
1.466.2
Royal Antwerp II vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 1.50 koduvõit, 4.30 viik, 4.45 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.50, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Antwerp B1
Cappellen0
1.50
4.30
4.45
1
1.50
O2.5
1.42
Ei
2.25
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Bocholt vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.90 koduvõit, 3.55 viik, 2.02 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.29, usaldus 7.3/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Bocholter2
Antwerp B1
2.90
3.55
2.02
2
2.02
O2.5
1.68
Jah
1.62
X2
1.29
7.3
X2
1.297.3
Racing Mechelen vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.69 koduvõit, 3.60 viik, 4.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.37, usaldus 3.1/10. Lõppseis 1–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
KRC Mechelen1
Antwerp B4
1.69
3.60
4.00
1
1.69
U3.5
1.37
Jah
1.68
U3.5
1.37
3.1
U3.5
1.373.1
Hades vs Royal II, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 2.62 koduvõit, 3.35 viik, 2.27 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.36, usaldus 6.0/10. Lõppseis 3–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Hades3
Antwerp B0
2.62
3.35
2.27
2
2.27
U3.5
1.37
Jah
1.59
X2
1.36
6.0
X2
1.366.0
Berchem Sport vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 6.20 koduvõit, 4.50 viik, 1.50 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.50, usaldus 8.0/10. Lõppseis 2–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Berchem S2
Antwerp B2
▾6.20
▾4.50
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▴1.47
Jah
1.60
2
▴1.50
8.0
2
▴1.508.0

Hooaja statistika

Second Amateur Division - VFV B Belgia · Hooaeg 2026
10Mängud Võidumäär 60%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud5510
Võidud426
Viigid000
Kaotused134
Löödud väravad14721
Sisse lastud väravad2810
Keskm. löödud väravad2.81.42.1
Keskm. sisse lastud väravad0.41.61.0
Nullimängud404
Mängud väravata022
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu7-0
Võõrsil1-4
Suurim kaotus
Kodu1-2
Võõrsil3-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu7
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil3
Seeriad
Võit1
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.580%
8 mängu
Üle 1.550%
5 mängu
Üle 2.530%
3 mängu
Üle 3.520%
2 mängu
Üle 4.510%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Belgia - Second Amateur Division - VFV B
# Meeskond M V P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Royal Antwerp II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Royal Antwerp II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Royal Antwerp II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 22 mängu, milles on osalenud Royal Antwerp II, parima vihje täpsusega 36.4%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Second Amateur Division - VFV B hooajal on Royal Antwerp II saavutanud 6 võitu, 0 viiki ja 4 kaotust 10 mängus, lüües 21 väravat (2.1 mängu kohta) ja lastes sisse 10, sealhulgas 4 mängu väravat sisse laskmata.

Royal Antwerp II hinnanguline turuväärtus on praegu €850.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Royal Antwerp II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Royal Antwerp II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.