Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Rupel Boom

Boom Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

20
Ennustatud mängud
70.0%
Ennustatavuse määr
WDDWLW
Hiljutine vorm
1.27
Väravad / mäng
Rupel Boom on viimases 5 mängus püsinud kaotuseta
Rupel Boom ei saanud viimases 40 mängus punast kaarti
Järgmine mäng Second Amateur Division - VFV B · P, 8. nov · 13:30
Boom
VS
Overijse
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 8.0/10
Ava ennustus

Viimased mängud

Rupel Boom vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 13:30. Koefitsiendid: 1.58 koduvõit, 4.20 viik, 3.80 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 2.00, usaldus 7.3/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Boom1
Nijlen0
1.58
4.20
3.80
2
3.80
O2.5
1.33
Jah
1.40
X2
2.00
7.3
X2
2.007.3
Diegem Sport vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.37 koduvõit, 3.80 viik, 2.25 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.36, usaldus 7.0/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Diegem2
Boom2
2.37
3.80
2.25
1
2.37
O2.5
1.36
Jah
1.36
O2.5
1.36
7.0
✓ O2.5
1.367.0
Tongeren vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 3.30 koduvõit, 4.10 viik, 1.75 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.82, usaldus 6.0/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Tongeren0
Boom0
3.30
4.10
1.75
1
3.30
O2.5
1.54
Jah
1.57
1X
1.82
6.0
✓ 1X
1.826.0
Rupel Boom vs Sint-Truiden II, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.55 viik, 2.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.44, usaldus 7.1/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Boom2
St. Truiden 21
2.10
3.55
2.75
2
2.75
O2.5
1.44
Jah
1.41
O2.5
1.44
7.1
✓ O2.5
1.447.1
Rotselaar vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:30. Koefitsiendid: 2.37 koduvõit, 3.85 viik, 2.27 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.47, usaldus 4.1/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Rotselaar3
Boom1
2.37
3.85
2.27
1
2.37
O2.5
1.44
Jah
1.43
1X
1.47
4.1
✓ 1X
1.474.1
Cappellen vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 19:15. Koefitsiendid: 2.22 koduvõit, 4.00 viik, 2.37 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.33, usaldus 4.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Cappellen1
Boom2
2.22
4.00
2.37
1
2.22
O2.5
1.33
Jah
1.34
O2.5
1.33
4.0
✓ O2.5
1.334.0
Rupel Boom vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.66 koduvõit, 4.10 viik, 3.65 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.37, usaldus 3.9/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Boom0
KRC Mechelen0
1.66
4.10
3.65
2
3.65
U3.5
1.37
Jah
1.71
U3.5
1.37
3.9
✓ U3.5
1.373.9
Berg en Dal vs Boom, Second Amateur Division - VFV B, algus kell 13:30. Koefitsiendid: 4.35 koduvõit, 4.10 viik, 1.54 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.62, usaldus 2.7/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Berg en Dal0
Boom1
4.35
4.10
1.54
2
1.54
O2.5
1.62
Ei
1.95
O2.5
1.62
2.7
O2.5
1.622.7

Hooaja statistika

Second Amateur Division - VFV B Belgia · Hooaeg 2026
10Mängud Võidumäär 40%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud5510
Võidud314
Viigid123
Kaotused123
Löödud väravad8513
Sisse lastud väravad51015
Keskm. löödud väravad1.61.01.3
Keskm. sisse lastud väravad1.02.01.5
Nullimängud213
Mängud väravata123
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-1
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu1-3
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Seeriad
Võit1
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.570%
7 mängu
Üle 1.540%
4 mängu
Üle 2.510%
1 mängu
Üle 3.510%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Belgia - Second Amateur Division - VFV B
# Meeskond M V P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Rupel Boom ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Rupel Boom ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Rupel Boom meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 20 mängu, milles on osalenud Rupel Boom, parima vihje täpsusega 70.0%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Second Amateur Division - VFV B hooajal on Rupel Boom saavutanud 4 võitu, 3 viiki ja 3 kaotust 10 mängus, lüües 13 väravat (1.3 mängu kohta) ja lastes sisse 15, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Rupel Boom ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Rupel Boom on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.