Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Colorado Rapids II

Colorado Rapids II Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

42
Ennustetut ottelut
76.2%
Ennustettavuusaste
WLLLWD
Viimeaikainen vire
1.13
Maalit / Ottelu
Colorado Rapids II on ollut vieraissa ilman voittoa viimeiset 15 ottelua
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Colorado Rapids II ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Colorado Rapids II vs North Texas, MLS Next Pro, alkaa klo 22:00. Kertoimet: 2.90 koti, 3.60 tasapeli, 2.14 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.53, luottamus 4.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Colorado Rapids IIColorado 2
North Texas1
▴2.90
▴3.60
▾2.14
X
▴3.60
O2.5
▴1.53
Kyllä
▴1.50
O2.5
▴1.53
4.0
✓ O2.5
▴1.534.0
Austin II vs Colorado Rapids II, MLS Next Pro, alkaa klo 01:30. Kertoimet: 1.49 koti, 4.75 tasapeli, 6.50 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.49, luottamus 5.3/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Austin II1
Colorado Rapids IIColorado 0
▾1.49
▴4.75
▴6.50
1
▾1.49
U3.5
▾1.55
Ei
▾2.04
1
▾1.49
5.3
✓ 1
▾1.495.3
Minnesota United II vs Colorado Rapids II, MLS Next Pro, alkaa klo 01:00. Kertoimet: 1.72 koti, 3.95 tasapeli, 3.85 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.72, luottamus 5.4/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Minnesota United IIMinnesota 22
Colorado Rapids IIColorado 0
▾1.72
▴3.95
▴3.85
1
▾1.72
O2.5
▾1.43
Kyllä
▾1.47
1
▾1.72
5.4
✓ 1
▾1.725.4
Colorado Rapids II vs Ventura County, MLS Next Pro, alkaa klo 01:00. Kertoimet: 2.38 koti, 3.55 tasapeli, 2.80 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.51, luottamus 6.2/10. Lopputulos 2–3, vihje osui.
Loppu
Colorado Rapids IIColorado 2
Ventura County3
▾2.38
3.55
▴2.80
X2
▴1.55
O2.5
▴1.51
Kyllä
▴1.47
O2.5
▴1.51
6.2
✓ O2.5
▴1.516.2
Colorado Rapids II vs Real Monarchs, MLS Next Pro, alkaa klo 01:38. Kertoimet: 2.05 koti, 3.80 tasapeli, 3.20 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.32, luottamus 8.5/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Colorado Rapids IIColorado 4
Real Monarchs1
▾2.05
▴3.80
▴3.20
1
▾2.05
U3.5
▴1.65
Ei
▾2.37
1X
▾1.32
8.5
✓ 1X
▾1.328.5
Sporting KC II vs Colorado Rapids II, MLS Next Pro, alkaa klo 01:00. Kertoimet: 2.70 koti, 3.60 tasapeli, 2.25 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.53, luottamus 8.5/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Sporting KC IISporting II2
Colorado Rapids IIColorado 2
▴2.70
▴3.60
▾2.25
1
▴2.70
O2.5
▴1.46
Ei
▾2.57
1X
▴1.53
8.5
✓ 1X
▴1.538.5
Colorado Rapids II vs St. Louis City II, MLS Next Pro, alkaa klo 02:00. Kertoimet: 3.50 koti, 3.70 tasapeli, 1.87 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.78, luottamus 8.5/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Colorado Rapids IIColorado 0
St. Louis City IISt. II0
▴3.50
▴3.70
▾1.87
1
▴3.50
O2.5
1.48
Kyllä
▴1.48
1X
▴1.78
8.5
✓ 1X
▴1.788.5
Los Angeles FC II vs Colorado Rapids II, MLS Next Pro, alkaa klo 03:00. Kertoimet: 1.71 koti, 4.20 tasapeli, 4.65 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.71, luottamus 4.0/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Los Angeles FC IILos II3
Colorado Rapids IIColorado 0
▾1.71
▴4.20
▴4.65
1
▾1.71
U3.5
▴1.67
Ei
▾2.37
1
▾1.71
4.0
✓ 1
▾1.714.0

Colorado Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
1.46
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
3.7
Pallonhallinta
53%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
5.3
KurinalaisuusKortit / ottelu
2.6
Voittoprosentti
20%

Kauden tilastot

MLS Next Pro Yhdysvallat · Kausi 2026
27Ottelut Voittoprosentti 19%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131427
Voitot325
Tasapelit000
Tappiot101222
Tehdyt maalit151328
Päästetyt maalit263056
Tehtyjen maalien keskiarvo1.20.91.0
Päästettyjen maalien keskiarvo2.02.12.1
Nollapelit202
Ottelut ilman maalia369
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-1
Vieras2-3
Suurin tappio
Koti1-4
Vieras3-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras3
Putket
Voitot2
Tappiot13
Rangaistuspotkut
13/ 18
72.22% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–4
0-15
3–7
16-30
7–11
31-45
5–9
46-60
4–8
61-75
8–10
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
5-4-11 G
68Keltaiset
7Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.567%
18 Ottelut
Yli 1.526%
7 Ottelut
Yli 2.57%
2 Ottelut
Yli 3.54%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
M. Pinto M. Pinto 23 MID 7.28
Matthew Senanou Matthew Senanou 22 DEF 7.06
S. Flores S. Flores 22 DEF 7.01
C. Harper C. Harper 22 DEF 6.87
R. Garcia R. Garcia 17 FWD 6.81
A. García A. García 21 MID 6.73
C. Swan C. Swan 18 - 6.63
L. Strohmeyer L. Strohmeyer 17 - 6.60
M. Diop M. Diop 19 FWD 6.56
J. Copeland J. Copeland 20 MID 6.52
Noah Strellnauer Noah Strellnauer 18 FWD 6.46
Andre Erickson Andre Erickson 17 - 6.42
Vincent Rinaldi Vincent Rinaldi 18 DEF 6.40
J. Cameron J. Cameron 20 DEF 6.30
Jaden Chan Tack Jaden Chan Tack 18 - 5.92
Maxwell Simpson Maxwell Simpson 18 - 5.88
J. Belluz J. Belluz 24 MID -
D. Yapi D. Yapi 21 FWD -
K. Stewart-Baynes K. Stewart-Baynes 20 FWD -
S. Wathuta S. Wathuta 21 FWD -
A. Harris A. Harris 20 FWD -
W. Frederick II W. Frederick II 21 FWD -
D. Amadou D. Amadou 23 MID -
T. Ku-DiPietro T. Ku-DiPietro 23 MID -
S. Bassett S. Bassett 22 MID -
A. Fadal A. Fadal 21 MID -
J. Travis J. Travis 21 DEF -
Anderson Rosa Anderson Rosa 24 DEF -
A. Beaudry A. Beaudry 19 GK -
Zackory Campagnolo Zackory Campagnolo 18 GK -
N. Defreitas N. Defreitas 24 GK -
M. Edwards M. Edwards 25 DEF -

Sarjataulukko

Yhdysvallat - MLS Next Pro
# Joukkue O M P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Colorado Rapids II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Colorado Rapids II? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Colorado Rapids II otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 42 ottelua, joissa Colorado Rapids II on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 76.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä MLS Next Pro-kaudella Colorado Rapids II on saavuttanut 5 voittoa, 0 tasapeliä ja 22 tappiota 27 ottelussa, tehden 28 maalia (1.0 per ottelu) ja päästäen 56, pitäen 2 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana Colorado Rapids II on keskimäärin saavuttanut 53% pallonhallinnan, 1.46 xG ja 5.3 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 20%.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Colorado Rapids II ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Colorado Rapids II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.