Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Houston Dynamo FC II

Houston Dynamo FC II Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

39
Ennustetut ottelut
51.3%
Ennustettavuusaste
LDWLLD
Viimeaikainen vire
1.60
Maalit / Ottelu
Houston Dynamo FC II:n syöttötarkkuus oli 85%+ viimeisissä 4 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Houston Dynamo FC II ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Houston Dynamo FC II vs Sporting KC II, MLS Next Pro, alkaa klo 22:00. Kertoimet: 1.37 koti, 5.40 tasapeli, 6.40 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.37, luottamus 7.9/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
Loppu
Houston Dynamo FC IIHouston II 2
Sporting KC IISporting II3
▾1.37
▴5.40
▴6.40
1
▾1.37
O2.5
▴1.30
Kyllä
▴1.52
1
▾1.37
7.9
1
▾1.377.9
North Texas vs Houston Dynamo FC II, MLS Next Pro, alkaa klo 01:30. Kertoimet: 2.70 koti, 3.60 tasapeli, 2.35 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.53, luottamus 5.6/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
North Texas0
Houston Dynamo FC IIHouston II0
▾2.70
▴3.60
▴2.35
1
▾2.70
O2.5
▾1.53
Kyllä
▾1.43
O2.5
▾1.53
5.6
O2.5
▾1.535.6
North Texas vs Houston Dynamo FC II, MLS Next Pro, alkaa klo 01:45. Kertoimet: 2.50 koti, 3.55 tasapeli, 2.50 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 5.5/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
Loppu
North Texas2
Houston Dynamo FC IIHouston II 3
▾2.50
▾3.55
▴2.50
1
▾2.50
O2.5
▴1.51
Ei
▾2.55
1X
▾1.47
5.5
1X
▾1.475.5
Houston Dynamo FC II vs Austin II, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 2.48 koti, 3.40 tasapeli, 2.69 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.41, luottamus 3.8/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Houston Dynamo FC IIHouston II0
Austin II2
▾2.48
▾3.40
▴2.69
X2
▴1.50
U3.5
▾1.41
Kyllä
▴1.60
U3.5
▴1.41
3.8
✓ U3.5
▴1.413.8
Houston Dynamo FC II vs Minnesota United II, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 1.75 koti, 3.95 tasapeli, 3.80 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.23, luottamus 8.5/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Houston Dynamo FC IIHouston II0
Minnesota United IIMinnesota 22
▾1.75
▴3.95
▴3.80
1
▾1.75
O2.5
▾1.38
Kyllä
▾1.42
1X
▾1.23
8.5
1X
▾1.238.5
St. Louis City II vs Houston Dynamo FC II, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 2.18 koti, 3.65 tasapeli, 2.95 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.57, luottamus 5.1/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
St. Louis City IISt. II2
Houston Dynamo FC IIHouston II2
▴2.18
▾3.65
▾2.95
X
▾3.65
U3.5
▾1.57
Ei
▾2.35
U3.5
▾1.57
5.1
U3.5
▾1.575.1
Houston Dynamo FC II vs The Town, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 2.02 koti, 3.60 tasapeli, 3.10 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.31, luottamus 6.9/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Houston Dynamo FC IIHouston II1
The Town1
▴2.02
3.60
▾3.10
1
▴2.02
O2.5
▾1.55
Ei
▴2.62
1X
▴1.31
6.9
✓ 1X
▴1.316.9
Houston Dynamo FC II vs Ventura County, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 1.95 koti, 3.60 tasapeli, 3.55 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.49, luottamus 6.4/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Houston Dynamo FC IIHouston II0
Ventura County2
▴1.95
▾3.60
▾3.55
2
▾3.55
O2.5
▴1.49
Kyllä
▾1.47
O2.5
▴1.49
6.4
O2.5
▴1.496.4
Houston Dynamo FC II vs Real Monarchs, MLS Next Pro, alkaa klo 00:33. Kertoimet: 1.71 koti, 3.90 tasapeli, 4.15 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.49, luottamus 3.8/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Houston Dynamo FC IIHouston II3
Real Monarchs 20
▾1.71
▴3.90
▴4.15
X2
▴1.97
O2.5
▴1.49
Ei
▾2.45
O2.5
▴1.49
3.8
✓ O2.5
▴1.493.8

Houston II Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
1.25
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
4.3
Pallonhallinta
52%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
5.2
KurinalaisuusKortit / ottelu
1.8
Voittoprosentti
20%

Kauden tilastot

MLS Next Pro Yhdysvallat · Kausi 2026
27Ottelut Voittoprosentti 67%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131427
Voitot9918
Tasapelit000
Tappiot459
Tehdyt maalit272855
Päästetyt maalit112132
Tehtyjen maalien keskiarvo2.12.02.0
Päästettyjen maalien keskiarvo0.81.51.2
Nollapelit628
Ottelut ilman maalia314
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-0
Vieras1-4
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot11
Tappiot3
Rangaistuspotkut
17/ 22
77.27% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–3
0-15
14–2
16-30
8–2
31-45
6–9
46-60
8–7
61-75
11–8
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-155
16-307
31-4512
46-6012
61-758
76-9012
61Keltaiset
3Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.585%
23 Ottelut
Yli 1.567%
18 Ottelut
Yli 2.533%
9 Ottelut
Yli 3.515%
4 Ottelut
Yli 4.54%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
J. Bolma J. Bolma 23 MID 7.48
J. Burbano J. Burbano 22 MID 7.31
R. Kerimov R. Kerimov 17 GK 7.22
Fadel Kone Fadel Kone 18 FWD 7.06
É. Dueñas É. Dueñas 21 MID 6.90
L. Bruegmann L. Bruegmann 16 MID 6.86
M. Harris M. Harris 17 DEF 6.85
J. Viveros J. Viveros 21 DEF 6.76
M. Dimareli M. Dimareli 16 MID 6.75
E. Correa E. Correa 19 MID 6.58
G. Wolff G. Wolff 17 DEF 6.50
F. Ramani F. Ramani 17 - 6.44
Omar Flores Omar Flores 17 DEF 6.42
D. Garcia D. Garcia 17 - 6.34
Sebastiao Nzita Sebastiao Nzita 15 FWD 6.34
M. Gardner M. Gardner 16 - 6.26
D. Barrett D. Barrett 16 DEF 6.17
T. Romero T. Romero - FWD 6.17
Omar Bolanos Omar Bolanos 17 MID 6.16
Isaac Mwakutuya Isaac Mwakutuya 18 DEF 6.13
J. Puna J. Puna 17 DEF 6.08
N. Betancourt N. Betancourt 18 - 6.06
Lionel Gitau Lionel Gitau 17 MID 6.04
Stephen Annor Gyamfi Stephen Annor Gyamfi 22 FWD -
E. Arzú E. Arzú 21 FWD -
A. Batioja A. Batioja 19 FWD -
G. Segal G. Segal 24 FWD -
S. Rodriguez S. Rodriguez 18 MID -
D. Gonzalez D. Gonzalez 23 MID -
M. Halliday M. Halliday 22 DEF -
Pedro Pedro 21 GK -
Felipe Andrade Felipe Andrade 23 DEF -

Sarjataulukko

Yhdysvallat - MLS Next Pro
# Joukkue O M P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Houston Dynamo FC II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Houston Dynamo FC II? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Houston Dynamo FC II otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 39 ottelua, joissa Houston Dynamo FC II on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 51.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä MLS Next Pro-kaudella Houston Dynamo FC II on saavuttanut 18 voittoa, 0 tasapeliä ja 9 tappiota 27 ottelussa, tehden 55 maalia (2.0 per ottelu) ja päästäen 32, pitäen 8 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana Houston Dynamo FC II on keskimäärin saavuttanut 52% pallonhallinnan, 1.25 xG ja 5.2 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 20%.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Houston Dynamo FC II ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Houston Dynamo FC II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.