Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
New York RB II

New York RB II Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

36
Ennustetut ottelut
72.2%
Ennustettavuusaste
LDLWWW
Viimeaikainen vire
2.27
Maalit / Ottelu
New York RB II:n otteluissa oli yli 2,5 maalia 92%:ssa viimeisistä 12 ottelusta
New York RB II teki maalin viimeisissä 7 ottelussa
New York RB II päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 11 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella New York RB II ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

New York RB II vs Huntsville City, MLS Next Pro, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.75 koti, 4.15 tasapeli, 3.90 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.29, luottamus 7.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
New York RB IINew II1
Huntsville CityHuntsville2
▴1.75
▾4.15
▾3.90
X
▾4.15
O2.5
▴1.29
Kyllä
▾1.34
O2.5
▴1.29
7.0
✓ O2.5
▴1.297.0
New York RB II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 1.29 koti, 6.20 tasapeli, 8.20 vieras. Paras vihje: vähintään 4 maalia tehty, kerroin 1.65, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
New York RB IINew II 1
FC Cincinnati IICincinnati 21
▾1.29
▴6.20
▴8.20
1
▾1.29
O3.5
▾1.65
Kyllä
▾1.49
O3.5
▾1.65
8.0
O3.5
▾1.658.0
New York City II vs New York RB II, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 2.85 koti, 3.85 tasapeli, 2.06 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.25, luottamus 7.6/10. Lopputulos 4–2, vihje osui.
Loppu
New York City IINew II4
New York RB IINew II2
▴2.85
▾3.85
▾2.06
2
▾2.06
O2.5
▾1.25
Kyllä
1.28
O2.5
▾1.25
7.6
✓ O2.5
▾1.257.6
Connecticut FC vs New York RB II, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 2.10 koti, 3.80 tasapeli, 2.76 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.32, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–4, vihje osui.
Loppu
Connecticut FC2
New York RB IINew II4
▴2.10
▴3.80
▾2.76
X
▴3.80
O2.5
1.32
Kyllä
▴1.33
O2.5
1.32
8.0
✓ O2.5
1.328.0
New York RB II vs Toronto II, MLS Next Pro, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 1.57 koti, 4.60 tasapeli, 4.75 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.28, luottamus 8.1/10. Lopputulos 5–1, vihje osui.
Loppu
New York RB IINew II5
Toronto II1
▾1.57
▴4.60
▴4.75
1
▾1.57
O2.5
▾1.28
Kyllä
▾1.38
O2.5
▾1.28
8.1
✓ O2.5
▾1.288.1
Atlanta United II vs New York RB II, MLS Next Pro, alkaa klo 21:00. Kertoimet: 2.00 koti, 3.75 tasapeli, 3.20 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Atlanta United IIAtlanta II1
New York RB IINew II2
▾2.00
▾3.75
▴3.20
1
▾2.00
O2.5
▴1.33
Kyllä
▴1.34
1X
▾1.30
8.5
1X
▾1.308.5
Columbus Crew II vs New York RB II, MLS Next Pro, alkaa klo 23:00. Kertoimet: 2.63 koti, 3.75 tasapeli, 2.32 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.54, luottamus 8.4/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Columbus Crew IIColumbus Crew 21
New York RB IINew II 2
▾2.63
▾3.75
▴2.32
1
▾2.63
O2.5
▴1.31
Ei
▾3.10
1X
▾1.54
8.4
1X
▾1.548.4
New York RB II vs New England II, MLS Next Pro, alkaa klo 22:00. Kertoimet: 2.10 koti, 3.75 tasapeli, 3.10 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.42, luottamus 6.0/10. Lopputulos 1–4, vihje osui.
Loppu
New York RB IINew II 1
New England IINew II 4
▴2.10
▾3.75
▾3.10
1
▴2.10
O2.5
▴1.42
Kyllä
▴1.41
O2.5
▴1.42
6.0
✓ O2.5
▴1.426.0

New II Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
1.91
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
4.9
Pallonhallinta
56%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
5.6
KurinalaisuusKortit / ottelu
2.6
Voittoprosentti
40%

Kauden tilastot

MLS Next Pro Yhdysvallat · Kausi 2026
28Ottelut Voittoprosentti 54%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut141428
Voitot8715
Tasapelit000
Tappiot6713
Tehdyt maalit372360
Päästetyt maalit232851
Tehtyjen maalien keskiarvo2.61.62.1
Päästettyjen maalien keskiarvo1.62.01.8
Nollapelit303
Ottelut ilman maalia123
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-0
Vieras2-4
Suurin tappio
Koti1-4
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Putket
Voitot5
Tappiot5
Rangaistuspotkut
11/ 14
78.57% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
6–7
0-15
10–7
16-30
8–6
31-45
6–12
46-60
13–7
61-75
16–8
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-153
16-308
31-4513
46-609
61-7513
76-9013
65Keltaiset
4Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.589%
25 Ottelut
Yli 1.564%
18 Ottelut
Yli 2.529%
8 Ottelut
Yli 3.521%
6 Ottelut
Yli 4.511%
3 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
D. Gjengaar D. Gjengaar 21 FWD 7.52
A. O'Connor A. O'Connor 24 - 7.43
M. Jiménez M. Jiménez 18 FWD 7.17
Dennis Nelich Dennis Nelich 17 - 7.14
S. Sserwadda S. Sserwadda 23 MID 7.12
C. Berkley C. Berkley 19 DEF 6.90
M. Dos Santos M. Dos Santos 17 DEF 6.84
Roald Mitchell Roald Mitchell 22 FWD 6.78
R. Donkor R. Donkor 21 MID 6.74
J. Collahuazo J. Collahuazo 19 DEF 6.70
N. Worth N. Worth 18 MID 6.41
D. Sullivan D. Sullivan 24 MID 6.39
Timothy Logan Timothy Logan 18 MID 6.36
J. Gutierrez J. Gutierrez 20 DEF 6.21
Caio Ramalho Caio Ramalho 18 DEF 6.21
C. Gallagher C. Gallagher 17 - 6.08
B. Schwarz B. Schwarz 20 DEF 5.95
A. Modelo A. Modelo 20 DEF -
I. Kasule I. Kasule 21 MID -
N. Benedetti N. Benedetti 20 MID -
W. Bogacz W. Bogacz 21 FWD -
A. Rojas A. Rojas 20 FWD -
R. Mosquera R. Mosquera 20 FWD -
J. Hall J. Hall 17 FWD -
M. Sofo M. Sofo 21 FWD -
A. Jarvis A. Jarvis 19 MID -
A. Mehmeti A. Mehmeti 16 MID -
T. Rosborough T. Rosborough 17 MID -
C. Ofori C. Ofori 20 DEF -
M. Morales M. Morales 22 DEF -
D. Alexandre D. Alexandre 18 DEF -
A. Stokes A. Stokes 17 GK -

Sarjataulukko

Yhdysvallat - MLS Next Pro
# Joukkue O M P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

New York RB II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle New York RB II? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen New York RB II otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 36 ottelua, joissa New York RB II on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 72.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä MLS Next Pro-kaudella New York RB II on saavuttanut 15 voittoa, 0 tasapeliä ja 13 tappiota 28 ottelussa, tehden 60 maalia (2.1 per ottelu) ja päästäen 51, pitäen 3 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana New York RB II on keskimäärin saavuttanut 56% pallonhallinnan, 1.91 xG ja 5.6 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 40%.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet New York RB II ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

New York RB II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.