Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Los Angeles FC II

Los Angeles FC II Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

38
Ennustetut ottelut
73.7%
Ennustettavuusaste
LWDLLW
Viimeaikainen vire
1.93
Maalit / Ottelu
Los Angeles FC II on ollut kotona tappiotta viimeiset 13 ottelua
Molemmat joukkueet tekivät maalin Los Angeles FC II:n viimeisissä 6 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Los Angeles FC II ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Minnesota United II vs Los Angeles FC II, MLS Next Pro, alkaa klo 22:00. Kertoimet: 1.92 koti, 3.90 tasapeli, 3.15 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 5.7/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Minnesota United IIMinnesota 23
Los Angeles FC IILos II2
1.92
▴3.90
▾3.15
1
1.92
O2.5
▾1.33
Kyllä
▾1.36
1X
▴1.30
5.7
✓ 1X
▴1.305.7
Sporting KC II vs Los Angeles FC II, MLS Next Pro, alkaa klo 01:00. Kertoimet: 3.65 koti, 4.15 tasapeli, 1.79 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.36, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–5, vihje osui.
Loppu
Sporting KC IISporting II1
Los Angeles FC IILos II5
▴3.65
4.15
1.79
2
1.79
O2.5
▴1.36
Kyllä
▴1.40
O2.5
▴1.36
8.0
✓ O2.5
▴1.368.0
Los Angeles FC II vs Ventura County, MLS Next Pro, alkaa klo 03:00. Kertoimet: 2.20 koti, 3.60 tasapeli, 2.75 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.38, luottamus 7.3/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Los Angeles FC IILos II1
Ventura County1
▴2.20
▾3.60
▾2.75
2
▾2.75
O2.5
▾1.38
Kyllä
▾1.34
O2.5
▾1.38
7.3
O2.5
▾1.387.3
The Town vs Los Angeles FC II, MLS Next Pro, alkaa klo 03:30. Kertoimet: 2.00 koti, 3.60 tasapeli, 3.25 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.68, luottamus 4.7/10. Lopputulos 3–2, vihje ei osunut.
Loppu
The Town3
Los Angeles FC IILos II2
▾2.00
▾3.60
▴3.25
X2
1.67
U3.5
▾1.68
Kyllä
▴1.45
U3.5
▴1.68
4.7
U3.5
▴1.684.7
Vancouver Whitecaps II vs Los Angeles FC II, MLS Next Pro, alkaa klo 02:00. Kertoimet: 3.65 koti, 3.90 tasapeli, 1.88 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.41, luottamus 8.0/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Vancouver Whitecaps IIVancouver II4
Los Angeles FC IILos II 1
▴3.65
▴3.90
▾1.88
2
▾1.88
O2.5
▾1.41
Kyllä
▴1.43
O2.5
▾1.41
8.0
✓ O2.5
▾1.418.0
Los Angeles FC II vs Sporting KC II, MLS Next Pro, alkaa klo 03:00. Kertoimet: 1.66 koti, 4.30 tasapeli, 4.55 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.33, luottamus 7.2/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Los Angeles FC IILos II2
Sporting KC IISporting II1
▾1.66
▴4.30
▴4.55
1
▾1.66
O2.5
▾1.33
Kyllä
▴1.43
O2.5
▾1.33
7.2
✓ O2.5
▾1.337.2
Los Angeles FC II vs Tacoma Defiance, MLS Next Pro, alkaa klo 03:00. Kertoimet: 1.98 koti, 3.75 tasapeli, 3.30 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.28, luottamus 8.5/10. Lopputulos 4–3, vihje osui.
Loppu
Los Angeles FC IILos II4
Tacoma Defiance3
▾1.98
▴3.75
▴3.30
1
▾1.98
O2.5
1.40
Ei
▾2.72
1X
▾1.28
8.5
✓ 1X
▾1.288.5
Portland Timbers II vs Los Angeles FC II, MLS Next Pro, alkaa klo 21:00. Kertoimet: 2.12 koti, 3.65 tasapeli, 3.30 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.63, luottamus 4.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Portland Timbers IIPortland 0
Los Angeles FC IILos II0
▴2.12
▾3.65
▾3.30
X
▾3.65
U3.5
▾1.63
Ei
▾2.45
U3.5
▾1.63
4.0
✓ U3.5
▾1.634.0
Los Angeles FC II vs Colorado Rapids II, MLS Next Pro, alkaa klo 03:00. Kertoimet: 1.71 koti, 4.20 tasapeli, 4.65 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.71, luottamus 4.0/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Los Angeles FC IILos II3
Colorado Rapids IIColorado 0
▾1.71
▴4.20
▴4.65
1
▾1.71
U3.5
▴1.67
Ei
▾2.37
1
▾1.71
4.0
✓ 1
▾1.714.0

Los II Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
1.54
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
5.8
Pallonhallinta
51%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
5.4
KurinalaisuusKortit / ottelu
1.8
Voittoprosentti
40%

Kauden tilastot

MLS Next Pro Yhdysvallat · Kausi 2026
27Ottelut Voittoprosentti 52%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut141327
Voitot10414
Tasapelit000
Tappiot4913
Tehdyt maalit282351
Päästetyt maalit183351
Tehtyjen maalien keskiarvo2.01.81.9
Päästettyjen maalien keskiarvo1.32.51.9
Nollapelit202
Ottelut ilman maalia235
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-0
Vieras1-5
Suurin tappio
Koti2-3
Vieras4-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Putket
Voitot4
Tappiot3
Rangaistuspotkut
25/ 34
73.53% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
7–6
0-15
11–12
16-30
6–5
31-45
5–6
46-60
8–7
61-75
11–9
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-156
16-307
31-4511
46-6013
61-754
76-908
51Keltaiset
4Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.581%
22 Ottelut
Yli 1.563%
17 Ottelut
Yli 2.533%
9 Ottelut
Yli 3.57%
2 Ottelut
Yli 4.54%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
Sebastian Nava Sebastian Nava 22 MID 7.46
K. Walters K. Walters 20 FWD 7.16
B. Moyado B. Moyado 20 MID 7.14
A. Hughes A. Hughes 23 FWD 7.08
G. Zambrano G. Zambrano 17 - 7.00
J. Lane J. Lane 18 FWD 6.98
Matias Wanchope Matias Wanchope 18 - 6.92
Emir Ponciano Emir Ponciano 18 - 6.66
Dempsey Resich Dempsey Resich 18 FWD 6.63
L. Dellavalle L. Dellavalle 21 DEF 6.60
O. Holm O. Holm 22 MID 6.53
Adrian Aguilar Adrian Aguilar 18 - 6.34
Ethan Scally Ethan Scally 17 - 6.31
A. Sanders A. Sanders 17 - 6.30
Deryk Jones Deryk Jones 24 DEF 6.28
Carlos Diaz Carlos Diaz 20 - 6.08
James Arteaga James Arteaga 18 - 6.07
Marius Aiyenero Marius Aiyenero 17 FWD 5.99
C. Diaz C. Diaz 19 DEF -
Charlie Rosenthal Charlie Rosenthal 18 FWD -
A. Wibowo A. Wibowo 19 FWD -
Tommy Mihalic Tommy Mihalic 23 FWD -
R. Raposo R. Raposo 26 MID -
M. Evans M. Evans 19 MID -
D. Guerra D. Guerra 17 MID -
A. Saldaña A. Saldaña 23 MID -
Jude Terry Jude Terry 17 MID -
Kenny Nielsen Kenny Nielsen 23 DEF -
J. Santiago J. Santiago 18 DEF -
É. Díaz É. Díaz 19 DEF -
Cabral Carter Cabral Carter 21 GK -
T. Hasal T. Hasal 26 GK -
D. Ochoa D. Ochoa 24 GK -

Sarjataulukko

Yhdysvallat - MLS Next Pro
# Joukkue O M P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Los Angeles FC II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Los Angeles FC II? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Los Angeles FC II otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 38 ottelua, joissa Los Angeles FC II on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 73.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä MLS Next Pro-kaudella Los Angeles FC II on saavuttanut 14 voittoa, 0 tasapeliä ja 13 tappiota 27 ottelussa, tehden 51 maalia (1.9 per ottelu) ja päästäen 51, pitäen 2 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana Los Angeles FC II on keskimäärin saavuttanut 51% pallonhallinnan, 1.54 xG ja 5.4 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 40%.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Los Angeles FC II ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Los Angeles FC II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.