Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Eendracht Termien

Eendr. Termien Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

21
Ennustetut ottelut
66.7%
Ennustettavuusaste
LWWWLD
Viimeaikainen vire
1.93
Maalit / ottelu
Eendracht Termien teki maalin jokaisessa viimeisistä 10 ottelusta
Eendracht Termien: yli 2,5 maalia 83 %:ssa viimeisistä 12 ottelusta
Eendracht Termien teki maalin viimeisissä 13 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Eendracht Termien vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.57 koti, 3.80 tasapeli, 2.10 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.35, luottamus 7.7/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Eendr. Termien0
Antwerp B2
2.57
3.80
2.10
2
2.10
O2.5
1.35
Kyllä
1.35
X2
1.35
7.7
✓ X2
1.357.7
Eendracht Termien vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.88 koti, 4.15 tasapeli, 2.80 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.33, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Eendr. Termien3
KRC Mechelen1
1.88
4.15
2.80
1
1.88
O2.5
1.33
Kyllä
1.36
O2.5
1.33
8.0
✓ O2.5
1.338.0
De Kempen vs Eendracht Termien, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 1.82 koti, 4.35 tasapeli, 2.85 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.29, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
De Kempen0
Eendr. Termien1
1.82
4.35
2.85
1
1.82
O3.5
1.72
Kyllä
1.31
1X
1.29
8.0
1X
1.298.0
Eendracht Termien vs Wellen, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:30. Kertoimet: 1.67 koti, 4.25 tasapeli, 3.45 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.34, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Eendr. Termien2
Wellen0
1.67
4.25
3.45
1
1.67
O2.5
1.29
Kyllä
1.34
BTTS
1.34
8.0
BTTS
1.348.0
Rotselaar vs Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:15. Kertoimet: 2.60 koti, 3.75 tasapeli, 2.15 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.42, luottamus 8.0/10. Lopputulos 5–3, vihje osui.
Loppu
Rotselaar5
Eendr. Termien3
2.60
3.75
2.15
1
2.60
O2.5
1.44
Kyllä
1.42
BTTS
1.42
8.0
✓ BTTS
1.428.0
Cappellen vs Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:15. Kertoimet: 3.35 koti, 3.90 tasapeli, 1.76 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.59, luottamus 6.8/10. Lopputulos 3–3, vihje osui.
Loppu
Cappellen3
Eendr. Termien3
3.35
3.90
1.76
2
1.76
O2.5
1.59
Kyllä
1.60
O2.5
1.59
6.8
✓ O2.5
1.596.8
Eendracht Termien vs Sint-Truiden II, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.54 koti, 3.90 tasapeli, 4.55 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.46, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Eendr. Termien3
St. Truiden 21
1.54
3.90
4.55
2
4.55
O2.5
1.39
Kyllä
1.46
BTTS
1.46
8.0
✓ BTTS
1.468.0
Tongeren vs Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.90 koti, 3.90 tasapeli, 1.92 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.42, luottamus 6.8/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Tongeren2
Eendr. Termien2
2.90
3.90
1.92
X
3.90
O2.5
1.42
Kyllä
1.42
O2.5
1.42
6.8
✓ O2.5
1.426.8
Diegem Sport vs Eendracht Termien, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.65 koti, 4.40 tasapeli, 1.95 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.42, luottamus 8.0/10. Lopputulos 5–2, vihje osui.
Loppu
Diegem5
Eendr. Termien2
2.65
4.40
1.95
2
1.95
O2.5
1.42
Kyllä
1.45
O2.5
1.42
8.0
✓ O2.5
1.428.0
Eendracht Termien vs Berg en Dal, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.16 koti, 5.40 tasapeli, 13.00 vieras. Best Tip: ainakin toinen joukkue jää ilman maalia, kerroin 1.65, luottamus 6.0/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Eendr. Termien2
Berg en Dal1
1.16
5.40
13.00
1
1.16
O2.5
1.44
Ei
1.65
Ei BTTS
1.65
6.0
Ei BTTS
1.656.0

Kauden tilastot

Second Amateur Division - VFV B Belgia · Kausi 2026
10Ottelut Voittoprosentti 50%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5510
Voitot415
Tasapelit022
Tappiot123
Tehdyt maalit141125
Päästetyt maalit51520
Tehtyjen maalien keskiarvo2.82.22.5
Päästettyjen maalien keskiarvo1.03.02.0
Nollapelit213
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras0-1
Suurin tappio
Koti2-3
Vieras5-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras5
Putket
Voitot1
Tappiot2
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5100%
10 ottelua
Yli 1.590%
9 ottelua
Yli 2.550%
5 ottelua
Yli 3.510%
1 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Belgia - Second Amateur Division - VFV B
# Joukkue O M P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Eendracht Termien – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Eendracht Termien? NerdyTips tuottaa joukkueen Eendracht Termien otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 21 ottelua, joissa Eendracht Termien on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 66.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Second Amateur Division - VFV B -kaudella Eendracht Termien on pelannut 10 ottelua: 5 voittoa, 2 tasapeliä ja 3 tappiota. Se on tehnyt 25 maalia (2.5 per ottelu), päästänyt 20 ja pitänyt 3 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Eendracht Termien päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Eendracht Termien on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.