Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Royal Antwerp II

Antwerp B Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€850.00Th. Ø 19.8 Second Amateur Division - VFV B
22
Ennustetut ottelut
36.4%
Ennustettavuusaste
WWWLWL
Viimeaikainen vire
2
Maalit / ottelu
Royal Antwerp II ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Eendracht Termien vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.57 koti, 3.80 tasapeli, 2.10 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.35, luottamus 7.7/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Eendr. Termien0
Antwerp B2
2.57
3.80
2.10
2
2.10
O2.5
1.35
Kyllä
1.35
X2
1.35
7.7
✓ X2
1.357.7
Royal Antwerp II vs De Kempen, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 1.82 koti, 3.70 tasapeli, 3.25 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.73, luottamus 4.2/10. Lopputulos 7–0, vihje ei osunut.
Loppu
Antwerp B7
De Kempen0
1.82
3.70
3.25
2
3.25
O2.5
1.53
Kyllä
1.52
X2
1.73
4.2
X2
1.734.2
Royal Antwerp II vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 1.63 koti, 4.10 tasapeli, 3.80 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.36, luottamus 7.5/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Antwerp B3
Rotselaar0
1.63
4.10
3.80
1
1.63
O2.5
1.36
Kyllä
1.42
O2.5
1.36
7.5
✓ O2.5
1.367.5
Wellen vs Royal II, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.80 koti, 3.85 tasapeli, 2.00 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.46, luottamus 6.2/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Wellen1
Antwerp B0
2.80
3.85
2.00
2
2.00
O2.5
1.47
Kyllä
1.46
BTTS
1.46
6.2
BTTS
1.466.2
Royal Antwerp II vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 1.50 koti, 4.30 tasapeli, 4.45 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.50, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Antwerp B1
Cappellen0
1.50
4.30
4.45
1
1.50
O2.5
1.42
Ei
2.25
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Bocholt vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 2.90 koti, 3.55 tasapeli, 2.02 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.29, luottamus 7.3/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Bocholter2
Antwerp B1
2.90
3.55
2.02
2
2.02
O2.5
1.68
Kyllä
1.62
X2
1.29
7.3
X2
1.297.3
Racing Mechelen vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.69 koti, 3.60 tasapeli, 4.00 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.37, luottamus 3.1/10. Lopputulos 1–4, vihje ei osunut.
Loppu
KRC Mechelen1
Antwerp B4
1.69
3.60
4.00
1
1.69
U3.5
1.37
Kyllä
1.68
U3.5
1.37
3.1
U3.5
1.373.1
Hades vs Royal II, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.62 koti, 3.35 tasapeli, 2.27 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.36, luottamus 6.0/10. Lopputulos 3–0, vihje ei osunut.
Loppu
Hades3
Antwerp B0
2.62
3.35
2.27
2
2.27
U3.5
1.37
Kyllä
1.59
X2
1.36
6.0
X2
1.366.0
Berchem Sport vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 6.20 koti, 4.50 tasapeli, 1.50 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.50, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Berchem S2
Antwerp B2
▾6.20
▾4.50
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▴1.47
Kyllä
1.60
2
▴1.50
8.0
2
▴1.508.0

Kauden tilastot

Second Amateur Division - VFV B Belgia · Kausi 2026
10Ottelut Voittoprosentti 60%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5510
Voitot426
Tasapelit000
Tappiot134
Tehdyt maalit14721
Päästetyt maalit2810
Tehtyjen maalien keskiarvo2.81.42.1
Päästettyjen maalien keskiarvo0.41.61.0
Nollapelit404
Ottelut ilman maalia022
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti7-0
Vieras1-4
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras3-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti7
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot1
Tappiot2
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.580%
8 ottelua
Yli 1.550%
5 ottelua
Yli 2.530%
3 ottelua
Yli 3.520%
2 ottelua
Yli 4.510%
1 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Belgia - Second Amateur Division - VFV B
# Joukkue O M P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Royal Antwerp II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Royal Antwerp II? NerdyTips tuottaa joukkueen Royal Antwerp II otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 22 ottelua, joissa Royal Antwerp II on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 36.4%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Second Amateur Division - VFV B -kaudella Royal Antwerp II on pelannut 10 ottelua: 6 voittoa, 0 tasapeliä ja 4 tappiota. Se on tehnyt 21 maalia (2.1 per ottelu), päästänyt 10 ja pitänyt 4 nollapeliä.

Joukkueen Royal Antwerp II arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €850.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Royal Antwerp II päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Royal Antwerp II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.