Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Rupel Boom

Boom Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

20
Ennustetut ottelut
70.0%
Ennustettavuusaste
WDDWLW
Viimeaikainen vire
1.27
Maalit / ottelu
Rupel Boom on ollut tappiotta viimeiset 5 ottelua
Rupel Boom ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Seuraava ottelu Second Amateur Division - VFV B · su 8. marrask. · 13.30
Boom
VS
Overijse
Best Tip
Kerroin
Luottamus 8.0/10
Avaa ennuste

Viimeisimmät ottelut

Rupel Boom vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 1.58 koti, 4.20 tasapeli, 3.80 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 2.00, luottamus 7.3/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Boom1
Nijlen0
1.58
4.20
3.80
2
3.80
O2.5
1.33
Kyllä
1.40
X2
2.00
7.3
X2
2.007.3
Diegem Sport vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.37 koti, 3.80 tasapeli, 2.25 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.36, luottamus 7.0/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Diegem2
Boom2
2.37
3.80
2.25
1
2.37
O2.5
1.36
Kyllä
1.36
O2.5
1.36
7.0
✓ O2.5
1.367.0
Tongeren vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 3.30 koti, 4.10 tasapeli, 1.75 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.82, luottamus 6.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Tongeren0
Boom0
3.30
4.10
1.75
1
3.30
O2.5
1.54
Kyllä
1.57
1X
1.82
6.0
✓ 1X
1.826.0
Rupel Boom vs Sint-Truiden II, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.10 koti, 3.55 tasapeli, 2.75 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.44, luottamus 7.1/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Boom2
St. Truiden 21
2.10
3.55
2.75
2
2.75
O2.5
1.44
Kyllä
1.41
O2.5
1.44
7.1
✓ O2.5
1.447.1
Rotselaar vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:30. Kertoimet: 2.37 koti, 3.85 tasapeli, 2.27 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 4.1/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Rotselaar3
Boom1
2.37
3.85
2.27
1
2.37
O2.5
1.44
Kyllä
1.43
1X
1.47
4.1
✓ 1X
1.474.1
Cappellen vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:15. Kertoimet: 2.22 koti, 4.00 tasapeli, 2.37 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.33, luottamus 4.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Cappellen1
Boom2
2.22
4.00
2.37
1
2.22
O2.5
1.33
Kyllä
1.34
O2.5
1.33
4.0
✓ O2.5
1.334.0
Rupel Boom vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.66 koti, 4.10 tasapeli, 3.65 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.37, luottamus 3.9/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Boom0
KRC Mechelen0
1.66
4.10
3.65
2
3.65
U3.5
1.37
Kyllä
1.71
U3.5
1.37
3.9
✓ U3.5
1.373.9
Berg en Dal vs Boom, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 4.35 koti, 4.10 tasapeli, 1.54 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.62, luottamus 2.7/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Berg en Dal0
Boom1
4.35
4.10
1.54
2
1.54
O2.5
1.62
Ei
1.95
O2.5
1.62
2.7
O2.5
1.622.7

Kauden tilastot

Second Amateur Division - VFV B Belgia · Kausi 2026
10Ottelut Voittoprosentti 40%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5510
Voitot314
Tasapelit123
Tappiot123
Tehdyt maalit8513
Päästetyt maalit51015
Tehtyjen maalien keskiarvo1.61.01.3
Päästettyjen maalien keskiarvo1.02.01.5
Nollapelit213
Ottelut ilman maalia123
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-1
Vieras1-2
Suurin tappio
Koti1-3
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Putket
Voitot1
Tappiot2
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.570%
7 ottelua
Yli 1.540%
4 ottelua
Yli 2.510%
1 ottelua
Yli 3.510%
1 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Belgia - Second Amateur Division - VFV B
# Joukkue O M P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Rupel Boom – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Rupel Boom? NerdyTips tuottaa joukkueen Rupel Boom otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 20 ottelua, joissa Rupel Boom on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 70.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Second Amateur Division - VFV B -kaudella Rupel Boom on pelannut 10 ottelua: 4 voittoa, 3 tasapeliä ja 3 tappiota. Se on tehnyt 13 maalia (1.3 per ottelu), päästänyt 15 ja pitänyt 3 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Rupel Boom päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Rupel Boom on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.