Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Eendracht Termien

Eendr. Termien Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

21
Perlawanan diramal
66.7%
Kadar kebolehramalan
LWWWLD
Prestasi terkini
1.93
Gol / perlawanan
Eendracht Termien menjaringkan gol dalam semua 10 perlawanan terakhir
Eendracht Termien mencatat lebih 2.5 gol dalam 83% daripada 12 perlawanan terakhir
Eendracht Termien menjaringkan gol dalam 13 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Eendracht Termien vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 18:30. Odds: 2.57 tuan rumah, 3.80 seri, 2.10 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.35, keyakinan 7.7/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan tepat.
Tamat
Eendr. Termien0
Antwerp B2
2.57
3.80
2.10
2
2.10
O2.5
1.35
Ya
1.35
X2
1.35
7.7
✓ X2
1.357.7
Eendracht Termien vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 14:00. Odds: 1.88 tuan rumah, 4.15 seri, 2.80 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.33, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
Eendr. Termien3
KRC Mechelen1
1.88
4.15
2.80
1
1.88
O2.5
1.33
Ya
1.36
O2.5
1.33
8.0
✓ O2.5
1.338.0
De Kempen vs Eendracht Termien, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 18:30. Odds: 1.82 tuan rumah, 4.35 seri, 2.85 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.29, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan meleset.
Tamat
De Kempen0
Eendr. Termien1
1.82
4.35
2.85
1
1.82
O3.5
1.72
Ya
1.31
1X
1.29
8.0
1X
1.298.0
Eendracht Termien vs Wellen, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:30. Odds: 1.67 tuan rumah, 4.25 seri, 3.45 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.34, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan meleset.
Tamat
Eendr. Termien2
Wellen0
1.67
4.25
3.45
1
1.67
O2.5
1.29
Ya
1.34
BTTS
1.34
8.0
BTTS
1.348.0
Rotselaar vs Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:15. Odds: 2.60 tuan rumah, 3.75 seri, 2.15 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.42, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 5–3, ramalan tepat.
Tamat
Rotselaar5
Eendr. Termien3
2.60
3.75
2.15
1
2.60
O2.5
1.44
Ya
1.42
BTTS
1.42
8.0
✓ BTTS
1.428.0
Cappellen vs Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:15. Odds: 3.35 tuan rumah, 3.90 seri, 1.76 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.59, keyakinan 6.8/10. Keputusan akhir 3–3, ramalan tepat.
Tamat
Cappellen3
Eendr. Termien3
3.35
3.90
1.76
2
1.76
O2.5
1.59
Ya
1.60
O2.5
1.59
6.8
✓ O2.5
1.596.8
Eendracht Termien vs Sint-Truiden II, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 14:00. Odds: 1.54 tuan rumah, 3.90 seri, 4.55 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.46, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
Eendr. Termien3
St. Truiden 21
1.54
3.90
4.55
2
4.55
O2.5
1.39
Ya
1.46
BTTS
1.46
8.0
✓ BTTS
1.468.0
Tongeren vs Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 18:30. Odds: 2.90 tuan rumah, 3.90 seri, 1.92 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.42, keyakinan 6.8/10. Keputusan akhir 2–2, ramalan tepat.
Tamat
Tongeren2
Eendr. Termien2
2.90
3.90
1.92
X
3.90
O2.5
1.42
Ya
1.42
O2.5
1.42
6.8
✓ O2.5
1.426.8
Diegem Sport vs Eendracht Termien, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 14:00. Odds: 2.65 tuan rumah, 4.40 seri, 1.95 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.42, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 5–2, ramalan tepat.
Tamat
Diegem5
Eendr. Termien2
2.65
4.40
1.95
2
1.95
O2.5
1.42
Ya
1.45
O2.5
1.42
8.0
✓ O2.5
1.428.0
Eendracht Termien vs Berg en Dal, Second Amateur Division - VFV B, sepak mula 19:00. Odds: 1.16 tuan rumah, 5.40 seri, 13.00 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya satu pasukan tidak akan menjaringkan gol, odds 1.65, keyakinan 6.0/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan meleset.
Tamat
Eendr. Termien2
Berg en Dal1
1.16
5.40
13.00
1
1.16
O2.5
1.44
Tidak
1.65
No BTTS
1.65
6.0
No BTTS
1.656.0

Statistik musim

Second Amateur Division - VFV B Belgium · Musim 2026
10Perlawanan Kadar kemenangan 50%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan5510
Menang415
Seri022
Kalah123
Gol dijaringkan141125
Gol dibolosi51520
Purata gol dijaringkan2.82.22.5
Purata gol dibolosi1.03.02.0
Tanpa bolos213
Gagal menjaringkan gol000
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah4-0
Pelawat0-1
Kekalahan terbesar
Tuan rumah2-3
Pelawat5-2
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah4
Pelawat3
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah3
Pelawat5
Rentetan
Menang1
Kalah2
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
0Kuning
0Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.5100%
10 Perlawanan
Lebih 1.590%
9 Perlawanan
Lebih 2.550%
5 Perlawanan
Lebih 3.510%
1 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Belgium - Second Amateur Division - VFV B
# Pasukan P G M
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Ramalan & tip pertaruhan Eendracht Termien

Mencari ramalan Eendracht Termien? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Eendracht Termien daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 21 perlawanan melibatkan Eendracht Termien dengan ketepatan Best Tip sebanyak 66.7%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Second Amateur Division - VFV B semasa, Eendracht Termien mencatatkan 5 kemenangan, 2 seri dan 3 kekalahan dalam 10 perlawanan, menjaringkan 25 gol (2.5 setiap perlawanan) dan dibolosi 20 gol, dengan 3 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Eendracht Termien yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Eendracht Termien hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.