Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Rotselaar

Rotselaar Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€75.00Th. Ø 21.0 Second Amateur Division - VFV B
22
Ennustetut ottelut
72.7%
Ennustettavuusaste
LWLLWD
Viimeaikainen vire
1.93
Maalit / ottelu
Rotselaar päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 11 ottelussa
Rotselaar: yli 1,5 maalia viimeisissä 9 ottelussa
Rotselaar: yli 2,5 maalia viimeisissä 7 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Wilrijk vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.72 koti, 4.25 tasapeli, 3.15 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.53, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Wilrijk3
Rotselaar1
1.72
4.25
3.15
1
1.72
O2.5
1.53
Kyllä
1.58
O2.5
1.53
5.0
✓ O2.5
1.535.0
Tongeren vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.80 koti, 4.15 tasapeli, 1.88 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.26, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–4, vihje osui.
Loppu
Tongeren3
Rotselaar4
2.80
4.15
1.88
2
1.88
O2.5
1.26
Kyllä
1.30
O2.5
1.26
8.0
✓ O2.5
1.268.0
Rotselaar vs Tempo Overijse, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:15. Kertoimet: 6.40 koti, 5.90 tasapeli, 1.22 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa vähintään 2 maalilla, kerroin 1.72, luottamus 6.6/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Rotselaar1
Overijse2
6.40
5.90
1.22
2
1.22
O2.5
1.23
Kyllä
1.52
H2
1.72
6.6
H2
1.726.6
Royal Antwerp II vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 17:30. Kertoimet: 1.63 koti, 4.10 tasapeli, 3.80 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.36, luottamus 7.5/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Antwerp B3
Rotselaar0
1.63
4.10
3.80
1
1.63
O2.5
1.36
Kyllä
1.42
O2.5
1.36
7.5
✓ O2.5
1.367.5
Rotselaar vs Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:15. Kertoimet: 2.60 koti, 3.75 tasapeli, 2.15 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.42, luottamus 8.0/10. Lopputulos 5–3, vihje osui.
Loppu
Rotselaar5
Eendr. Termien3
2.60
3.75
2.15
1
2.60
O2.5
1.44
Kyllä
1.42
BTTS
1.42
8.0
✓ BTTS
1.428.0
Racing Mechelen vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.70 koti, 4.00 tasapeli, 3.55 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.47, luottamus 6.4/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
KRC Mechelen2
Rotselaar2
1.70
4.00
3.55
1
1.70
O2.5
1.47
Kyllä
1.50
O2.5
1.47
6.4
✓ O2.5
1.476.4
Rotselaar vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:30. Kertoimet: 2.37 koti, 3.85 tasapeli, 2.27 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 4.1/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Rotselaar3
Boom1
2.37
3.85
2.27
1
2.37
O2.5
1.44
Kyllä
1.43
1X
1.47
4.1
✓ 1X
1.474.1
Hades vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 1.44 koti, 4.25 tasapeli, 5.00 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.44, luottamus 4.8/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Hades4
Rotselaar1
1.44
4.25
5.00
1
1.44
O2.5
1.47
Kyllä
1.60
1
1.44
4.8
✓ 1
1.444.8
Rotselaar vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:15. Kertoimet: 2.32 koti, 3.45 tasapeli, 2.50 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.37, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Rotselaar0
Nijlen2
2.32
3.45
2.50
1
2.32
O2.5
1.37
Kyllä
1.34
O2.5
1.37
8.0
O2.5
1.378.0
Rotselaar vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, alkaa klo 19:15. Kertoimet: 1.50 koti, 4.00 tasapeli, 4.75 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.73, luottamus 3.8/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Rotselaar1
Berchem S1
1.50
4.00
4.75
1
1.50
O2.5
1.62
Kyllä
1.73
BTTS
1.73
3.8
✓ BTTS
1.733.8

Kauden tilastot

Second Amateur Division - VFV B Belgia · Kausi 2026
11Ottelut Voittoprosentti 36%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5611
Voitot314
Tasapelit011
Tappiot246
Tehdyt maalit13821
Päästetyt maalit101626
Tehtyjen maalien keskiarvo2.61.31.9
Päästettyjen maalien keskiarvo2.02.72.4
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia123
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-3
Vieras3-4
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras4-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Putket
Voitot1
Tappiot2
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.573%
8 ottelua
Yli 1.545%
5 ottelua
Yli 2.536%
4 ottelua
Yli 3.527%
3 ottelua
Yli 4.59%
1 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Belgia - Second Amateur Division - VFV B
# Joukkue O M P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Rotselaar – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Rotselaar? NerdyTips tuottaa joukkueen Rotselaar otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 22 ottelua, joissa Rotselaar on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 72.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Second Amateur Division - VFV B -kaudella Rotselaar on pelannut 11 ottelua: 4 voittoa, 1 tasapeliä ja 6 tappiota. Se on tehnyt 21 maalia (1.9 per ottelu), päästänyt 26 ja pitänyt 0 nollapeliä.

Joukkueen Rotselaar arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €75.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Rotselaar päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Rotselaar on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.