Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Trenčín II

Trencin B Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

Ø 19.1 3. liga - West
18
Ennustetut ottelut
83.3%
Ennustettavuusaste
LLLDLW
Viimeaikainen vire
1.60
Maalit / ottelu
Trenčín II päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 23 ottelussa
Trenčín II ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Castkovce vs Trencin II, 3. liga - West, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 2.90 koti, 3.65 tasapeli, 2.55 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.44, luottamus 6.2/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Castkovce1
Trencin B0
▴2.90
▴3.65
▾2.55
2
▾2.55
O2.5
1.47
Kyllä
1.44
BTTS
1.44
6.2
BTTS
1.446.2
Trencin II vs MSK Senec, 3. liga - West, alkaa klo 09:30. Kertoimet: 1.63 koti, 3.90 tasapeli, 4.50 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.63, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Trencin B0
MSK Senec1
1.63
3.90
4.50
1
1.63
O2.5
1.50
Kyllä
1.57
1
1.63
8.0
1
1.638.0
Gabcikovo vs Trencin II, 3. liga - West, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 1.70 koti, 3.90 tasapeli, 3.90 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.48, luottamus 6.2/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Gabcikovo3
Trencin B2
▾1.70
▴3.90
▴3.90
2
▴3.90
O2.5
1.43
Kyllä
1.48
BTTS
1.48
6.2
✓ BTTS
1.486.2
Trencin II vs Belusa, 3. liga - West, alkaa klo 09:30. Kertoimet: 2.38 koti, 3.55 tasapeli, 2.62 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.42, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Trencin B1
Belusa1
2.38
3.55
2.62
1
2.38
O2.5
1.44
Kyllä
1.42
BTTS
1.42
5.0
✓ BTTS
1.425.0
Trencin II vs Nitra, 3. liga - West, alkaa klo 09:30. Kertoimet: 3.70 koti, 3.90 tasapeli, 1.72 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.72, luottamus 3.8/10. Lopputulos 2–4, vihje osui.
Loppu
Trencin B2
Nitra4
▴3.70
▴3.90
▾1.72
2
▾1.72
O2.5
1.42
Kyllä
1.46
2
▾1.72
3.8
✓ 2
▾1.723.8
Nove Zamky vs Trencin II, 3. liga - West, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 1.80 koti, 3.60 tasapeli, 3.75 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.57, luottamus 5.1/10. Lopputulos 2–5, vihje osui.
Loppu
Nove Zamky2
Trencin B5
1.80
3.60
3.75
1
1.80
O2.5
1.57
Kyllä
1.54
O2.5
1.57
5.1
✓ O2.5
1.575.1
Trencin II vs Velke Ludince, 3. liga - West, alkaa klo 09:30. Kertoimet: 1.65 koti, 3.90 tasapeli, 4.20 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.48, luottamus 5.0/10. Lopputulos 5–1, vihje osui.
Loppu
Trencin B5
Velke Ludince1
▴1.65
▾3.90
▴4.20
1
▴1.70
O2.5
1.48
Kyllä
▾1.51
O2.5
1.48
5.0
✓ O2.5
1.485.0
Spartak Myjava vs Trencin II, 3. liga - West, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 1.41 koti, 4.50 tasapeli, 5.30 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.41, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Myjava2
Trencin B0
1.41
4.50
5.30
1
1.41
O2.5
1.32
Kyllä
1.47
1
1.41
8.0
✓ 1
1.418.0
Malacky vs Trencin II, 3. liga - West, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 2.40 koti, 3.90 tasapeli, 2.45 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 4.9/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Malacky1
Trencin B0
▾2.40
▴3.90
▴2.45
1
▾2.40
O2.5
▴1.45
Kyllä
▴1.46
1X
▾1.47
4.9
✓ 1X
▾1.474.9

Kauden tilastot

3. liga - West Slovakia · Kausi 2026
13Ottelut Voittoprosentti 31%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut7613
Voitot224
Tasapelit202
Tappiot347
Tehdyt maalit131023
Päästetyt maalit131124
Tehtyjen maalien keskiarvo1.91.71.8
Päästettyjen maalien keskiarvo1.91.81.8
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia235
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-1
Vieras2-5
Suurin tappio
Koti0-3
Vieras2-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras3
Putket
Voitot2
Tappiot3
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–1
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.562%
8 ottelua
Yli 1.546%
6 ottelua
Yli 2.531%
4 ottelua
Yli 3.523%
3 ottelua
Yli 4.515%
2 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Slovakia - 3. liga - West
# Joukkue O M P
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Trenčín II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Trenčín II? NerdyTips tuottaa joukkueen Trenčín II otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 18 ottelua, joissa Trenčín II on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 83.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä 3. liga - West -kaudella Trenčín II on pelannut 13 ottelua: 4 voittoa, 2 tasapeliä ja 7 tappiota. Se on tehnyt 23 maalia (1.8 per ottelu), päästänyt 24 ja pitänyt 0 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Trenčín II päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Trenčín II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.