Hopp til innhold
Drevet av NT Apex AI
Trenčín II

Trencin B Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk og form — oppdateres daglig.

Ø 19.1 3. liga - West
18
Tippede kamper
83.3%
Forutsigbarhetsgrad
LLLDLW
Formkurve
1.60
Mål / kamp
Trenčín II slapp inn minst ett mål i de siste 23 kampene
Trenčín II fikk ingen røde kort i de siste 40 kampene
Ingen tips ennå

Vi beregner tipsene våre omtrent 4 dager før avspark, så de kommende kampene dukker snart opp her.

Siste kamper

Castkovce vs Trencin II, 3. liga - West, kampstart 12:00. Odds: 2.90 hjemme, 3.65 uavgjort, 2.55 borte. Best Tip: begge lag scorer, odds 1.44, tillit 6.2/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Castkovce1
Trencin B0
▴2.90
▴3.65
▾2.55
2
▾2.55
O2.5
1.47
Ja
1.44
BTTS
1.44
6.2
BTTS
1.446.2
Trencin II vs MSK Senec, 3. liga - West, kampstart 09:30. Odds: 1.63 hjemme, 3.90 uavgjort, 4.50 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.63, tillit 8.0/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Trencin B0
MSK Senec1
1.63
3.90
4.50
1
1.63
O2.5
1.50
Ja
1.57
1
1.63
8.0
1
1.638.0
Gabcikovo vs Trencin II, 3. liga - West, kampstart 13:30. Odds: 1.70 hjemme, 3.90 uavgjort, 3.90 borte. Best Tip: begge lag scorer, odds 1.48, tillit 6.2/10. Sluttresultat 3–2, tipset gikk inn.
Slutt
Gabcikovo3
Trencin B2
▾1.70
▴3.90
▴3.90
2
▴3.90
O2.5
1.43
Ja
1.48
BTTS
1.48
6.2
✓ BTTS
1.486.2
Trencin II vs Belusa, 3. liga - West, kampstart 09:30. Odds: 2.38 hjemme, 3.55 uavgjort, 2.62 borte. Best Tip: begge lag scorer, odds 1.42, tillit 5.0/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
Trencin B1
Belusa1
2.38
3.55
2.62
1
2.38
O2.5
1.44
Ja
1.42
BTTS
1.42
5.0
✓ BTTS
1.425.0
Trencin II vs Nitra, 3. liga - West, kampstart 09:30. Odds: 3.70 hjemme, 3.90 uavgjort, 1.72 borte. Best Tip: borteseier, odds 1.72, tillit 3.8/10. Sluttresultat 2–4, tipset gikk inn.
Slutt
Trencin B2
Nitra4
▴3.70
▴3.90
▾1.72
2
▾1.72
O2.5
1.42
Ja
1.46
2
▾1.72
3.8
✓ 2
▾1.723.8
Nove Zamky vs Trencin II, 3. liga - West, kampstart 14:30. Odds: 1.80 hjemme, 3.60 uavgjort, 3.75 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.57, tillit 5.1/10. Sluttresultat 2–5, tipset gikk inn.
Slutt
Nove Zamky2
Trencin B5
1.80
3.60
3.75
1
1.80
O2.5
1.57
Ja
1.54
O2.5
1.57
5.1
✓ O2.5
1.575.1
Trencin II vs Velke Ludince, 3. liga - West, kampstart 09:30. Odds: 1.65 hjemme, 3.90 uavgjort, 4.20 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.48, tillit 5.0/10. Sluttresultat 5–1, tipset gikk inn.
Slutt
Trencin B5
Velke Ludince1
▴1.65
▾3.90
▴4.20
1
▴1.70
O2.5
1.48
Ja
▾1.51
O2.5
1.48
5.0
✓ O2.5
1.485.0
Spartak Myjava vs Trencin II, 3. liga - West, kampstart 18:00. Odds: 1.41 hjemme, 4.50 uavgjort, 5.30 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.41, tillit 8.0/10. Sluttresultat 2–0, tipset gikk inn.
Slutt
Myjava2
Trencin B0
1.41
4.50
5.30
1
1.41
O2.5
1.32
Ja
1.47
1
1.41
8.0
✓ 1
1.418.0
Malacky vs Trencin II, 3. liga - West, kampstart 16:00. Odds: 2.40 hjemme, 3.90 uavgjort, 2.45 borte. Best Tip: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.47, tillit 4.9/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk inn.
Slutt
Malacky1
Trencin B0
▾2.40
▴3.90
▴2.45
1
▾2.40
O2.5
▴1.45
Ja
▴1.46
1X
▾1.47
4.9
✓ 1X
▾1.474.9

Sesongstatistikk

3. liga - West Slovakia · Sesong 2026
13Kamper Seiersprosent 31%
Ytelsesoversikt
Statistikk Hjemme Borte Totalt
Kamper7613
Seire224
Uavgjorte202
Tap347
Scorede mål131023
Innslupne mål131124
Snitt scorede mål1.91.71.8
Snitt innslupne mål1.91.81.8
Kamper uten baklengsmål000
Kamper uten scoring235
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme5-1
Borte2-5
Største tap
Hjemme0-3
Borte2-0
Flest scorede mål
Hjemme5
Borte5
Flest innslupne mål
Hjemme4
Borte3
Rekker
Seire2
Tap3
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–1
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Scoret Sluppet inn
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.562%
8 Kamper
Over 1.546%
6 Kamper
Over 2.531%
4 Kamper
Over 3.523%
3 Kamper
Over 4.515%
2 Kamper

Spillere

Ingen tilgjengelige spillerdata

Tabell

Slovakia - 3. liga - West
# Lag K M P
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Tips og prognoser for Trenčín II

Leter du etter tips for Trenčín II? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Trenčín II fra AI-modellen vår, NT Apex. Til nå har vi analysert 18 kamper med Trenčín II, med en treffsikkerhet for Best Tip på 83.3%. Tipsene dekker sluttresultat, over/under, begge lag scorer, riktig resultat, xG, hjørnespark og ballbesittelse.

Så langt i 3. liga - West-sesongen har Trenčín II 4 seire, 2 uavgjorte og 7 tap på 13 kamper. Laget har scoret 23 mål (1.8 per kamp), sluppet inn 24 og har 0 kamper uten baklengsmål.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle avgjorte tips for Trenčín II forblir synlige, slik at du når som helst kan sjekke historikken vår. Tips på kommende kamper krever abonnement.

Trenčín II er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.