Hoppa till innehållet
Drivs av NT Apex AI
Trenčín II

Trencin B Tips, statistik och form

AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.

Ø 19.1 3. liga - West
18
Tippade matcher
83.3%
Förutsägbarhet
LLLDLW
Senaste form
1.60
Mål / match
Trenčín II släppte in minst ett mål i de senaste 23 matcherna
Trenčín II fick inga röda kort i de senaste 40 matcherna
Inga speltips ännu

Vi räknar fram våra speltips ungefär 4 dagar före avspark, så de kommande matcherna dyker snart upp här.

Senaste matcher

Castkovce vs Trencin II, 3. liga - West, avspark 12:00. Odds: 2.90 hemma, 3.65 oavgjort, 2.55 borta. Best Tip: båda lagen gör mål, odds 1.44, säkerhet 6.2/10. Slutresultat 1–0, tipset gick inte in.
Slut
Castkovce1
Trencin B0
▴2.90
▴3.65
▾2.55
2
▾2.55
O2.5
1.47
Ja
1.44
BLGM
1.44
6.2
BLGM
1.446.2
Trencin II vs MSK Senec, 3. liga - West, avspark 09:30. Odds: 1.63 hemma, 3.90 oavgjort, 4.50 borta. Best Tip: hemmalaget vinner, odds 1.63, säkerhet 8.0/10. Slutresultat 0–1, tipset gick inte in.
Slut
Trencin B0
MSK Senec1
1.63
3.90
4.50
1
1.63
O2.5
1.50
Ja
1.57
1
1.63
8.0
1
1.638.0
Gabcikovo vs Trencin II, 3. liga - West, avspark 13:30. Odds: 1.70 hemma, 3.90 oavgjort, 3.90 borta. Best Tip: båda lagen gör mål, odds 1.48, säkerhet 6.2/10. Slutresultat 3–2, tipset gick in.
Slut
Gabcikovo3
Trencin B2
▾1.70
▴3.90
▴3.90
2
▴3.90
O2.5
1.43
Ja
1.48
BLGM
1.48
6.2
✓ BLGM
1.486.2
Trencin II vs Belusa, 3. liga - West, avspark 09:30. Odds: 2.38 hemma, 3.55 oavgjort, 2.62 borta. Best Tip: båda lagen gör mål, odds 1.42, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 1–1, tipset gick in.
Slut
Trencin B1
Belusa1
2.38
3.55
2.62
1
2.38
O2.5
1.44
Ja
1.42
BLGM
1.42
5.0
✓ BLGM
1.425.0
Trencin II vs Nitra, 3. liga - West, avspark 09:30. Odds: 3.70 hemma, 3.90 oavgjort, 1.72 borta. Best Tip: bortalaget vinner, odds 1.72, säkerhet 3.8/10. Slutresultat 2–4, tipset gick in.
Slut
Trencin B2
Nitra4
▴3.70
▴3.90
▾1.72
2
▾1.72
O2.5
1.42
Ja
1.46
2
▾1.72
3.8
✓ 2
▾1.723.8
Nove Zamky vs Trencin II, 3. liga - West, avspark 14:30. Odds: 1.80 hemma, 3.60 oavgjort, 3.75 borta. Best Tip: minst 3 mål i matchen, odds 1.57, säkerhet 5.1/10. Slutresultat 2–5, tipset gick in.
Slut
Nove Zamky2
Trencin B5
1.80
3.60
3.75
1
1.80
O2.5
1.57
Ja
1.54
O2.5
1.57
5.1
✓ O2.5
1.575.1
Trencin II vs Velke Ludince, 3. liga - West, avspark 09:30. Odds: 1.65 hemma, 3.90 oavgjort, 4.20 borta. Best Tip: minst 3 mål i matchen, odds 1.48, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 5–1, tipset gick in.
Slut
Trencin B5
Velke Ludince1
▴1.65
▾3.90
▴4.20
1
▴1.70
O2.5
1.48
Ja
▾1.51
O2.5
1.48
5.0
✓ O2.5
1.485.0
Spartak Myjava vs Trencin II, 3. liga - West, avspark 18:00. Odds: 1.41 hemma, 4.50 oavgjort, 5.30 borta. Best Tip: hemmalaget vinner, odds 1.41, säkerhet 8.0/10. Slutresultat 2–0, tipset gick in.
Slut
Myjava2
Trencin B0
1.41
4.50
5.30
1
1.41
O2.5
1.32
Ja
1.47
1
1.41
8.0
✓ 1
1.418.0
Malacky vs Trencin II, 3. liga - West, avspark 16:00. Odds: 2.40 hemma, 3.90 oavgjort, 2.45 borta. Best Tip: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 1.47, säkerhet 4.9/10. Slutresultat 1–0, tipset gick in.
Slut
Malacky1
Trencin B0
▾2.40
▴3.90
▴2.45
1
▾2.40
O2.5
▴1.45
Ja
▴1.46
1X
▾1.47
4.9
✓ 1X
▾1.474.9

Säsongsstatistik

3. liga - West Slovakien · Säsong 2026
13Matcher Vinstprocent 31%
Prestationsöversikt
Statistik Hemma Borta Totalt
Matcher7613
Vinster224
Oavgjorda202
Förluster347
Gjorda mål131023
Insläppta mål131124
Snitt gjorda mål1.91.71.8
Snitt insläppta mål1.91.81.8
Nollor000
Matcher utan mål235
Rekord och sviter
Största seger
Hemma5-1
Borta2-5
Största förlust
Hemma0-3
Borta2-0
Flest gjorda mål
Hemma5
Borta5
Flest insläppta mål
Hemma4
Borta3
Sviter
Vinster2
Förluster3
När målen görs (gjorda vs insläppta)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–1
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Gjorda Insläppta
Taktik och disciplin
Tidpunkt för kort
0Gula
0Röda
Gjorda mål
Över 0.562%
8 Matcher
Över 1.546%
6 Matcher
Över 2.531%
4 Matcher
Över 3.523%
3 Matcher
Över 4.515%
2 Matcher

Spelare

Inga spelardata tillgängliga

Tabell

Slovakien - 3. liga - West
# Lag S M P
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Trenčín II – prognoser och speltips

Letar du efter tips på Trenčín II? NerdyTips ger dig AI-genererade fotbollstips för Trenčín II, framtagna av vår modell NT Apex. Hittills har vi analyserat 18 matcher med Trenčín II och nått en träffsäkerhet på 83.3% för Best Tip. Tipsen täcker slutresultat, över/under, båda lagen gör mål, rätt resultat, xG, hörnor och bollinnehav.

I den aktuella 3. liga - West-säsongen har Trenčín II noterat 4 vinster, 2 oavgjorda och 7 förluster på 13 matcher, gjort 23 mål (1.8 per match) och släppt in 24, med 0 hållna nollor.

NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Trenčín II-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.

Trenčín II är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.