Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Dinamo Minsk II

Dinamo Minsk 2 Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

15
Broj prognoza
60.0%
Predvidljivost
LWLDLW
Nedavna forma
0.80
Prosjek golova
Dinamo Minsk II: barem jedan tim bez gola u 5 susreta zaredom
Dinamo Minsk II ne dobiva crveni karton u 16 susreta zaredom
Dinamo Minsk II: manje od 2.5 gola u 5 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Dinamo Minsk II vs Shakhter Soligorsk, 1. Division, početak u 11:30. Kvote: 2.32 domaćin, 3.65 neriješeno, 2.42 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.46, povjerenje 4.4/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Dinamo Minsk 20
Soligorsk2
▾2.32
▾3.65
▴2.42
2
▴2.42
O2.5
1.41
GG
1.41
X2
▴1.46
4.4
✓ X2
▴1.464.4
Dinamo Minsk II vs Molodechno-DYuSSh 4, 1. Division, početak u 15:00. Kvote: 2.32 domaćin, 3.70 neriješeno, 2.40 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.46, povjerenje 4.0/10. Konačni rezultat 1–0, tip promašen.
Kraj
Dinamo Minsk 21
Molodechno0
▾2.32
▾3.70
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
1.38
GG
1.38
X2
▴1.46
4.0
X2
▴1.464.0
Slonim vs Dinamo Minsk II, 1. Division, početak u 13:00. Kvote: 2.02 domaćin, 3.75 neriješeno, 2.92 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.52, povjerenje 3.4/10. Konačni rezultat 2–0, tip promašen.
Kraj
Slonim2
Dinamo Minsk 20
2.02
3.75
2.92
1X
1.31
O2.5
1.52
GG
1.51
O2.5
1.52
3.4
O2.5
1.523.4
Dinamo Minsk II vs Orsha, 1. Division, početak u 14:30. Kvote: 1.87 domaćin, 4.10 neriješeno, 3.05 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.31, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 0–0, tip promašen.
Kraj
Dinamo Minsk 20
Orsha0
▴1.87
4.10
▾3.05
X
4.10
O2.5
1.31
GG
1.36
O2.5
1.31
8.0
O2.5
1.318.0
Volna vs Dinamo Minsk II, 1. Division, početak u 15:30. Kvote: 2.07 domaćin, 3.90 neriješeno, 2.70 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.45, povjerenje 6.0/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Volna2
Dinamo Minsk 21
2.07
3.90
2.70
2
2.70
O2.5
▴1.45
GG
▴1.46
O2.5
▴1.45
6.0
✓ O2.5
▴1.456.0
Dinamo Minsk II vs Smorgon, 1. Division, početak u 13:00. Kvote: 2.20 domaćin, 3.55 neriješeno, 2.70 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.53, povjerenje 3.1/10. Konačni rezultat 3–2, tip promašen.
Kraj
Dinamo Minsk 23
Smorgon2
▴2.20
▾3.55
▾2.70
2
▾2.70
O2.5
1.60
GG
1.54
X2
▾1.53
3.1
X2
▾1.533.1
Orsha vs Dinamo II, 1. Division, početak u 15:30. Kvote: 2.45 domaćin, 3.65 neriješeno, 2.35 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.45, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–4, tip pogođen.
Kraj
Orsha1
Dinamo Minsk 24
▾2.45
▾3.65
▴2.35
1
▾2.45
O2.5
1.45
GG
1.43
O2.5
1.45
5.0
✓ O2.5
1.455.0
Bumprom vs Dinamo II, 1. Division, početak u 14:00. Kvote: 1.88 domaćin, 3.80 neriješeno, 3.20 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.40, povjerenje 4.3/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
BumProm Gomel2
Dinamo Minsk 21
▴1.88
3.80
▾3.20
1X
▴1.25
O2.5
1.40
GG
1.42
O2.5
1.40
4.3
✓ O2.5
1.404.3
Osipovichy vs Dinamo Minsk II, 1. Division, početak u 15:00. Kvote: 4.70 domaćin, 4.30 neriješeno, 1.50 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.51, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Osipovichy2
Dinamo Minsk 21
▴4.70
▴4.30
▾1.50
2
▾1.50
O2.5
1.51
NG
2.12
O2.5
1.51
5.0
✓ O2.5
1.515.0

Statistika sezone

1. Division Bjelorusija · Sezona 2026
28Utakmice Postotak pobjeda 39%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice141428
Pobjede6511
Remiji235
Porazi6612
Postignuti golovi212243
Primljeni golovi231841
Prosjek postignutih golova1.51.61.5
Prosjek primljenih golova1.61.31.5
Čiste mreže336
Bez postignutog gola426
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-1
Gost0-4
Najteži poraz
Domaćin0-4
Gost2-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost3
Nizovi
Pobjede2
Porazi5
Jedanaesterci
6/ 6
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
4–3
0-15
4–4
16-30
8–10
31-45
6–6
46-60
7–6
61-75
12–14
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0-154
16-303
31-458
46-605
61-7513
76-908
45Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.579%
22 utakmica
Više od 1.543%
12 utakmica
Više od 2.525%
7 utakmica
Više od 3.57%
2 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
K. Vardanyan K. Vardanyan 22 FWD -
A. Zhechko A. Zhechko 19 MID -
E. Malashevich E. Malashevich 23 MID -
D. Silinskiy D. Silinskiy 25 MID -
K. Tsepenkov K. Tsepenkov 21 MID -
M. Aleksandrov M. Aleksandrov 19 DEF -
P. Apetenok P. Apetenok 18 DEF -
A. Karatay A. Karatay 21 GK -
A. Voskoboynikov A. Voskoboynikov 19 FWD -
E. Torosyan E. Torosyan 19 FWD -
I. Sychik I. Sychik 18 FWD -
A. Samuylik A. Samuylik 19 FWD -
E. Isachenko E. Isachenko 20 MID -
D. Bekarevich D. Bekarevich 19 MID -
G. Ivanyukovich G. Ivanyukovich 18 MID -
K. Adamovich K. Adamovich 19 MID -
D. Degtyarenko D. Degtyarenko 17 MID -
A. Grabtsevich A. Grabtsevich 18 MID -
G. Sereda G. Sereda 18 MID -
A. Lutskovich A. Lutskovich 17 MID -
Y. Molchan Y. Molchan 17 MID -
A. Zablotskiy A. Zablotskiy 17 MID -
V. Lisovskiy V. Lisovskiy 20 MID -
V. Beynya V. Beynya 19 DEF -
V. Vavrinyuk V. Vavrinyuk 17 DEF -
V. Kibak V. Kibak 18 DEF -
T. Dubovik T. Dubovik 20 DEF -
V. Rusakov V. Rusakov 18 DEF -
E. Yaroshevich E. Yaroshevich 20 GK -

Tablica

Bjelorusija - 1. Division
# Momčad U G B
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Dinamo Minsk II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Dinamo Minsk II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Dinamo Minsk II koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 15 utakmica u kojima je igrala momčad Dinamo Minsk II, uz točnost Best Tip prognoza od 60.0%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni 1. Division, Dinamo Minsk II bilježi 11 pobjeda, 5 remija i 12 poraza u 28 utakmica, uz 43 postignutih golova (1.5 po utakmici) i 41 primljenih, te 6 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Dinamo Minsk II ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Dinamo Minsk II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.