Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Minsk II

Minsk 2 Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

19
Broj prognoza
57.9%
Predvidljivost
LWLLLD
Nedavna forma
1.60
Prosjek golova
Minsk II prima barem 1 gol u 8 susreta zaredom
Minsk II: više od 1.5 gola u 8 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Minsk II vs Orsha, 1. Division, početak u 11:30. Kvote: 1.82 domaćin, 3.65 neriješeno, 3.40 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.50, povjerenje 1.9/10. Konačni rezultat 1–5, tip pogođen.
Kraj
Minsk 21
Orsha5
1.82
3.65
3.40
1
1.82
O2.5
1.50
NG
2.37
O2.5
1.50
1.9
✓ O2.5
1.501.9
Volna vs Minsk II, 1. Division, početak u 14:00. Kvote: 2.15 domaćin, 3.75 neriješeno, 2.67 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.60, povjerenje 3.3/10. Konačni rezultat 1–4, tip promašen.
Kraj
Volna1
Minsk 24
2.15
3.75
2.67
2
2.67
U3.5
1.60
NG
2.57
U3.5
1.60
3.3
U3.5
1.603.3
Minsk II vs Smorgon, 1. Division, početak u 16:00. Kvote: 2.67 domaćin, 3.45 neriješeno, 2.25 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.36, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Minsk 20
Smorgon2
2.67
3.45
2.25
2
2.25
O2.5
1.67
GG
1.58
X2
1.36
8.0
✓ X2
1.368.0
Bumprom vs Minsk II, 1. Division, početak u 13:00. Kvote: 1.97 domaćin, 3.50 neriješeno, 3.20 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.49, povjerenje 5.9/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
BumProm Gomel2
Minsk 21
1.97
3.50
3.20
1
1.97
O2.5
1.49
GG
1.47
O2.5
1.49
5.9
✓ O2.5
1.495.9
Shakhter Soligorsk vs Minsk II, 1. Division, početak u 12:30. Kvote: 1.80 domaćin, 4.00 neriješeno, 3.30 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.42, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–0, tip promašen.
Kraj
Soligorsk2
Minsk 20
1.80
4.00
3.30
X2
1.82
O2.5
1.37
GG
1.42
GG
1.42
5.0
GG
1.425.0
Minsk II vs Osipovichy, 1. Division, početak u 16:00. Kvote: 1.58 domaćin, 4.20 neriješeno, 4.15 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.36, povjerenje 2.7/10. Konačni rezultat 1–1, tip promašen.
Kraj
Minsk 2 1
Osipovichy1
1.58
4.20
4.15
1
1.58
O2.5
1.36
NG
2.55
O2.5
1.36
2.7
O2.5
1.362.7
Lida vs Minsk II, 1. Division, početak u 13:00. Kvote: 1.72 domaćin, 3.90 neriješeno, 3.70 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.48, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Lida3
Minsk 22
1.72
3.90
3.70
1
1.72
O2.5
▾1.48
GG
▾1.52
O2.5
▾1.48
8.0
✓ O2.5
▾1.488.0
Minsk II vs Niva, 1. Division, početak u 14:30. Kvote: 5.15 domaćin, 5.00 neriješeno, 1.39 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.39, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 3–4, tip pogođen.
Kraj
Minsk 23
Niva4
▾5.15
▴5.00
▾1.39
2
▾1.39
O2.5
1.26
GG
1.44
2
▾1.39
8.0
✓ 2
▾1.398.0
FC Energetik-Bgu Minsk vs Minsk II, 1. Division, početak u 15:00. Kvote: 1.88 domaćin, 3.65 neriješeno, 3.35 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.48, povjerenje 5.4/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Energetik-BGU2
Minsk 21
1.88
3.65
3.35
2
3.35
O2.5
1.48
GG
1.48
O2.5
1.48
5.4
✓ O2.5
1.485.4
Minsk II vs Ostrovets FC, 1. Division, početak u 15:30. Kvote: 2.30 domaćin, 3.50 neriješeno, 2.57 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.38, povjerenje 6.2/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Minsk 21
Ostrovets2
2.30
3.50
2.57
1
2.30
O2.5
1.39
GG
1.38
GG
1.38
6.2
✓ GG
1.386.2

Statistika sezone

1. Division Bjelorusija · Sezona 2026
30Utakmice Postotak pobjeda 33%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice151530
Pobjede2810
Remiji303
Porazi10717
Postignuti golovi142842
Primljeni golovi372158
Prosjek postignutih golova0.91.91.4
Prosjek primljenih golova2.51.41.9
Čiste mreže145
Bez postignutog gola628
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin2-1
Gost0-4
Najteži poraz
Domaćin0-6
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin6
Gost3
Nizovi
Pobjede4
Porazi4
Jedanaesterci
2/ 4
50.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
4–3
0-15
8–6
16-30
5–11
31-45
7–6
46-60
8–12
61-75
8–19
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0-155
16-305
31-458
46-6013
61-7513
76-9012
61Žuti
4Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.573%
22 utakmica
Više od 1.537%
11 utakmica
Više od 2.520%
6 utakmica
Više od 3.510%
3 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
A. Radin A. Radin 17 FWD -
N. Romanov N. Romanov 18 FWD -
P. Struk P. Struk 18 FWD -
V. Malyutin V. Malyutin 20 FWD -
D. Denisenko D. Denisenko 19 MID -
S. Penchuk S. Penchuk 24 MID -
A. Bogdan A. Bogdan 19 MID -
Y. Yatsyno Y. Yatsyno 20 MID -
E. Kindruk E. Kindruk 20 MID -
A. Migdalenok A. Migdalenok 22 MID -
D. Volkovets D. Volkovets 19 MID -
K. Malitskiy K. Malitskiy 25 MID -
A. Garnastay A. Garnastay 19 MID -
Z. Drachev Z. Drachev 17 MID -
I. Ivanov I. Ivanov 20 MID -
Dmitry Morozov Dmitry Morozov 19 MID -
T. Voytekhovich T. Voytekhovich 18 MID -
M. Bondarenko M. Bondarenko 20 MID -
I. Rodionov I. Rodionov 20 MID -
R. Sitnikov R. Sitnikov 19 DEF -
V. Dobishchuk V. Dobishchuk 18 DEF -
V. Grekovich V. Grekovich 20 DEF -
A. Tumanov A. Tumanov 22 DEF -
V. Ganchuk V. Ganchuk 19 DEF -
T. Borisenkov T. Borisenkov 20 DEF -
V. Ignatjev V. Ignatjev 22 GK -
M. Sukharenko M. Sukharenko 21 GK -

Tablica

Bjelorusija - 1. Division
# Momčad U G B
1 FC Slutsk 31 61-30 66
2 Lida 31 57-44 66
3 Niva 31 81-38 65
4 FC Energetik-Bgu Minsk 31 68-36 62
5 Slonim 31 53-38 53
6 Shakhter Soligorsk 31 62-46 50
7 Molodechno-DYuSSh 4 30 48-51 45
8 Ostrovets FC 31 43-43 42
9 Bumprom 31 56-51 41
10 Volna 31 46-56 41
11 Smorgon 31 36-41 39
12 Dinamo Minsk II 29 43-43 38
13 Minsk II 30 42-58 33
14 Orsha 31 38-58 33
15 Uni Minsk 30 30-40 30
16 Gomel II 30 42-62 24
17 Osipovichy 30 34-74 23
18 BATE II 30 39-70 22

Minsk II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Minsk II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Minsk II koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 19 utakmica u kojima je igrala momčad Minsk II, uz točnost Best Tip prognoza od 57.9%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni 1. Division, Minsk II bilježi 10 pobjeda, 3 remija i 17 poraza u 30 utakmica, uz 42 postignutih golova (1.4 po utakmici) i 58 primljenih, te 5 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Minsk II ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Minsk II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.