Hopp til innhold
Nizhny Novgorod U19
Drevet av NT Apex AI

Nizhny Novgorod U19 Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk & form — oppdateres daglig.

57
Predikerte kamper
63.2%
Forutsigbarhetsgrad
DLLWLL
Nylig form
1.07
Mål / Kamp
Nizhny Novgorod U19 slapp inn minst ett mål i de siste 7 kampene
Nizhny Novgorod U19 hadde over 1.5 mål i de siste 7 kampene
Nizhny Novgorod U19 slapp inn 2+ mål i de siste 7 kampene
Ingen kommende kamper

Nizhny Novgorod U19 har ingen planlagt kamp akkurat nå. Utforsk de siste resultatene og sesongstatistikken nedenfor.

Siste kamper

Slutt
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
Fakel U190
2.10
3.55
2.87
X
3.55
O2.5
1.54
Nei
2.42
O2.5
1.54
2.0
O2.5
1.542.0
Slutt
Dinamo Moskva U19Dinamo M3
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
1.65
3.75
4.25
1
1.65
O2.5
1.38
Ja
1.43
O2.5
1.38
8.0
✓ O2.5
1.388.0
Slutt
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
Akademiya Konoplev U20Akademiya2
2.92
3.80
2.00
2
2.00
O2.5
1.30
Ja
1.33
O2.5
1.30
8.5
O2.5
1.308.5
Slutt
Almaz Antey U19Almaz A3
Nizhny Novgorod U19Nizhny N4
1.48
4.25
5.00
1
1.48
O2.5
1.34
Nei
2.52
O2.5
1.34
6.0
✓ O2.5
1.346.0
Slutt
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv4
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
1.19
6.10
8.40
1
1.19
O2.5
1.22
Ja
1.57
O2.5
1.22
8.5
✓ O2.5
1.228.5
Slutt
Nizhny Novgorod U19Nizhny N 2
Spartak Moskva U19Spartak M3
4.60
4.20
1.52
1
4.60
O2.5
1.39
Ja
1.49
1X
2.20
7.1
1X
2.207.1
Slutt
Rubin Kazan U20Rubin K2
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
3.20
4.00
1.83
2
1.83
O2.5
1.45
Ja
1.46
O2.5
1.45
7.5
O2.5
1.457.5
Slutt
Nizhny Novgorod U19Nizhny N3
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
2.37
3.35
2.57
1
2.37
O2.5
1.40
Nei
2.85
1X
1.38
3.7
✓ 1X
1.383.7
Slutt
Sochi U201
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
2.45
3.30
2.77
X
3.30
U3.5
1.48
Nei
2.47
1X
1.41
1.5
✓ 1X
1.411.5
Slutt
Nizhny Novgorod U19Nizhny N3
Baltika U190
1.58
3.54
5.43
1
1.58
U3.5
1.51
Nei
2.19
1
1.58
5.0
✓ 1
1.585.0
Slutt
Nizhny Novgorod U19Nizhny N 1
Krylya Sovetov U19Krylya U192
1.98
3.26
3.72
1
1.98
O2.5
1.50
Ja
1.45
1
1.98
5.0
1
1.985.0
Slutt
Nizhny Novgorod U19Nizhny N2
Strogino U20Strogino 2
3.92
4.45
1.66
2
1.66
O2.5
1.21
Nei
3.18
O2.5
1.21
4.9
✓ O2.5
1.214.9
Slutt
Strogino U20Strogino 1
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
1.71
4.20
3.75
1
1.71
O2.5
1.27
Nei
3.19
O2.5
1.27
6.3
O2.5
1.276.3

Nizhny N Gjennomsnittlig statistikk

Siste 10 kamper
AvslutningerPå mål / kamp
2.7
Ballbesittelse
43%
HjørnesparkSnitt per kamp
3.5
Seiersprosent
30%

Sesongstatistikk

Youth Championship Russland · Sesong 2026
20Kamper Seiersprosent 20%
Ytelsesoversikt
Statistikk Hjemme Borte Totalt
Kamper101020
Seire224
Uavgjorte123
Tap7613
Scorede mål111223
Innslupne mål302454
Snitt scorede mål1.11.21.2
Snitt innslupne mål3.02.42.7
Kamper uten baklengsmål202
Kamper uten scoring448
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme3-2
Borte3-4
Største tap
Hjemme2-9
Borte4-0
Flest scorede mål
Hjemme3
Borte4
Flest innslupne mål
Hjemme9
Borte4
Rekker
Seire2
Tap3
Straffespark
2/ 2
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
5–5
0-15
2–4
16-30
5–14
31-45
4–9
46-60
2–7
61-75
5–13
76-90
Scoret Innsluppet
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0Gule
3Røde
Scorede mål
Over 0.560%
12 Kamper
Over 1.540%
8 Kamper
Over 2.510%
2 Kamper
Over 3.55%
1 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper

Spillere

Ingen tilgjengelige spillerdata

Tabell

Russland - Youth Championship
# Lag K M P
1 CSKA Moskva U19 21 62-29 47
2 Krasnodar U19 20 64-32 46
3 Zenit U19 21 58-29 42
4 Rodina Moscow U19 21 52-26 42
5 Lokomotiv Moskva U19 20 54-27 41
6 Akademiya Konoplev U20 21 43-37 35
7 Rostov U19 21 35-39 30
8 Spartak Moskva U19 21 36-38 29
9 Almaz Antey U19 21 39-47 29
10 Dinamo Moskva U19 21 34-38 26
11 Chertanovo U20 20 24-44 20
12 Ural U20 21 25-47 19
13 Dynamo Makhachkala U19 21 28-53 18
14 Nizhny Novgorod U19 21 23-54 16
15 Rubin Kazan U20 20 24-44 15
16 Fakel U19 21 24-41 13

Tips og prognoser for Nizhny Novgorod U19

Leter du etter tips for Nizhny Novgorod U19? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Nizhny Novgorod U19, drevet av vår algoritme NT Apex. Til nå har vi analysert 57 kamper med Nizhny Novgorod U19, med en treffsikkerhet for beste tips på 63.2%. Tipsene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Riktig resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

I den nåværende Youth Championship-sesongen har Nizhny Novgorod U19 oppnådd 4 seire, 3 uavgjort og 13 tap i 20 kamper, scoret 23 mål (1.2 per kamp) og sluppet inn 54, med 2 kamper uten innslupne mål.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for Nizhny Novgorod U19 forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.

Nizhny Novgorod U19 er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 160 ligaer.