Към съдържанието
Nizhny Novgorod U19
С технологията на NT Apex AI

Nizhny Novgorod U19 Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

57
Прогнозирани мачове
63.2%
Ниво на предвидимост
DLLWLL
Скорошна форма
1.07
Голове / мач
Nizhny Novgorod U19 допусна поне 1 гол в последните 7 мача
Nizhny Novgorod U19 имаше над 1.5 гола в последните 7 мача
Nizhny Novgorod U19 допусна 2+ гола в последните 7 мача
Няма предстоящи мачове

Nizhny Novgorod U19 няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Край
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
Fakel U190
2.10
3.55
2.87
X
3.55
O2.5
1.54
Не
2.42
O2.5
1.54
2.0
O2.5
1.542.0
Край
Dinamo Moskva U19Dinamo M3
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
1.65
3.75
4.25
1
1.65
O2.5
1.38
Да
1.43
O2.5
1.38
8.0
✓ O2.5
1.388.0
Край
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
Akademiya Konoplev U20Akademiya2
2.92
3.80
2.00
2
2.00
O2.5
1.30
Да
1.33
O2.5
1.30
8.5
O2.5
1.308.5
Край
Almaz Antey U19Almaz A3
Nizhny Novgorod U19Nizhny N4
1.48
4.25
5.00
1
1.48
O2.5
1.34
Не
2.52
O2.5
1.34
6.0
✓ O2.5
1.346.0
Край
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv4
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
1.19
6.10
8.40
1
1.19
O2.5
1.22
Да
1.57
O2.5
1.22
8.5
✓ O2.5
1.228.5
Край
Nizhny Novgorod U19Nizhny N 2
Spartak Moskva U19Spartak M3
4.60
4.20
1.52
1
4.60
O2.5
1.39
Да
1.49
1X
2.20
7.1
1X
2.207.1
Край
Rubin Kazan U20Rubin K2
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
3.20
4.00
1.83
2
1.83
O2.5
1.45
Да
1.46
O2.5
1.45
7.5
O2.5
1.457.5
Край
Nizhny Novgorod U19Nizhny N3
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
2.37
3.35
2.57
1
2.37
O2.5
1.40
Не
2.85
1X
1.38
3.7
✓ 1X
1.383.7
Край
Sochi U201
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
2.45
3.30
2.77
X
3.30
U3.5
1.48
Не
2.47
1X
1.41
1.5
✓ 1X
1.411.5
Край
Nizhny Novgorod U19Nizhny N3
Baltika U190
1.58
3.54
5.43
1
1.58
U3.5
1.51
Не
2.19
1
1.58
5.0
✓ 1
1.585.0
Край
Nizhny Novgorod U19Nizhny N 1
Krylya Sovetov U19Krylya U192
1.98
3.26
3.72
1
1.98
O2.5
1.50
Да
1.45
1
1.98
5.0
1
1.985.0
Край
Nizhny Novgorod U19Nizhny N2
Strogino U20Strogino 2
3.92
4.45
1.66
2
1.66
O2.5
1.21
Не
3.18
O2.5
1.21
4.9
✓ O2.5
1.214.9
Край
Strogino U20Strogino 1
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
1.71
4.20
3.75
1
1.71
O2.5
1.27
Не
3.19
O2.5
1.27
6.3
O2.5
1.276.3

Nizhny N Средни статистики

Последни 10 мача
УдариТочни удари / мач
2.7
Владение
43%
КорнериСредно на мач
3.5
Процент победи
30%

Статистики за сезона

Youth Championship Русия · Сезон 2026
20Мачове Процент победи 20%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове101020
Победи224
Равенства123
Загуби7613
Вкарани голове111223
Допуснати голове302454
Средно вкарани голове1.11.21.2
Средно допуснати голове3.02.42.7
Мачове без допуснат гол202
Мачове без отбелязан гол448
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин3-2
Гост3-4
Най-тежка загуба
Домакин2-9
Гост4-0
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост4
Най-много допуснати голове
Домакин9
Гост4
Серии
Победи2
Загуби3
Дузпи
2/ 2
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
5–5
0-15
2–4
16-30
5–14
31-45
4–9
46-60
2–7
61-75
5–13
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
3Червени
Отбелязани голове
Над 0.560%
12 мача
Над 1.540%
8 мача
Над 2.510%
2 мача
Над 3.55%
1 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Русия - Youth Championship
# Отбор М Г Т
1 CSKA Moskva U19 21 62-29 47
2 Krasnodar U19 20 64-32 46
3 Zenit U19 21 58-29 42
4 Rodina Moscow U19 21 52-26 42
5 Lokomotiv Moskva U19 20 54-27 41
6 Akademiya Konoplev U20 21 43-37 35
7 Rostov U19 21 35-39 30
8 Spartak Moskva U19 21 36-38 29
9 Almaz Antey U19 21 39-47 29
10 Dinamo Moskva U19 21 34-38 26
11 Chertanovo U20 20 24-44 20
12 Ural U20 21 25-47 19
13 Dynamo Makhachkala U19 21 28-53 18
14 Nizhny Novgorod U19 21 23-54 16
15 Rubin Kazan U20 20 24-44 15
16 Fakel U19 21 24-41 13

Прогнози и съвети за залагания за Nizhny Novgorod U19

Търсите прогнози за Nizhny Novgorod U19? NerdyTips предлага футболни прогнози за Nizhny Novgorod U19, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 57 мача с участието на Nizhny Novgorod U19 с точност на най-добрата прогноза от 63.2%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Youth Championship Nizhny Novgorod U19 записа 4 победи, 3 равенства и 13 загуби в 20 мача, отбелязвайки 23 гола (1.2 на мач) и допускайки 54, при 2 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Nizhny Novgorod U19 остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Nizhny Novgorod U19 е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 160 лиги.