Langkau ke kandungan
Nizhny Novgorod U19
Dikuasakan oleh NT Apex AI

Nizhny Novgorod U19 Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

57
Perlawanan Diramal
63.2%
Kadar Kebolehramalan
DLLWLL
Prestasi Terkini
1.07
Gol / Perlawanan
Nizhny Novgorod U19 dibolosi sekurang-kurangnya 1 gol dalam 7 perlawanan terakhir
Nizhny Novgorod U19 mencatat lebih 1.5 gol dalam 7 perlawanan terakhir
Nizhny Novgorod U19 dibolosi 2+ gol dalam 7 perlawanan terakhir
Tiada perlawanan akan datang

Nizhny Novgorod U19 tidak mempunyai perlawanan yang dijadualkan buat masa ini. Terokai keputusan terkini dan statistik musim mereka di bawah.

Perlawanan Terkini

Tamat
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
Fakel U190
2.10
3.55
2.87
X
3.55
O2.5
1.54
Tidak
2.42
O2.5
1.54
2.0
O2.5
1.542.0
Tamat
Dinamo Moskva U19Dinamo M3
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
1.65
3.75
4.25
1
1.65
O2.5
1.38
Ya
1.43
O2.5
1.38
8.0
✓ O2.5
1.388.0
Tamat
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
Akademiya Konoplev U20Akademiya2
2.92
3.80
2.00
2
2.00
O2.5
1.30
Ya
1.33
O2.5
1.30
8.5
O2.5
1.308.5
Tamat
Almaz Antey U19Almaz A3
Nizhny Novgorod U19Nizhny N4
1.48
4.25
5.00
1
1.48
O2.5
1.34
Tidak
2.52
O2.5
1.34
6.0
✓ O2.5
1.346.0
Tamat
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv4
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
1.19
6.10
8.40
1
1.19
O2.5
1.22
Ya
1.57
O2.5
1.22
8.5
✓ O2.5
1.228.5
Tamat
Nizhny Novgorod U19Nizhny N 2
Spartak Moskva U19Spartak M3
4.60
4.20
1.52
1
4.60
O2.5
1.39
Ya
1.49
1X
2.20
7.1
1X
2.207.1
Tamat
Rubin Kazan U20Rubin K2
Nizhny Novgorod U19Nizhny N0
3.20
4.00
1.83
2
1.83
O2.5
1.45
Ya
1.46
O2.5
1.45
7.5
O2.5
1.457.5
Tamat
Nizhny Novgorod U19Nizhny N3
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
2.37
3.35
2.57
1
2.37
O2.5
1.40
Tidak
2.85
1X
1.38
3.7
✓ 1X
1.383.7
Tamat
Sochi U201
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
2.45
3.30
2.77
X
3.30
U3.5
1.48
Tidak
2.47
1X
1.41
1.5
✓ 1X
1.411.5
Tamat
Nizhny Novgorod U19Nizhny N3
Baltika U190
1.58
3.54
5.43
1
1.58
U3.5
1.51
Tidak
2.19
1
1.58
5.0
✓ 1
1.585.0
Tamat
Nizhny Novgorod U19Nizhny N 1
Krylya Sovetov U19Krylya U192
1.98
3.26
3.72
1
1.98
O2.5
1.50
Ya
1.45
1
1.98
5.0
1
1.985.0
Tamat
Nizhny Novgorod U19Nizhny N2
Strogino U20Strogino 2
3.92
4.45
1.66
2
1.66
O2.5
1.21
Tidak
3.18
O2.5
1.21
4.9
✓ O2.5
1.214.9
Tamat
Strogino U20Strogino 1
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
1.71
4.20
3.75
1
1.71
O2.5
1.27
Tidak
3.19
O2.5
1.27
6.3
O2.5
1.276.3

Nizhny N Statistik Purata

10 Perlawanan Terakhir
PercubaanTepat sasaran / perlawanan
2.7
Penguasaan bola
43%
Sepakan penjuruPurata setiap perlawanan
3.5
Kadar Kemenangan
30%

Statistik Musim

Youth Championship Rusia · Musim 2026
20Perlawanan Kadar Kemenangan 20%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan101020
Menang224
Seri123
Kalah7613
Gol Dijaringkan111223
Gol Dibolosi302454
Purata Gol Dijaringkan1.11.21.2
Purata Gol Dibolosi3.02.42.7
Tanpa Bolos202
Tidak Menjaringkan Gol448
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah3-2
Pelawat3-4
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah2-9
Pelawat4-0
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah3
Pelawat4
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah9
Pelawat4
Rentetan
Menang2
Kalah3
Sepakan Penalti
2/ 2
100.00% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
5–5
0-15
2–4
16-30
5–14
31-45
4–9
46-60
2–7
61-75
5–13
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
0Kuning
3Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.560%
12 Perlawanan
Lebih 1.540%
8 Perlawanan
Lebih 2.510%
2 Perlawanan
Lebih 3.55%
1 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Rusia - Youth Championship
# Pasukan P G M
1 CSKA Moskva U19 21 62-29 47
2 Krasnodar U19 20 64-32 46
3 Zenit U19 21 58-29 42
4 Rodina Moscow U19 21 52-26 42
5 Lokomotiv Moskva U19 20 54-27 41
6 Akademiya Konoplev U20 21 43-37 35
7 Rostov U19 21 35-39 30
8 Spartak Moskva U19 21 36-38 29
9 Almaz Antey U19 21 39-47 29
10 Dinamo Moskva U19 21 34-38 26
11 Chertanovo U20 20 24-44 20
12 Ural U20 21 25-47 19
13 Dynamo Makhachkala U19 21 28-53 18
14 Nizhny Novgorod U19 21 23-54 16
15 Rubin Kazan U20 20 24-44 15
16 Fakel U19 21 24-41 13

Ramalan & Tips Pertaruhan Nizhny Novgorod U19

Mencari ramalan Nizhny Novgorod U19? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Nizhny Novgorod U19 dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 57 perlawanan melibatkan Nizhny Novgorod U19 dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 63.2%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim Youth Championship semasa, Nizhny Novgorod U19 mencatatkan 4 kemenangan, 3 seri dan 13 kekalahan dalam 20 perlawanan, menjaringkan 23 gol (1.2 setiap perlawanan) dan dibolosi 54 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Nizhny Novgorod U19 yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Nizhny Novgorod U19 hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 160 liga.