Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
NSÍ II

NSÍ II Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

4
Broj prognoza
–
Predvidljivost
LLLLLL
Nedavna forma
1.20
Prosjek golova
NSÍ II: više od 2.5 gola u 83% zadnjih 12 susreta
NSÍ II je bez pobjede u gostima u 6 susreta zaredom
NSÍ II prima barem 1 gol u 14 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, početak u 18:00. Kvote: 3.45 domaćin, 4.65 neriješeno, 1.70 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.28, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–1, tip promašen.
Kraj
NSI II0
Vikingur Gota 21
▴3.45
▾4.65
▴1.70
2
▴1.70
O3.5
1.57
GG
▾1.28
GG
▾1.28
5.0
GG
▾1.285.0
Hoyvik vs NSI II, 1. Deild, početak u 15:00. Kvote: 2.60 domaćin, 3.65 neriješeno, 2.35 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.27, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–0, tip promašen.
Kraj
Hoyvik2
NSI II0
▴2.60
▾3.65
▴2.35
X2
▾1.43
O2.5
▾1.27
GG
▾1.29
O2.5
▾1.27
5.0
O2.5
▾1.275.0
B36 II vs NSI II, 1. Deild, početak u 18:00. Kvote: 1.78 domaćin, 3.95 neriješeno, 3.60 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.30, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 5–2, tip pogođen.
Kraj
B36 II5
NSI II2
▾1.78
▾3.95
▴3.60
2
▴3.60
O3.5
▾1.67
GG
▴1.30
GG
▴1.30
5.0
✓ GG
▴1.305.0
NSI II vs IF II, 1. Deild, početak u 18:00. Kvote: 3.60 domaćin, 4.10 neriješeno, 1.76 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.27, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
NSI II1
IF II2
▴3.60
▴4.10
▾1.76
2
▾1.76
O3.5
1.60
GG
1.27
GG
1.27
5.0
✓ GG
1.275.0
NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, početak u 12:00. Kvote: 4.20 domaćin, 4.45 neriješeno, 1.60 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.60, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–4, tip pogođen.
Kraj
NSI II1
Vikingur Gota 24
▾4.20
▾4.45
▴1.60
2
▴1.60
O3.5
1.69
GG
▾1.34
2
▴1.60
5.0
✓ 2
▴1.605.0
Kvote: 2.60 domaćin, 4.60 neriješeno, 2.05 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.32, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 1–3.
Kraj
NSI II1
B36 II3
2.60
4.60
2.05
2
2.05
O3.5
1.77
GG
1.32
GG
1.32
8.5
GG
1.328.5
Kvote: 3.50 domaćin, 5.10 neriješeno, 1.64 gost. Best Tip: barem jedan tim ne daje gol, kvota 3.10, povjerenje 7.0/10. Konačni rezultat 1–3.
Kraj
NSI II1
KI II3
3.50
5.10
1.64
2
1.64
O2.5
1.25
NG
3.10
NG
3.10
7.0
NG
3.107.0
Kvote: 1.32 domaćin, 5.45 neriješeno, 6.60 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.26, povjerenje 7.6/10. Konačni rezultat 6–0.
Kraj
B716
NSI II0
1.32
5.45
6.60
1
1.32
O2.5
1.26
GG
1.45
O2.5
1.26
7.6
O2.5
1.267.6

Statistika sezone

1. Deild Farski Otoci · Sezona 2026
26Utakmice Postotak pobjeda 27%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice131326
Pobjede437
Remiji145
Porazi8614
Postignuti golovi201636
Primljeni golovi283159
Prosjek postignutih golova1.51.21.4
Prosjek primljenih golova2.22.42.3
Čiste mreže112
Bez postignutog gola437
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin4-1
Gost0-3
Najteži poraz
Domaćin0-5
Gost7-0
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin5
Gost7
Nizovi
Pobjede4
Porazi4
Jedanaesterci
1/ 1
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
10–6
0-15
6–10
16-30
5–14
31-45
4–10
46-60
4–6
61-75
9–8
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
1Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.573%
19 utakmica
Više od 1.538%
10 utakmica
Više od 2.519%
5 utakmica
Više od 3.58%
2 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Farski Otoci - 1. Deild
# Momčad U G B
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

U tekućoj sezoni 1. Deild, NSÍ II bilježi 7 pobjeda, 5 remija i 14 poraza u 26 utakmica, uz 36 postignutih golova (1.4 po utakmici) i 59 primljenih, te 2 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za NSÍ II ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

NSÍ II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.