Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Western United II

Western United II Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

22
Prognozirane utakmice
77.3%
Razina predvidljivosti
LLLLWW
Nedavna forma
1.93
Golovi / Utakmica
Western United II ima preko 2.5 gola u 92% zadnjih 12 utakmica
Western United II gubi zadnjih 4 utakmica
Western United II ima preko 2.5 gola u zadnjih 6 utakmica
Nema nadolazećih utakmica

Western United II trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Zadnje utakmice

Melbourne Knights vs Western United II, Victoria NPL 2, početak u 11:30. Kvote: 1.26 domaćin, 6.60 neriješeno, 9.80 gost. Najbolji tip: pobjeda domaćina, kvota 1.26, povjerenje 7.2/10. Konačni rezultat 4–2, prognoza pogođena.
Kraj
Melbourne KnightsMelbourne4
Western United IIWestern II2
▴1.26
▾6.60
9.80
1
▴1.26
O3.5
▴1.64
GG
▾1.63
1
▴1.26
7.2
✓ 1
▴1.267.2
Brunswick City vs Western United II, Victoria NPL 2, početak u 11:30. Kvote: 1.93 domaćin, 4.30 neriješeno, 3.20 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.28, povjerenje 7.0/10. Konačni rezultat 5–0, prognoza pogođena.
Kraj
Brunswick City5
Western United IIWestern II0
▾1.93
▴4.30
▴3.20
1
▾1.93
O2.5
1.28
GG
▴1.31
O2.5
1.28
7.0
✓ O2.5
1.287.0
Western United II vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, početak u 05:00. Kvote: 4.10 domaćin, 4.60 neriješeno, 1.62 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.26, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 2–4, prognoza pogođena.
Kraj
Western United IIWestern II2
Bulleen LionsBulleen4
▴4.10
▴4.60
▾1.62
2
▾1.62
O2.5
▾1.26
GG
1.33
O2.5
▾1.26
8.0
✓ O2.5
▾1.268.0
Brunswick Juventus FC vs Western United II, Victoria NPL 2, početak u 11:30. Kvote: 1.44 domaćin, 5.20 neriješeno, 6.20 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.27, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 5–4, prognoza pogođena.
Kraj
Brunswick Juventus FCBrunswick J5
Western United IIWestern II4
▾1.44
▴5.20
▴6.20
1
▾1.44
O2.5
▾1.27
GG
▴1.51
O2.5
▾1.27
8.0
✓ O2.5
▾1.278.0
Western United II vs Melbourne Victory II, Victoria NPL 2, početak u 05:00. Kvote: 4.85 domaćin, 4.65 neriješeno, 1.61 gost. Najbolji tip: najmanje 4 gola u utakmici, kvota 1.70, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 3–2, prognoza pogođena.
Kraj
Western United IIWestern II3
Melbourne Victory IIMelbourne II2
▴4.85
▴4.65
▾1.61
2
▾1.61
O3.5
▾1.70
GG
▴1.34
O3.5
▾1.70
8.0
✓ O3.5
▾1.708.0
Eltham Redbacks FC vs Western United II, Victoria NPL 2, početak u 11:30. Kvote: 1.72 domaćin, 4.40 neriješeno, 3.80 gost. Najbolji tip: pobjeda domaćina, kvota 1.72, povjerenje 7.4/10. Konačni rezultat 3–4, prognoza nije pogođena.
Kraj
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks3
Western United IIWestern II4
▴1.72
4.40
▾3.80
1
▴1.72
O3.5
▾1.82
GG
▾1.34
1
▴1.72
7.4
1
▴1.727.4
Western United II vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, početak u 05:00. Kvote: 1.45 domaćin, 4.60 neriješeno, 5.50 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.40, povjerenje 4.7/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza nije pogođena.
Kraj
Western United IIWestern II0
Port MelbournePort M0
▴1.45
▾4.60
▾5.50
1
▴1.45
O2.5
▴1.40
NG
▾2.32
O2.5
▴1.40
4.7
O2.5
▴1.404.7

Statistika sezone

Victoria NPL 2 Australija · Sezona 2026
22Utakmice Postotak pobjeda 36%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice111122
Pobjede538
Remiji101
Porazi5813
Postignuti golovi232144
Primljeni golovi243559
Prosjek postignutih golova2.11.92.0
Prosjek primljenih golova2.23.22.7
Utakmice bez primljenog gola202
Utakmice bez postignutog gola235
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin6-3
Gost3-4
Najteži poraz
Domaćin2-4
Gost5-0
Najviše postignutih golova
Domaćin6
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost5
Nizovi
Pobjede2
Porazi5
Jedanaesterci
1/ 1
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
8–7
0-15
10–11
16-30
3–3
31-45
11–10
46-60
5–13
61-75
5–12
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.577%
17 utakmica
Više od 1.559%
13 utakmica
Više od 2.536%
8 utakmica
Više od 3.518%
4 utakmica
Više od 4.55%
1 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Australija - Victoria NPL 2
# Ekipa U G B
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Western United II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Western United II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Western United II generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 22 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Western United II, uz točnost najboljeg tipa od 77.3%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Victoria NPL 2, Western United II bilježi 8 pobjeda, 1 remija i 13 poraza u 22 utakmica, uz 44 postignutih golova (2.0 po utakmici) i 59 primljenih, te 2 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Western United II prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Western United II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.