Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Western United II

Western United II Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

22
Prognozirane utakmice
77.3%
Stepen predvidljivosti
LLLLWW
Trenutna forma
1.93
Golovi / Meč
Western United II je imao više od 2.5 gola u 92% od poslednjih 12 utakmica
Western United II je izgubio poslednjih 4 utakmica
Western United II je imao više od 2.5 gola u poslednjih 6 utakmica
Nema predstojećih utakmica

Western United II trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Poslednji mečevi

Melbourne Knights vs Western United II, Victoria NPL 2, početak u 11:30. Kvote: 1.26 domaćin, 6.60 nerešeno, 9.80 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.26, poverenje 7.2/10. Konačan rezultat 4–2, tip pogođen.
Kraj
Melbourne KnightsMelbourne4
Western United IIWestern II2
▴1.26
▾6.60
9.80
1
▴1.26
O3.5
▴1.64
GG
▾1.63
1
▴1.26
7.2
✓ 1
▴1.267.2
Brunswick City vs Western United II, Victoria NPL 2, početak u 11:30. Kvote: 1.93 domaćin, 4.30 nerešeno, 3.20 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.28, poverenje 7.0/10. Konačan rezultat 5–0, tip pogođen.
Kraj
Brunswick City5
Western United IIWestern II0
▾1.93
▴4.30
▴3.20
1
▾1.93
O2.5
1.28
GG
▴1.31
O2.5
1.28
7.0
✓ O2.5
1.287.0
Western United II vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, početak u 05:00. Kvote: 4.10 domaćin, 4.60 nerešeno, 1.62 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.26, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–4, tip pogođen.
Kraj
Western United IIWestern II2
Bulleen LionsBulleen4
▴4.10
▴4.60
▾1.62
2
▾1.62
O2.5
▾1.26
GG
1.33
O2.5
▾1.26
8.0
✓ O2.5
▾1.268.0
Brunswick Juventus FC vs Western United II, Victoria NPL 2, početak u 11:30. Kvote: 1.44 domaćin, 5.20 nerešeno, 6.20 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.27, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 5–4, tip pogođen.
Kraj
Brunswick Juventus FCBrunswick J5
Western United IIWestern II4
▾1.44
▴5.20
▴6.20
1
▾1.44
O2.5
▾1.27
GG
▴1.51
O2.5
▾1.27
8.0
✓ O2.5
▾1.278.0
Western United II vs Melbourne Victory II, Victoria NPL 2, početak u 05:00. Kvote: 4.85 domaćin, 4.65 nerešeno, 1.61 gost. Najbolji tip: preko 3.5 golova, kvota 1.70, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Western United IIWestern II3
Melbourne Victory IIMelbourne II2
▴4.85
▴4.65
▾1.61
2
▾1.61
O3.5
▾1.70
GG
▴1.34
O3.5
▾1.70
8.0
✓ O3.5
▾1.708.0
Eltham Redbacks FC vs Western United II, Victoria NPL 2, početak u 11:30. Kvote: 1.72 domaćin, 4.40 nerešeno, 3.80 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.72, poverenje 7.4/10. Konačan rezultat 3–4, tip nije pogođen.
Kraj
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks3
Western United IIWestern II4
▴1.72
4.40
▾3.80
1
▴1.72
O3.5
▾1.82
GG
▾1.34
1
▴1.72
7.4
1
▴1.727.4
Western United II vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, početak u 05:00. Kvote: 1.45 domaćin, 4.60 nerešeno, 5.50 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.40, poverenje 4.7/10. Konačan rezultat 0–0, tip nije pogođen.
Kraj
Western United IIWestern II0
Port MelbournePort M0
▴1.45
▾4.60
▾5.50
1
▴1.45
O2.5
▴1.40
NG
▾2.32
O2.5
▴1.40
4.7
O2.5
▴1.404.7

Statistika sezone

Victoria NPL 2 Australija · Sezona 2026
22Utakmice Procenat pobeda 36%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice111122
Pobede538
Nerešeno101
Porazi5813
Postignuti golovi232144
Primljeni golovi243559
Prosek postignutih golova2.11.92.0
Prosek primljenih golova2.23.22.7
Utakmice bez primljenog gola202
Utakmice bez postignutog gola235
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin6-3
Gost3-4
Najveći poraz
Domaćin2-4
Gost5-0
Najviše postignutih golova
Domaćin6
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost5
Serije
Pobede2
Porazi5
Penali
1/ 1
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
8–7
0-15
10–11
16-30
3–3
31-45
11–10
46-60
5–13
61-75
5–12
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.577%
17 Utakmice
Preko 1.559%
13 Utakmice
Preko 2.536%
8 Utakmice
Preko 3.518%
4 Utakmice
Preko 4.55%
1 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Australija - Victoria NPL 2
# Tim O G B
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Western United II prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Western United II prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Western United II generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 22 utakmica sa učešćem Western United II, uz tačnost najboljeg tipa od 77.3%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni Victoria NPL 2, Western United II beleži 8 pobeda, 1 remija i 13 poraza u 22 utakmica, uz 44 postignutih golova (2.0 po utakmici) i 59 primljenih, sa 2 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Western United II prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Western United II je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.