Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Western United II

Western United II Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

22
Voorspelde wedstrijden
77.3%
Voorspelbaarheid
LLLLWW
Recente Vorm
1.93
Goals / Wedstrijd
Western United II had meer dan 2.5 doelpunten in 92% van de laatste 12 wedstrijden
Western United II verloor de laatste 4 wedstrijden
Western United II had meer dan 2.5 doelpunten in de laatste 6 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

Western United II heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Melbourne Knights vs Western United II, Victoria NPL 2, aftrap 11:30. Quoteringen: 1.26 thuis, 6.60 gelijkspel, 9.80 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.26, vertrouwen 7.2/10. Eindstand 4–2, tip uitgekomen.
Eind
Melbourne KnightsMelbourne4
Western United IIWestern II2
▴1.26
▾6.60
9.80
1
▴1.26
O3.5
▴1.64
Ja
▾1.63
1
▴1.26
7.2
✓ 1
▴1.267.2
Brunswick City vs Western United II, Victoria NPL 2, aftrap 11:30. Quoteringen: 1.93 thuis, 4.30 gelijkspel, 3.20 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.28, vertrouwen 7.0/10. Eindstand 5–0, tip uitgekomen.
Eind
Brunswick City5
Western United IIWestern II0
▾1.93
▴4.30
▴3.20
1
▾1.93
O2.5
1.28
Ja
▴1.31
O2.5
1.28
7.0
✓ O2.5
1.287.0
Western United II vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, aftrap 05:00. Quoteringen: 4.10 thuis, 4.60 gelijkspel, 1.62 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.26, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–4, tip uitgekomen.
Eind
Western United IIWestern II2
Bulleen LionsBulleen4
▴4.10
▴4.60
▾1.62
2
▾1.62
O2.5
▾1.26
Ja
1.33
O2.5
▾1.26
8.0
✓ O2.5
▾1.268.0
Brunswick Juventus FC vs Western United II, Victoria NPL 2, aftrap 11:30. Quoteringen: 1.44 thuis, 5.20 gelijkspel, 6.20 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.27, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 5–4, tip uitgekomen.
Eind
Brunswick Juventus FCBrunswick J5
Western United IIWestern II4
▾1.44
▴5.20
▴6.20
1
▾1.44
O2.5
▾1.27
Ja
▴1.51
O2.5
▾1.27
8.0
✓ O2.5
▾1.278.0
Western United II vs Melbourne Victory II, Victoria NPL 2, aftrap 05:00. Quoteringen: 4.85 thuis, 4.65 gelijkspel, 1.61 uit. Beste tip: minimaal 4 doelpunten gescoord, quotering 1.70, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 3–2, tip uitgekomen.
Eind
Western United IIWestern II3
Melbourne Victory IIMelbourne II2
▴4.85
▴4.65
▾1.61
2
▾1.61
O3.5
▾1.70
Ja
▴1.34
O3.5
▾1.70
8.0
✓ O3.5
▾1.708.0
Eltham Redbacks FC vs Western United II, Victoria NPL 2, aftrap 11:30. Quoteringen: 1.72 thuis, 4.40 gelijkspel, 3.80 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.72, vertrouwen 7.4/10. Eindstand 3–4, tip niet uitgekomen.
Eind
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks3
Western United IIWestern II4
▴1.72
4.40
▾3.80
1
▴1.72
O3.5
▾1.82
Ja
▾1.34
1
▴1.72
7.4
1
▴1.727.4
Western United II vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, aftrap 05:00. Quoteringen: 1.45 thuis, 4.60 gelijkspel, 5.50 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.40, vertrouwen 4.7/10. Eindstand 0–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Western United IIWestern II0
Port MelbournePort M0
▴1.45
▾4.60
▾5.50
1
▴1.45
O2.5
▴1.40
Nee
▾2.32
O2.5
▴1.40
4.7
O2.5
▴1.404.7

Seizoensstatistieken

Victoria NPL 2 Australië · Seizoen 2026
22Wedstrijden Winstpercentage 36%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden111122
Overwinningen538
Gelijkspelen101
Nederlagen5813
Doelpunten voor232144
Doelpunten tegen243559
Gem. doelpunten voor2.11.92.0
Gem. doelpunten tegen2.23.22.7
Clean sheets202
Wedstrijden zonder doelpunt235
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis6-3
Uit3-4
Zwaarste nederlaag
Thuis2-4
Uit5-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis6
Uit4
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit5
Reeksen
Winst2
Verlies5
Strafschoppen
1/ 1
100.00% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
8–7
0-15
10–11
16-30
3–3
31-45
11–10
46-60
5–13
61-75
5–12
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0Geel
2Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.577%
17 Wedstrijden
Boven 1.559%
13 Wedstrijden
Boven 2.536%
8 Wedstrijden
Boven 3.518%
4 Wedstrijden
Boven 4.55%
1 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Australië - Victoria NPL 2
# Team G D P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Western United II voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Western United II voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Western United II op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 22 wedstrijden met Western United II geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 77.3%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige Victoria NPL 2-seizoen heeft Western United II 8 overwinningen, 1 gelijkspelen en 13 nederlagen behaald in 22 wedstrijden, met 44 doelpunten gescoord (2.0 per wedstrijd) en 59 tegendoelpunten, met 2 clean sheets.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Western United II voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Western United II is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.