Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Huy

Huy Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

22
Elemzett mérkőzések
63.6%
Kiszámíthatóság
LWDDLW
Legutóbbi forma
1.87
Gólok / mérkőzés
Huy gólt szerzett az utóbbi 8 mérkőzésen
Huy legalább 1 gólt kapott az utóbbi 11 mérkőzésen
Huy utóbbi 8 mérkőzésén mindkét csapat gólt szerzett
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

La Calamine vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, kezdés 18:30. Odds: hazai 2.77, döntetlen 3.60, vendég 2.02. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.69, megbízhatóság 6.2/10. Végeredmény 4–1, a tipp bejött.
Vége
La Calamine4
Huy1
2.77
3.60
2.02
2
2.02
O2.5
1.76
Igen
1.69
BTTS
1.69
6.2
✓ BTTS
1.696.2
RUS Binche vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.40, döntetlen 3.70, vendég 2.32. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.62, megbízhatóság 6.0/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Vége
Binche1
Huy2
2.40
3.70
2.32
1
2.40
O2.5
1.69
Igen
1.62
BTTS
1.62
6.0
✓ BTTS
1.626.0
Huy vs Crossing Schaerbeek, Second Amateur Division - ACFF, kezdés 19:00. Odds: hazai 3.60, döntetlen 3.90, vendég 1.71. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.44, megbízhatóság 7.5/10. Végeredmény 2–2, a tipp bejött.
Vége
Huy2
Crossing2
3.60
3.90
1.71
2
1.71
O2.5
1.44
Igen
1.46
O2.5
1.44
7.5
✓ O2.5
1.447.5
Ostiches vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, kezdés 18:30. Odds: hazai 1.92, döntetlen 3.75, vendég 3.00. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.57, megbízhatóság 4.4/10. Végeredmény 1–1, a tipp nem jött be.
Vége
Ostiches1
Huy1
1.92
3.75
3.00
1
1.92
O2.5
1.57
Igen
1.54
O2.5
1.57
4.4
O2.5
1.574.4
Huy vs Jette, Second Amateur Division - ACFF, kezdés 18:30. Odds: hazai 2.47, döntetlen 3.70, vendég 2.25. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.40, megbízhatóság 7.3/10. Végeredmény 1–3, a tipp bejött.
Vége
Huy1
Jette3
2.47
3.70
2.25
2
2.25
O2.5
1.37
Igen
1.36
X2
1.40
7.3
✓ X2
1.407.3
Huy vs Braine, Second Amateur Division - ACFF, kezdés 18:30. Odds: hazai 2.17, döntetlen 4.00, vendég 2.45. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.52, megbízhatóság 7.3/10. Végeredmény 2–1, a tipp nem jött be.
Vége
Huy2
Braine1
2.17
4.00
2.45
2
2.45
U3.5
1.37
Nem
2.05
X2
1.52
7.3
X2
1.527.3
Stockay-Warfusee vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, kezdés 17:00. Odds: hazai 2.05, döntetlen 3.65, vendég 3.05. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.53, megbízhatóság 3.4/10. Végeredmény 2–0, a tipp nem jött be.
Vége
Stockay-Warfu2
Huy0
2.05
3.65
3.05
1X
▾1.31
O2.5
▴1.53
Igen
▴1.47
O2.5
▴1.53
3.4
O2.5
▴1.533.4

Szezonstatisztikák

Second Amateur Division - ACFF Belgium · Szezon 2026
11Mérkőzések Győzelmi arány 45%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések5611
Győzelmek325
Döntetlenek112
Vereségek134
Lőtt gólok14620
Kapott gólok81220
Lőtt gólok átlaga2.81.01.8
Kapott gólok átlaga1.62.01.8
Kapott gól nélküli mérkőzések011
Gól nélküli mérkőzések011
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai6-1
Vendég1-2
Legnagyobb vereség
Hazai1-3
Vendég4-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai6
Vendég2
Legtöbb kapott gól
Hazai3
Vendég4
Sorozatok
Győzelmek3
Vereségek1
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.591%
10 Mérkőzések
Több mint 1.545%
5 Mérkőzések
Több mint 2.518%
2 Mérkőzések
Több mint 3.59%
1 Mérkőzések
Több mint 4.59%
1 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Belgium - Second Amateur Division - ACFF
# Csapat M G P
1 Crossing Schaerbeek 11 31-15 23
2 SG-Tertre-Hautrage 11 25-14 23
3 Stade Mouscronnois 11 28-23 20
4 Jette 11 16-12 20
5 Ganshoren 11 26-18 19
6 AS Eupen II 11 24-21 18
7 Ostiches 11 14-11 17
8 Huy 11 20-20 17
9 Braine 11 14-15 17
10 La Calamine 11 19-15 16
11 RUS Binche 11 19-21 16
12 Acren-Lessines 11 19-17 14
13 Richelle United 10 19-20 14
14 Stade Verviers 11 23-22 12
15 Stockay-Warfusée 11 9-14 12
16 Entité Manageoise 11 17-26 8
17 Union Namur 11 6-27 5
18 Aywaille 10 4-22 1

Huy – tippek és fogadási előrejelzések

Huy tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Huy-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 22 Huy-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 63.6%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Second Amateur Division - ACFF idényben Huy mérlege 11 mérkőzés után 5 győzelem, 2 döntetlen és 4 vereség; 20 lőtt gól (meccsenként 1.8), 20 kapott gól és 1 kapott gól nélküli mérkőzés.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Huy-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Huy csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.