Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Huy

Huy Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

22
Broj prognoza
63.6%
Predvidljivost
LWDDLW
Nedavna forma
1.87
Prosjek golova
Huy zabija u 8 susreta zaredom
Huy prima barem 1 gol u 11 susreta zaredom
Huy: oba tima daju gol u 8 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

La Calamine vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, početak u 18:30. Kvote: 2.77 domaćin, 3.60 neriješeno, 2.02 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.69, povjerenje 6.2/10. Konačni rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
La Calamine4
Huy1
2.77
3.60
2.02
2
2.02
O2.5
1.76
GG
1.69
GG
1.69
6.2
✓ GG
1.696.2
RUS Binche vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, početak u 14:00. Kvote: 2.40 domaćin, 3.70 neriješeno, 2.32 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.62, povjerenje 6.0/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Binche1
Huy2
2.40
3.70
2.32
1
2.40
O2.5
1.69
GG
1.62
GG
1.62
6.0
✓ GG
1.626.0
Huy vs Crossing Schaerbeek, Second Amateur Division - ACFF, početak u 19:00. Kvote: 3.60 domaćin, 3.90 neriješeno, 1.71 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.44, povjerenje 7.5/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Huy2
Crossing2
3.60
3.90
1.71
2
1.71
O2.5
1.44
GG
1.46
O2.5
1.44
7.5
✓ O2.5
1.447.5
Ostiches vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, početak u 18:30. Kvote: 1.92 domaćin, 3.75 neriješeno, 3.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.57, povjerenje 4.4/10. Konačni rezultat 1–1, tip promašen.
Kraj
Ostiches1
Huy1
1.92
3.75
3.00
1
1.92
O2.5
1.57
GG
1.54
O2.5
1.57
4.4
O2.5
1.574.4
Huy vs Jette, Second Amateur Division - ACFF, početak u 18:30. Kvote: 2.47 domaćin, 3.70 neriješeno, 2.25 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.40, povjerenje 7.3/10. Konačni rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
Huy1
Jette3
2.47
3.70
2.25
2
2.25
O2.5
1.37
GG
1.36
X2
1.40
7.3
✓ X2
1.407.3
Huy vs Braine, Second Amateur Division - ACFF, početak u 18:30. Kvote: 2.17 domaćin, 4.00 neriješeno, 2.45 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.52, povjerenje 7.3/10. Konačni rezultat 2–1, tip promašen.
Kraj
Huy2
Braine1
2.17
4.00
2.45
2
2.45
U3.5
1.37
NG
2.05
X2
1.52
7.3
X2
1.527.3
Stockay-Warfusee vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, početak u 17:00. Kvote: 2.05 domaćin, 3.65 neriješeno, 3.05 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.53, povjerenje 3.4/10. Konačni rezultat 2–0, tip promašen.
Kraj
Stockay-Warfu2
Huy0
2.05
3.65
3.05
1X
▾1.31
O2.5
▴1.53
GG
▴1.47
O2.5
▴1.53
3.4
O2.5
▴1.533.4

Statistika sezone

Second Amateur Division - ACFF Belgija · Sezona 2026
11Utakmice Postotak pobjeda 45%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5611
Pobjede325
Remiji112
Porazi134
Postignuti golovi14620
Primljeni golovi81220
Prosjek postignutih golova2.81.01.8
Prosjek primljenih golova1.62.01.8
Čiste mreže011
Bez postignutog gola011
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin6-1
Gost1-2
Najteži poraz
Domaćin1-3
Gost4-1
Najviše postignutih golova
Domaćin6
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost4
Nizovi
Pobjede3
Porazi1
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.591%
10 utakmica
Više od 1.545%
5 utakmica
Više od 2.518%
2 utakmica
Više od 3.59%
1 utakmica
Više od 4.59%
1 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Belgija - Second Amateur Division - ACFF
# Momčad U G B
1 Crossing Schaerbeek 11 31-15 23
2 SG-Tertre-Hautrage 11 25-14 23
3 Stade Mouscronnois 11 28-23 20
4 Jette 11 16-12 20
5 Ganshoren 11 26-18 19
6 AS Eupen II 11 24-21 18
7 Ostiches 11 14-11 17
8 Huy 11 20-20 17
9 Braine 11 14-15 17
10 La Calamine 11 19-15 16
11 RUS Binche 11 19-21 16
12 Acren-Lessines 11 19-17 14
13 Richelle United 10 19-20 14
14 Stade Verviers 11 23-22 12
15 Stockay-Warfusée 11 9-14 12
16 Entité Manageoise 11 17-26 8
17 Union Namur 11 6-27 5
18 Aywaille 10 4-22 1

Huy — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Huy? NerdyTips nudi nogometne tipove za Huy koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 22 utakmica u kojima je igrala momčad Huy, uz točnost Best Tip prognoza od 63.6%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Second Amateur Division - ACFF, Huy bilježi 5 pobjeda, 2 remija i 4 poraza u 11 utakmica, uz 20 postignutih golova (1.8 po utakmici) i 20 primljenih, te 1 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Huy ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Huy je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.