Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Huy

Huy Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

22
Prognozirane utakmice
63.6%
Predvidljivost
LWDDLW
Trenutna forma
1.87
Golova po meču
Huy daje gol 8 puta zaredom
Huy prima gol 11 puta zaredom
U utakmicama tima Huy oba tima daju gol 8 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

La Calamine vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, početak u 18:30. Kvote: 2.77 domaćin, 3.60 nerešeno, 2.02 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.69, poverenje 6.2/10. Konačan rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
La Calamine4
Huy1
2.77
3.60
2.02
2
2.02
O2.5
1.76
GG
1.69
GG
1.69
6.2
✓ GG
1.696.2
RUS Binche vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, početak u 14:00. Kvote: 2.40 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.32 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.62, poverenje 6.0/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Binche1
Huy2
2.40
3.70
2.32
1
2.40
O2.5
1.69
GG
1.62
GG
1.62
6.0
✓ GG
1.626.0
Huy vs Crossing Schaerbeek, Second Amateur Division - ACFF, početak u 19:00. Kvote: 3.60 domaćin, 3.90 nerešeno, 1.71 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.44, poverenje 7.5/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Huy2
Crossing2
3.60
3.90
1.71
2
1.71
O2.5
1.44
GG
1.46
O2.5
1.44
7.5
✓ O2.5
1.447.5
Ostiches vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, početak u 18:30. Kvote: 1.92 domaćin, 3.75 nerešeno, 3.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.57, poverenje 4.4/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
Ostiches1
Huy1
1.92
3.75
3.00
1
1.92
O2.5
1.57
GG
1.54
O2.5
1.57
4.4
O2.5
1.574.4
Huy vs Jette, Second Amateur Division - ACFF, početak u 18:30. Kvote: 2.47 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.25 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.40, poverenje 7.3/10. Konačan rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
Huy1
Jette3
2.47
3.70
2.25
2
2.25
O2.5
1.37
GG
1.36
X2
1.40
7.3
✓ X2
1.407.3
Huy vs Braine, Second Amateur Division - ACFF, početak u 18:30. Kvote: 2.17 domaćin, 4.00 nerešeno, 2.45 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.52, poverenje 7.3/10. Konačan rezultat 2–1, tip nije pogođen.
Kraj
Huy2
Braine1
2.17
4.00
2.45
2
2.45
U3.5
1.37
NG
2.05
X2
1.52
7.3
X2
1.527.3
Stockay-Warfusee vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, početak u 17:00. Kvote: 2.05 domaćin, 3.65 nerešeno, 3.05 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.53, poverenje 3.4/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
Stockay-Warfu2
Huy0
2.05
3.65
3.05
1X
▾1.31
O2.5
▴1.53
GG
▴1.47
O2.5
▴1.53
3.4
O2.5
▴1.533.4

Statistika sezone

Second Amateur Division - ACFF Belgija · Sezona 2026
11Utakmice Procenat pobeda 45%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5611
Pobede325
Nerešeno112
Porazi134
Postignuti golovi14620
Primljeni golovi81220
Prosek postignutih golova2.81.01.8
Prosek primljenih golova1.62.01.8
Utakmice bez primljenog gola011
Utakmice bez postignutog gola011
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin6-1
Gost1-2
Najveći poraz
Domaćin1-3
Gost4-1
Najviše postignutih golova
Domaćin6
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost4
Serije
Pobede3
Porazi1
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.591%
10 Utakmice
Preko 1.545%
5 Utakmice
Preko 2.518%
2 Utakmice
Preko 3.59%
1 Utakmice
Preko 4.59%
1 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Belgija - Second Amateur Division - ACFF
# Tim O G B
1 Crossing Schaerbeek 11 31-15 23
2 SG-Tertre-Hautrage 11 25-14 23
3 Stade Mouscronnois 11 28-23 20
4 Jette 11 16-12 20
5 Ganshoren 11 26-18 19
6 AS Eupen II 11 24-21 18
7 Ostiches 11 14-11 17
8 Huy 11 20-20 17
9 Braine 11 14-15 17
10 La Calamine 11 19-15 16
11 RUS Binche 11 19-21 16
12 Acren-Lessines 11 19-17 14
13 Richelle United 10 19-20 14
14 Stade Verviers 11 23-22 12
15 Stockay-Warfusée 11 9-14 12
16 Entité Manageoise 11 17-26 8
17 Union Namur 11 6-27 5
18 Aywaille 10 4-22 1

Huy prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Huy prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Huy koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 22 utakmica sa učešćem tima Huy, uz tačnost Best Tip-a od 63.6%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Second Amateur Division - ACFF učinak tima Huy je pobede: 5, nerešeno: 2, porazi: 4 (utakmica: 11). Dati golovi: 20 (1.8 po utakmici), primljeni: 20, a utakmica bez primljenog gola: 1.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Huy ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Huy je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.