Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
Melbourne Srbija

Melbourne Srbija Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

30
Elemzett mérkőzések
56.7%
Előrejelezhetőségi mutató
WLDWLW
Legutóbbi forma
1.20
Gólok / Mérkőzés
Melbourne Srbija mérkőzésein 2.5 gólnál kevesebb esett az utóbbi 7 meccsen
Melbourne Srbija nem kapott piros lapot az utóbbi 15 mérkőzésen
Melbourne Srbija mérkőzésein 3.5 gólnál kevesebb esett az utóbbi 7 meccsen
Nincs közelgő mérkőzés

A(z) Melbourne Srbija csapatnak jelenleg nincs kitűzött mérkőzése. Nézd meg alább a legutóbbi eredményeit és a szezonstatisztikáit.

Legutóbbi Meccsek

Brunswick City vs Melbourne Srbija, Victoria NPL 2, kezdés 06:00. Odds: hazai 2.48, döntetlen 3.75, vendég 2.42. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.53, megbízhatóság 2.2/10. Végeredmény 0–2, a tipp nem jött be.
Vége
Brunswick City0
Melbourne SrbijaMelbourne S2
▾2.48
3.75
▴2.42
1X
▾1.53
O2.5
▴1.50
Igen
1.47
1X
▾1.53
2.2
1X
▾1.532.2
Melbourne Srbija vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, kezdés 09:15. Odds: hazai 2.50, döntetlen 3.65, vendég 2.50. Legjobb tipp: vendég vagy döntetlen, odds 1.53, megbízhatóság 6.6/10. Végeredmény 0–1, a tipp bejött.
Vége
Melbourne SrbijaMelbourne S0
Bulleen LionsBulleen1
▾2.50
▾3.65
▴2.50
2
▴2.50
O2.5
▴1.62
Igen
▴1.57
X2
▴1.53
6.6
✓ X2
▴1.536.6
Brunswick Juventus FC vs Melbourne Srbija, Victoria NPL 2, kezdés 10:30. Odds: hazai 1.84, döntetlen 4.05, vendég 5.20. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.54, megbízhatóság 3.2/10. Végeredmény 1–1, a tipp nem jött be.
Vége
Brunswick Juventus FCBrunswick J1
Melbourne SrbijaMelbourne S1
▾1.84
▾4.05
▴5.20
1
▾1.84
O2.5
▴1.54
Igen
▴1.68
O2.5
▴1.54
3.2
O2.5
▴1.543.2
Melbourne Srbija vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, kezdés 06:00. Odds: hazai 2.05, döntetlen 3.90, vendég 3.15. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.33, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Melbourne SrbijaMelbourne S1
North Geelong WarriorsNorth Geelong 0
▴2.05
▾3.90
▾3.15
1
▴2.05
U3.5
1.81
Igen
▾1.39
1X
▴1.33
8.0
✓ 1X
▴1.338.0
Melbourne Victory II vs Melbourne Srbija, Victoria NPL 2, kezdés 11:15. Odds: hazai 1.92, döntetlen 4.05, vendég 3.20. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.42, megbízhatóság 2.8/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Vége
Melbourne Victory IIMelbourne II1
Melbourne SrbijaMelbourne S0
▴1.92
▾4.05
▾3.20
X2
▾1.85
O2.5
▴1.42
Nem
▾2.62
O2.5
▾1.42
2.8
O2.5
▾1.422.8
Eltham Redbacks FC vs Melbourne Srbija, Victoria NPL 2, kezdés 11:30. Odds: hazai 2.02, döntetlen 4.10, vendég 3.20. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.40, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–2, a tipp nem jött be.
Vége
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks0
Melbourne SrbijaMelbourne S2
▾2.02
▴4.10
3.20
X2
▴1.87
O2.5
▾1.40
Igen
▾1.42
O2.5
▴1.40
8.0
O2.5
▴1.408.0
Melbourne Srbija vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, kezdés 09:15. Odds: hazai 1.25, döntetlen 5.90, vendég 9.75. Legjobb tipp: nem szerez mindkét csapat gólt, odds 1.85, megbízhatóság 7.5/10. Végeredmény 0–1, a tipp bejött.
Vége
Melbourne SrbijaMelbourne S0
Port MelbournePort M 1
▾1.25
▴5.90
▴9.75
1
▾1.25
U3.5
▾1.92
Nem
▾1.85
No BTTS
▾1.85
7.5
✓ No BTTS
▾1.857.5
Melbourne Srbija vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, kezdés 09:15. Odds: hazai 1.70, döntetlen 4.50, vendég 4.60. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.18, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–1, a tipp nem jött be.
Vége
Melbourne SrbijaMelbourne S0
Manningham United BluesManningham U1
▾1.70
▴4.50
▴4.60
1
▾1.70
O2.5
▾1.38
Igen
▴1.50
1X
▾1.18
8.0
1X
▾1.188.0

Szezon statisztikák

Victoria NPL 2 Ausztrália · Szezon 2026
25Mérkőzések Győzelmi arány 44%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések131225
Győzelmek7411
Döntetlenek123
Vereségek5611
Lőtt gólok161228
Kapott gólok111526
Lőtt gólok átlaga1.21.01.1
Kapott gólok átlaga0.81.31.0
Kapott gól nélküli mérkőzések527
Gól nélküli mérkőzések459
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-0
Vendég0-2
Legnagyobb vereség
Hazai1-2
Vendég3-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai2
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek3
Vereségek3
Tizenegyesek
1/ 1
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
4–3
0-15
5–4
16-30
3–3
31-45
5–4
46-60
4–5
61-75
7–7
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
3Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.564%
16 Mérkőzések
Több mint 1.536%
9 Mérkőzések
Több mint 2.512%
3 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Játékos Kor Poz Ért

Tabella

Ausztrália - Victoria NPL 2
# Csapat M G P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Melbourne Srbija – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Melbourne Srbija tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Melbourne Srbija csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 30 mérkőzést elemeztünk a Melbourne Srbija részvételével, a legjobb tipp találati aránya 56.7%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Victoria NPL 2 szezonban a Melbourne Srbija 11 győzelmet, 3 döntetlent és 11 vereséget szerzett 25 mérkőzésen, 28 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.1) és 26 gólt kapott, 7 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Melbourne Srbija-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Melbourne Srbija csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.