Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
North Geelong Warriors

North Geelong Warriors Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

21
Elemzett mérkőzések
57.1%
Előrejelezhetőségi mutató
DLLLLL
Legutóbbi forma
1.33
Gólok / Mérkőzés
North Geelong Warriors elveszítette az utóbbi 6 mérkőzést
North Geelong Warriors nem szerzett gólt az utóbbi 5 mérkőzésen
North Geelong Warriors legalább 1 gólt kapott az utóbbi 9 mérkőzésen
Nincs közelgő mérkőzés

A(z) North Geelong Warriors csapatnak jelenleg nincs kitűzött mérkőzése. Nézd meg alább a legutóbbi eredményeit és a szezonstatisztikáit.

Legutóbbi Meccsek

Langwarrin vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, kezdés 06:00. Odds: hazai 2.15, döntetlen 4.30, vendég 3.10. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.38, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Vége
Langwarrin1
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾2.15
▴4.30
▴3.10
1
▾2.15
O2.5
▾1.25
Nem
▾3.20
1X
1.38
8.0
✓ 1X
1.388.0
Brunswick City vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, kezdés 08:15. Odds: hazai 2.06, döntetlen 4.40, vendég 3.45. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.33, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 4–0, a tipp bejött.
Vége
Brunswick City4
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
▾2.06
▴4.40
3.45
1
▾2.06
O2.5
1.30
Nem
▾2.87
1X
1.33
8.0
✓ 1X
1.338.0
Melbourne Srbija vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, kezdés 06:00. Odds: hazai 2.05, döntetlen 3.90, vendég 3.15. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.33, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Melbourne SrbijaMelbourne S1
North Geelong WarriorsNorth Geelong 0
▴2.05
▾3.90
▾3.15
1
▴2.05
U3.5
1.81
Igen
▾1.39
1X
▴1.33
8.0
✓ 1X
▴1.338.0
North Geelong Warriors vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, kezdés 08:00. Odds: hazai 3.35, döntetlen 4.25, vendég 1.80. Legjobb tipp: vendég vagy döntetlen, odds 1.28, megbízhatóság 6.5/10. Végeredmény 0–4, a tipp bejött.
Vége
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Bulleen LionsBulleen4
3.35
4.25
1.80
2
1.80
O2.5
1.33
Igen
1.37
X2
1.28
6.5
✓ X2
1.286.5
Brunswick Juventus FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, kezdés 09:00. Odds: hazai 1.61, döntetlen 4.65, vendég 4.30. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.29, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 3–0, a tipp bejött.
Vége
Brunswick Juventus FCBrunswick J3
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
▾1.61
▴4.65
▴4.30
1
▾1.61
O2.5
▾1.29
Igen
▴1.39
O2.5
▾1.29
8.0
✓ O2.5
▾1.298.0
North Geelong Warriors vs Melbourne Victory II, Victoria NPL 2, kezdés 08:00. Odds: hazai 3.05, döntetlen 3.90, vendég 1.90. Legjobb tipp: legalább 4 gól a meccsen, odds 1.57, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–2, a tipp nem jött be.
Vége
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Melbourne Victory IIMelbourne II2
3.05
3.90
1.90
2
1.90
O3.5
1.57
Igen
1.25
O3.5
1.57
8.0
O3.5
1.578.0
Eltham Redbacks FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, kezdés 06:00. Odds: hazai 1.85, döntetlen 4.25, vendég 3.20. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.33, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Vége
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks3
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾1.85
▴4.25
▴3.20
1
▾1.85
O2.5
▾1.33
Igen
▾1.36
O2.5
▾1.33
8.0
✓ O2.5
▾1.338.0
North Geelong Warriors vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, kezdés 08:00. Odds: hazai 1.35, döntetlen 5.40, vendég 6.60. Legjobb tipp: hazai győzelem, odds 1.35, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–1, a tipp nem jött be.
Vége
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
Port MelbournePort M 1
1.35
5.40
6.60
1
1.35
O2.5
1.25
Nem
2.37
1
1.35
8.0
1
1.358.0

Szezon statisztikák

Victoria NPL 2 Ausztrália · Szezon 2026
25Mérkőzések Győzelmi arány 36%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések121325
Győzelmek639
Döntetlenek112
Vereségek5914
Lőtt gólok191534
Kapott gólok223052
Lőtt gólok átlaga1.61.21.4
Kapott gólok átlaga1.82.32.1
Kapott gól nélküli mérkőzések314
Gól nélküli mérkőzések257
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-0
Vendég0-2
Legnagyobb vereség
Hazai0-4
Vendég4-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég4
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég4
Sorozatok
Győzelmek3
Vereségek6
Tizenegyesek
2/ 2
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
3–6
0-15
7–11
16-30
5–12
31-45
6–6
46-60
6–7
61-75
7–8
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
61-751
1Sárga
4Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.572%
18 Mérkőzések
Több mint 1.540%
10 Mérkőzések
Több mint 2.520%
5 Mérkőzések
Több mint 3.54%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Ausztrália - Victoria NPL 2
# Csapat M G P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

North Geelong Warriors – Tippek és Fogadási Előrejelzések

North Geelong Warriors tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a North Geelong Warriors csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 21 mérkőzést elemeztünk a North Geelong Warriors részvételével, a legjobb tipp találati aránya 57.1%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Victoria NPL 2 szezonban a North Geelong Warriors 9 győzelmet, 2 döntetlent és 14 vereséget szerzett 25 mérkőzésen, 34 gólt rúgott (mérkőzésenként 1.4) és 52 gólt kapott, 4 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt North Geelong Warriors-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

North Geelong Warriors csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.