Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
Eltham Redbacks FC

Eltham Redbacks FC Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

16
Elemzett mérkőzések
62.5%
Előrejelezhetőségi mutató
LDWWLL
Legutóbbi forma
1.93
Gólok / Mérkőzés
Nincs közelgő mérkőzés

A(z) Eltham Redbacks FC csapatnak jelenleg nincs kitűzött mérkőzése. Nézd meg alább a legutóbbi eredményeit és a szezonstatisztikáit.

Legutóbbi Meccsek

Melbourne Victory II vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, kezdés 10:30. Odds: hazai 1.85, döntetlen 4.10, vendég 3.30. Legjobb tipp: hazai vagy döntetlen, odds 1.28, megbízhatóság 4.3/10. Végeredmény 2–0, a tipp bejött.
Vége
Melbourne Victory IIMelbourne II2
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks 0
▾1.85
▴4.10
▴3.30
1
▾1.85
U3.5
▾1.95
Nem
▾2.82
1X
▾1.28
4.3
✓ 1X
▾1.284.3
Eltham Redbacks FC vs Melbourne Knights, Victoria NPL 2, kezdés 06:00. Odds: hazai 2.16, döntetlen 3.70, vendég 2.85. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.47, megbízhatóság 2.8/10. Végeredmény 2–2, a tipp bejött.
Vége
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks2
Melbourne KnightsMelbourne2
▾2.16
▾3.70
▴2.85
X
▾3.70
O2.5
▴1.47
Igen
1.45
O2.5
▴1.47
2.8
✓ O2.5
▴1.472.8
Port Melbourne vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, kezdés 05:00. Odds: hazai 7.80, döntetlen 5.60, vendég 1.34. Legjobb tipp: vendég győzelem, odds 1.34, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–2, a tipp bejött.
Vége
Port MelbournePort M0
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks2
▴7.80
▴5.60
▾1.34
2
▾1.34
O2.5
▾1.33
Nem
▾2.10
2
▾1.34
8.0
✓ 2
▾1.348.0
Eltham Redbacks FC vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, kezdés 11:30. Odds: hazai 1.90, döntetlen 4.10, vendég 4.00. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.33, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 5–0, a tipp bejött.
Vége
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks5
Manningham United BluesManningham U0
▾1.90
▴4.10
4.00
1
▾1.90
O2.5
▴1.33
Igen
▴1.36
O2.5
▴1.33
8.0
✓ O2.5
▴1.338.0
Northcote City vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, kezdés 11:30. Odds: hazai 1.68, döntetlen 4.40, vendég 3.85. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.38, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–0, a tipp nem jött be.
Vége
Northcote City1
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks0
▾1.68
▴4.40
▴3.85
1
▾1.68
O2.5
▾1.38
Igen
1.40
O2.5
▾1.38
8.0
O2.5
▾1.388.0
Eltham Redbacks FC vs Melbourne Srbija, Victoria NPL 2, kezdés 11:30. Odds: hazai 2.02, döntetlen 4.10, vendég 3.20. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.40, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 0–2, a tipp nem jött be.
Vége
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks0
Melbourne SrbijaMelbourne S2
▾2.02
▴4.10
3.20
X2
▴1.87
O2.5
▾1.40
Igen
▾1.42
O2.5
▴1.40
8.0
O2.5
▴1.408.0
North Sunshine Eagles vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, kezdés 06:00. Odds: hazai 2.57, döntetlen 3.95, vendég 2.25. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.34, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–1, a tipp nem jött be.
Vége
North Sunshine EaglesNorth S1
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks1
▴2.57
▴3.95
▾2.25
X
▴3.95
O2.5
▴1.34
Igen
▴1.34
O2.5
▴1.34
8.0
O2.5
▴1.348.0
Eltham Redbacks FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, kezdés 06:00. Odds: hazai 1.85, döntetlen 4.25, vendég 3.20. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.33, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Vége
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks3
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾1.85
▴4.25
▴3.20
1
▾1.85
O2.5
▾1.33
Igen
▾1.36
O2.5
▾1.33
8.0
✓ O2.5
▾1.338.0
Langwarrin vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, kezdés 06:00. Odds: hazai 2.85, döntetlen 4.15, vendég 2.15. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.32, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 1–6, a tipp bejött.
Vége
Langwarrin1
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks6
2.85
▴4.15
▾2.15
1
2.85
O2.5
▾1.32
Igen
1.33
O2.5
▾1.32
8.0
✓ O2.5
▾1.328.0
Eltham Redbacks FC vs Western United II, Victoria NPL 2, kezdés 11:30. Odds: hazai 1.72, döntetlen 4.40, vendég 3.80. Legjobb tipp: hazai győzelem, odds 1.72, megbízhatóság 7.4/10. Végeredmény 3–4, a tipp nem jött be.
Vége
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks3
Western United IIWestern II4
▴1.72
4.40
▾3.80
1
▴1.72
O3.5
▾1.82
Igen
▾1.34
1
▴1.72
7.4
1
▴1.727.4

Szezon statisztikák

Victoria NPL 2 Ausztrália · Szezon 2026
26Mérkőzések Győzelmi arány 42%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések131326
Győzelmek6511
Döntetlenek516
Vereségek279
Lőtt gólok362258
Kapott gólok202141
Lőtt gólok átlaga2.81.72.2
Kapott gólok átlaga1.51.61.6
Kapott gól nélküli mérkőzések325
Gól nélküli mérkőzések123
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai8-0
Vendég1-6
Legnagyobb vereség
Hazai0-2
Vendég4-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai8
Vendég6
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég4
Sorozatok
Győzelmek2
Vereségek2
Tizenegyesek
1/ 1
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
6–7
0-15
7–7
16-30
13–2
31-45
5–10
46-60
7–7
61-75
17–11
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
1Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.588%
23 Mérkőzések
Több mint 1.565%
17 Mérkőzések
Több mint 2.531%
8 Mérkőzések
Több mint 3.512%
3 Mérkőzések
Több mint 4.512%
3 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Ausztrália - Victoria NPL 2
# Csapat M G P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Eltham Redbacks FC – Tippek és Fogadási Előrejelzések

Eltham Redbacks FC tippeket keresel? A NerdyTips mesterséges intelligenciával generált futballtippeket kínál a Eltham Redbacks FC csapatra, algoritmusunk, az NT Apex segítségével. Eddig 16 mérkőzést elemeztünk a Eltham Redbacks FC részvételével, a legjobb tipp találati aránya 62.5%. A tippek a következő piacokat fedik le: Végeredmény, Több/Kevesebb gól, Mindkét csapat gólt szerez, Pontos eredmény, xG, Szögletek és Labdabirtoklás.

Az aktuális Victoria NPL 2 szezonban a Eltham Redbacks FC 11 győzelmet, 6 döntetlent és 9 vereséget szerzett 26 mérkőzésen, 58 gólt rúgott (mérkőzésenként 2.2) és 41 gólt kapott, 5 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Eltham Redbacks FC-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Eltham Redbacks FC csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.