Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
CSKA Moskva U19

CSKA Moskva U19 Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€121.40m Ø 24.3 Youth Championship
56
Perlawanan Diramal
67.9%
Kadar Kebolehramalan
WWWWWW
Prestasi Terkini
3
Gol / Perlawanan
CSKA Moskva U19 menjaringkan 4+ gol dalam 3 perlawanan terakhir
CSKA Moskva U19 menjaringkan gol dalam semua 10 perlawanan terakhir
CSKA Moskva U19 mencatat lebih 2.5 gol dalam 83% daripada 12 perlawanan terakhir
Tiada perlawanan akan datang

CSKA Moskva U19 tidak mempunyai perlawanan yang dijadualkan buat masa ini. Terokai keputusan terkini dan statistik musim mereka di bawah.

Perlawanan Terkini

CSKA Moskva U19 vs Akademiya Konoplev U20, Youth Championship, sepak mula 13:00. Odds: 1.44 tuan rumah, 4.55 seri, 4.90 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.29, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 2–0, ramalan meleset.
Tamat
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
Akademiya Konoplev U20Akademiya0
▾1.44
▴4.55
4.90
1
▾1.44
O2.5
1.29
Ya
▴1.43
O2.5
1.29
8.0
O2.5
1.298.0
CSKA Moskva U19 vs Fakel U19, Youth Championship, sepak mula 13:00. Odds: 1.10 tuan rumah, 7.80 seri, 13.00 pelawat. Tip terbaik: tuan rumah menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol, odds 1.60, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 6–1, ramalan tepat.
Tamat
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U196
Fakel U191
▾1.10
▴7.80
▴13.00
1
▾1.10
O2.5
1.25
Tidak
▾1.75
H1
1.60
8.0
✓ H1
1.608.0
Dinamo Moskva U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, sepak mula 17:00. Odds: 3.70 tuan rumah, 3.75 seri, 1.75 pelawat. Tip terbaik: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.19, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 2–4, ramalan tepat.
Tamat
Dinamo Moskva U19Dinamo M2
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U194
▴3.70
▴3.75
▾1.75
2
▾1.75
O2.5
1.27
Ya
▴1.31
X2
▾1.19
8.0
✓ X2
▾1.198.0
CSKA Moskva U19 vs Nizhny Novgorod U19, Youth Championship, sepak mula 13:00. Odds: 1.10 tuan rumah, 7.50 seri, 14.00 pelawat. Tip terbaik: tuan rumah menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol, odds 1.60, keyakinan 10/10. Keputusan akhir 5–1, ramalan tepat.
Tamat
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U195
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
1.10
▴7.50
▾14.00
1
1.10
O3.5
▾1.72
Ya
▴2.02
H1
1.60
10
✓ H1
1.6010
CSKA Moskva U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, sepak mula 15:00. Odds: 1.88 tuan rumah, 3.85 seri, 3.15 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 4 gol dijaringkan, odds 1.66, keyakinan 6.4/10. Keputusan akhir 3–2, ramalan tepat.
Tamat
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
1.88
3.85
3.15
1
1.88
O3.5
1.66
Ya
1.28
O3.5
1.66
6.4
✓ O3.5
1.666.4
Spartak Moskva U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, sepak mula 16:00. Odds: 7.80 tuan rumah, 5.80 seri, 1.22 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.26, keyakinan 8.5/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan meleset.
Tamat
Spartak Moskva U19Spartak M0
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
▾7.80
▴5.80
▾1.22
1X
▴3.35
O2.5
▾1.26
Ya
▴1.60
O2.5
▾1.26
8.5
O2.5
▾1.268.5
CSKA Moskva U19 vs Dynamo Makhachkala U19, Youth Championship, sepak mula 15:00. Odds: 1.14 tuan rumah, 6.30 seri, 13.00 pelawat. Tip terbaik: tuan rumah menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol, odds 1.64, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 4–0, ramalan tepat.
Tamat
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U194
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M0
1.14
6.30
13.00
1
1.14
O3.5
1.71
Ya
1.80
H1
1.64
8.0
✓ H1
1.648.0
CSKA Moskva U19 vs Rubin Kazan U20, Youth Championship, sepak mula 15:00. Odds: 1.13 tuan rumah, 6.90 seri, 11.00 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 4 gol dijaringkan, odds 1.64, keyakinan 8.0/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U19 1
▾1.13
▴6.90
▾11.00
1
▾1.13
O3.5
1.64
Ya
▴1.75
O3.5
1.64
8.0
✓ O3.5
1.648.0
Sochi U20 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, sepak mula 15:00. Odds: 3.64 tuan rumah, 3.65 seri, 1.88 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.37, keyakinan 4.3/10. Keputusan akhir 1–3, ramalan meleset.
Tamat
Sochi U20Sochi U191
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
3.64
3.65
1.88
2
1.88
U3.5
1.37
Tidak
2.18
U3.5
1.37
4.3
U3.5
1.374.3

CSKA Moscow U19 Statistik Purata

10 Perlawanan Terakhir
PercubaanTepat sasaran / perlawanan
8.9
Penguasaan bola
59%
Sepakan penjuruPurata setiap perlawanan
8.5
Kadar Kemenangan
80%

Statistik Musim

Youth Championship Rusia · Musim 2026
24Perlawanan Kadar Kemenangan 75%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan121224
Menang10818
Seri022
Kalah224
Gol Dijaringkan383977
Gol Dibolosi132033
Purata Gol Dijaringkan3.23.33.2
Purata Gol Dibolosi1.11.71.4
Tanpa Bolos448
Tidak Menjaringkan Gol000
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah6-1
Pelawat0-5
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah2-3
Pelawat4-2
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah6
Pelawat5
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah3
Pelawat4
Rentetan
Menang5
Kalah1
Sepakan Penalti
7/ 7
100.00% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
15–6
0-15
7–8
16-30
14–2
31-45
9–3
46-60
16–6
61-75
13–4
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
Masa Kad
0Kuning
2Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.5100%
24 Perlawanan
Lebih 1.592%
22 Perlawanan
Lebih 2.563%
15 Perlawanan
Lebih 3.542%
10 Perlawanan
Lebih 4.521%
5 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Rusia - Youth Championship
# Pasukan P G M
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Ramalan & Tips Pertaruhan CSKA Moskva U19

Mencari ramalan CSKA Moskva U19? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk CSKA Moskva U19 dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 56 perlawanan melibatkan CSKA Moskva U19 dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 67.9%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim Youth Championship semasa, CSKA Moskva U19 mencatatkan 18 kemenangan, 2 seri dan 4 kekalahan dalam 24 perlawanan, menjaringkan 77 gol (3.2 setiap perlawanan) dan dibolosi 33 gol, dengan 8 perlawanan tanpa kemasukan gol.

CSKA Moskva U19 kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €121.40m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan CSKA Moskva U19 yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

CSKA Moskva U19 hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.