Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Xiamen Feilu

Xiamen Feilu Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€75.00Th. Ø 23.5 League Two
17
Voorspelde wedstrijden
52.9%
Voorspelbaarheid
DLWLLW
Recente Vorm
0.67
Goals / Wedstrijd
Minstens één team scoorde niet in de laatste 7 wedstrijden van Xiamen Feilu
Xiamen Feilu kreeg geen rode kaarten in de laatste 15 wedstrijden
Xiamen Feilu had minder dan 3.5 doelpunten in de laatste 7 wedstrijden
Volgende wedstrijd League Two · zo 18 okt · 12:30
Xiamen Feilu
VS12:30
Qingdao R
Voorspelling ontgrendelen
Abonneer je om te bekijken

Recente Wedstrijden

Xiamen Feilu vs Tai'an Tiankuang, League Two, aftrap 12:30. Quoteringen: 2.40 thuis, 3.15 gelijkspel, 2.87 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.62, vertrouwen 7.7/10. Eindstand 0–0, tip uitgekomen.
Eind
Xiamen Feilu0
Tai'an TiankuangTaian Tiankuang0
▾2.40
▴3.15
▴2.87
2
▴2.87
U2.5
▴1.62
Nee
▴1.85
U2.5
▴1.62
7.7
✓ U2.5
▴1.627.7
Nantong Haimen Codion vs Xiamen Feilu, League Two, aftrap 12:30. Quoteringen: 2.02 thuis, 3.10 gelijkspel, 3.65 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.27, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Nantong Haimen CodionNantong Haimen 2
Xiamen Feilu0
▴2.02
3.10
▾3.65
1
▴2.02
U2.5
▴1.66
Nee
▴1.85
1X
▴1.27
8.0
✓ 1X
▴1.278.0
Xiamen Feilu vs BIT, League Two, aftrap 12:30. Quoteringen: 1.53 thuis, 4.00 gelijkspel, 5.30 uit. Beste tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.23, vertrouwen 2.6/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Xiamen Feilu3
BIT0
▾1.53
▴4.00
▴5.30
X2
2.25
O1.5
▾1.23
Ja
▾1.85
O1.5
▴1.23
2.6
✓ O1.5
▴1.232.6
Qingdao Red Lions vs Xiamen Feilu, League Two, aftrap 12:00. Quoteringen: 2.75 thuis, 2.85 gelijkspel, 2.90 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.47, vertrouwen 7.5/10. Eindstand 1–0, tip uitgekomen.
Eind
Qingdao Red LionsQingdao R1
Xiamen Feilu0
▴2.75
▾2.85
▾2.90
1
▴2.75
U2.5
▾1.47
Nee
▴1.72
U2.5
▾1.47
7.5
✓ U2.5
▾1.477.5
Xiamen Feilu vs Yichun Grand Tiger, League Two, aftrap 12:30. Quoteringen: 1.71 thuis, 3.35 gelijkspel, 5.30 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.55, vertrouwen 7.0/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Eind
Xiamen Feilu0
Yichun Grand TigerYichun G2
▾1.71
▴3.35
▴5.30
2
▴5.30
U2.5
▾1.55
Nee
▾1.58
U2.5
▾1.55
7.0
✓ U2.5
▾1.557.0
Jiangxi Liansheng vs Xiamen Feilu, League Two, aftrap 12:30. Quoteringen: 2.60 thuis, 3.15 gelijkspel, 2.88 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.44, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 0–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Jiangxi LianshengJiangxi Lushan0
Xiamen Feilu2
▴2.60
▴3.15
▾2.88
1
▴2.60
U2.5
▴1.60
Nee
▴1.82
1X
▴1.44
8.0
1X
▴1.448.0
Xiamen Feilu vs Guangzhou Dandelion, League Two, aftrap 12:30. Quoteringen: 1.81 thuis, 3.20 gelijkspel, 4.50 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.81, vertrouwen 5.3/10. Eindstand 0–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Xiamen Feilu0
Guangzhou DandelionGuangzhou D0
▴1.81
▾3.20
4.50
1
▴1.81
U2.5
▾1.57
Nee
▾1.68
1
▴1.81
5.3
1
▴1.815.3

Xiamen Feilu Gemiddelde statistieken

Laatste 10 wedstrijden
Verwachte doelpuntenxG per wedstrijd
0.84
SchotenOp doel / wedstrijd
4
Balbezit
51%
HoekschoppenGemiddeld per wedstrijd
4.3
DisciplineKaarten per wedstrijd
1.7
Winstpercentage
20%

Seizoensstatistieken

League Two China · Seizoen 2026
25Wedstrijden Winstpercentage 32%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden121325
Overwinningen538
Gelijkspelen538
Nederlagen279
Doelpunten voor151732
Doelpunten tegen82331
Gem. doelpunten voor1.31.31.3
Gem. doelpunten tegen0.71.81.2
Clean sheets819
Wedstrijden zonder doelpunt549
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis3-0
Uit1-3
Zwaarste nederlaag
Thuis0-2
Uit5-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis3
Uit3
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit5
Reeksen
Winst3
Verlies3
Strafschoppen
0/ 1
0% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
2–6
0-15
5–5
16-30
8–3
31-45
2–4
46-60
4–5
61-75
8–11
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0-151
16-305
31-4510
46-604
61-757
76-909
43Geel
3Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.564%
16 Wedstrijden
Boven 1.548%
12 Wedstrijden
Boven 2.516%
4 Wedstrijden
Boven 3.50%
0 Wedstrijden
Boven 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Xiamen Feilu voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Xiamen Feilu voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Xiamen Feilu op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 17 wedstrijden met Xiamen Feilu geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 52.9%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige League Two-seizoen heeft Xiamen Feilu 8 overwinningen, 8 gelijkspelen en 9 nederlagen behaald in 25 wedstrijden, met 32 doelpunten gescoord (1.3 per wedstrijd) en 31 tegendoelpunten, met 9 clean sheets.

In de laatste 10 wedstrijden heeft Xiamen Feilu gemiddeld 51% balbezit, 0.84 xG en 4.3 hoekschoppen per wedstrijd, met een winstpercentage van 20%.

Xiamen Feilu heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €75.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Xiamen Feilu voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Xiamen Feilu is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.